University of Strathclyde
University of Strathclyde

رتبه

University of Strathclyde Ranking

44

موقعیت جغرافیایی

University of Strathclyde Location

Scotland

University of Strathclyde

رتبه

University Ranking

44

موقعیت جغرافیایی

Img

Scotland

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Glasgow, Scotland
رسمی 1796
درصد دانشجویان بین المللی 12.1%
مشهور برای فیزیک.مهندسی.بازرگانی
شهریه بین المللی £13,500-19,100
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Glasgow, Scotland
رسمی 1796
درصد دانشجویان بین المللی 12.1%
مشهور برای فیزیک.مهندسی.بازرگانی
شهریه بین المللی £13,500-19,100

بررسی اجمالی

دا  دانشگاه استرثکلاید در سال ۱۹۶۴ بطور رسمی نامگذاری شد و در حال حاضر حدود ۲۳۰۰۰ دانش آموز از ۱۰۰ کشور در این دانشگاه در قلب گلاسکو، اسکاتلند ثبت نام کرده است. دانشگاه استرثکلاید در سال ۲۰۱۲ و دانشگاه سال و در سال ۲۰۱۳ دانشگاه کارآفرینی توسط تحصیلات عالی دانشگاه معرفی شد.این دانشگاه هم برای دانشگاه بازرگانی و هم برای ارتباط نزدیک با صنعت شناخته شده است و یکی از تنها ۵۵ دانشگاه در جهان است که "سه بار مورد تایید" توسط همه سه بدن اصلی شده است. اخیرا یک پردیس دیگر در نزدیکی دهلی افتتاح شده است. بسیاری از دوره ها، مانند طراحی محصول و نوآوری و یا تجارت بین المللی با زبان های مدرن، به طور خاص با کارشناسان صنعت طراحی شده اند. دانشکده مهندسی استرثکلاید بزرگترین در اسکاتلند و بزرگترین مرکز تحقیقات انرژی برق و انرژی در اروپا است.

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

باشگاه دانشجویان بین المللی هفتگی در طول سال تحصیلی برگزار می شود و انجمن غیررسمی برای دانشجویان یک فضای آرام برای ملاقات با دیگران برقرار می کند. رویدادهای اجتماعی برنامه ریزی شده از جمله روزهای تعطیل و آخر هفته، رویدادهای غذایی روز جهانی غذا، سفر به کنسرت های تئاتر و موسیقی از دیگر تفریحات دانشجویان است. جلسات هفتگی بین المللی همچنین فرصتی عالی برای دانش آموزان برای ملاقات و برقراری تماس با خانواده و دوستان است.

دوره های آمادگی زبان انگلیسی برای دانشجویان قابل دسترس هستند و دانش آموزان نیز می توانند تا چهار ساعت در هفته از آموزش رایگان و پشتیبانی زبان انگلیسی بهره مند شوند. کارکنان نیز دانشجویان را در دیگر مسائل قبیل ویزا، اشتغال و محل اقامت نیز راهنمایی کنند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه استرثکلاید برای سال ۲۰۱۹:

رتبه چهل و چهار  در راهنمای the Times University Guide

رتبه پنجاه و سه در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه دویست و شصت و هشت در راهنمای the QS World University Rankings

دانشگاه استرثکلاید فناوری و مرکز نوآوری تبدیل تحقیقات خروجیاست با پیروی از آخرین چارچوب تعالی تحقیق در سال ۲۰۱۴، این دانشگاه به ۲۰ دانشگاه برتر در مقیاس بزرگ در انگلستان نقل مکان است. این دانشگاه در بخش فیزیک رتبه اول را در انگلستان و در بخش الکترونیک و مهندسی برق رتبه اول را در اسکاتلند دارد.

محل اقامت

تقریبا ۱۵۰۰ دانشجو در محوطه دانشگاه و ۴۰۰ دانشجو در فاصله نزدیک از دانشگاه زندگی می کنند. آپارتمان ها با آشپزخانه مشترک برای دانشجویان موجود است و دانشگاه اقامت همه دانشجویان سال اول تحصیل را تضمین می کند. یک سرویس وب برای دانشجویان که مایل به اقامت شخصی در محوطه دانشگاه پس از سال اول هستند نیز قابل دسترس است.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه استرثکلاید در شهر گلاسکو در اسکاتلند، یک شهر بسیار پر جنب و جوش و جهانگردی واقع شده است که دارای روادید پر جنب و جوش هنری، موسیقی و برنامه های شبانه هیجان انگیز است. این شهر بیش از ۲۰ موزه وگالری است و مرکز اپرا اسکاتلندی، ارکستر سمفونی اسکاتلندی بی بی سی و اسکاتلندی رویال باله می باشد. مقدار قابل ملاحظه ای از فضای سبز در مرکز شهر با پارک ها و باغ های زیبا از قرن نوزدهم در اطراف اقامت دانش آموزان  را دارد 

فارغ التحصیلان

 • John Logie Baird (مجری تلویزیون)
 • Alex Kapranos  (فرانز فردیناند)
 • Ed Bryne (کمدین)
 • Sinjay Jha (رئیس کمپانی موتورولا)
 • Tom Hunter (کار آفرین)
علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool