Lancaster University

Rank 10
موقعیت جغرافیایی Lancaster, England
رسمی 1964
International Students 29.8%
مشهور برای هنر و طراحی. نمایشنامه نویسی. مدیریت
شهریه بین المللی £15,080-19,250
Key Information
Location Lancaster, England
Established 1964
Famous Courses هنر و طراحی. نمایشنامه نویسی. مدیریت
International Fees £15,080-19,250

بررسی اجمالی

دانشگاه لنکستر در شمال غربی انگلیس و در مجاورت شهرهای بزرگ منچستر و لیورپول واقع شده است. این دانشگاه در سال ۱۹۶۴ به عنوان دانشگاه دانشگاهی با شهرت نوآوری تاسیس شد. لنکستر یکی از معدود دانشگاه های انگلستان است که دارای یک سیستم دانشگاهی است که از هشت کالج کارشناسی و یک کالج تحصیلات تکمیلی تشکیل شده است. در حال حاضر بیش از ۱۲۰۰۰ دانشجو از بیش از ۱۰۰ کشور جهان ثبت نام کرده اند و همه اعضای هیئت علمی اعضای دانشگاه هستند و بسیاری از آنها به طور فعال در زندگی مشترک شرکت می کنند.

لنكستر در هر سه جدول لیگ ملی مهم در رده ۱۰ جدول برتر قرار دارد و همچنین در جدول لیگ های بین المللی مانند QS World Rankings از رتبه بالایی برخوردار است. این دانشگاه ۸۸ ٪ از نظر سنجی دانشجویان ملی را برای دانشجویان سال آخر کسب کرد و آن را در میان ده برتر انگلیس قرار داد. لنکستر دانشگاه شماره یک در شمال غرب است و محل اقامت در دانشگاه در شش سال گذشته "بهترین تالارهای دانشگاه" را در نظرسنجی ملی مسکن دانشجویان برنده شده است. توسط راهنمای دانشگاه Times Good به عنوان "دانشگاه سال" برای سال 2018 انتخاب شد.

دانشگاه لنکستر به دلیل انعطاف پذیری دوره های تحصیلی خود مورد توجه قرار گرفته است ، بسیاری از دانشجویان قبل از اینکه در سال دوم و سوم در یک رشته تخصص داشته باشند ، در سال اول خود یک موضوع دوم یا سوم را انتخاب می کنند. این دانشگاه از اعتبار بالایی در تحقیقات برخوردار است و یکی از گروه N8 دانشگاه های تحقیقاتی شمال است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه لنکستر از طریق سرویس مشاوره بین المللی دانشجویان بین المللی خود که اطلاعاتی در مورد اخذ ویزا ، سفر به لنکستر ، هزینه های برنامه ریزی و اطلاعات قبل از ورود را ارائه می دهند ، به دانشجویان بین المللی کمک و مساعدت می کند. قبل از شروع ترم خدمات پیکاپ فرودگاه از فرودگاه منچستر وجود دارد. دوره های پیش از انگلیسی انگلیسی نیز به همراه برنامه های بنیاد بین المللی برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه لنکستر برای سال ۲۰۲۱ :

- رتبه ۱۰ در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۱۰ در راهنمای the Guardian University Guide 

- رتبه ۱۳۵در راهنمای the QS World University Rankings

-رتبه ۱۳۶در راهنمای the Times Higher Education Wotld University Rankings 2021

دانشگاه لنکستر دارای بالاترین رتبه در شمال غربی انگلستان است و همچنین یکی از دانشگاههای با ارزش در کل انگلیس است. ۸۸ ٪ دانش آموزان سال سوم از دوره خود بیشتر از میانگین انگلستان رضایت دارند و آن را در بین ده دانشگاه برتر کشور قرار می دهند. این دانشگاه به عنوان "دانشگاه سال" تایمز برای سال ۲۰۱۸ انتخاب شد.

به دنبال چارچوب تعالی پژوهشی ۲۰۱۴ ، دانشگاه لنکستر رتبه ۱۳ سیزدهم از ۱۲۸ موسسه را از نظر کیفیت تحقیقات پیشرو در جهان کسب کرد

 

محل اقامت

محل اقامت در دانشگاه لنکستر در شش سال گذشته "بهترین سالن های دانشگاه" در نظرسنجی دانشجویان مسکن ملی را به دست آورده است ، و آنها فقط یکی از سه موسسه دیگری هستند که موفق به کسب نشان بین المللی کیفیت اقامت شده اند ، جایی که رضایت دانشجویان بین المللی ۹۰ باشد ٪ یا بالاتر

دانشگاه لنکستر محل اقامت در دانشگاه را به همه دانشجویان بین المللی که در مهلت مقرر درخواست می دهند تضمین می کند. هزینه اقامت در لنکستر در مقایسه با لندن و جنوب شرقی بسیار ارزان تر است. طیف گسترده ای از گزینه های اقامت در دانشگاه لنکستر با ۶۶۰۰ دانشگاه مستقر و ۱۰۵۰ اتاق دیگر در محل های مدیریتی وجود دارد. اینها شامل اتاق های یک نفره استاندارد و خانه های شهری با امکانات مشترک ، اتاق های زیر اتاق و آپارتمان های استودیویی است.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه لنکستر در ۳۶۰ هکتار زمین پارک در شمال غربی انگلیس واقع شده است ، فقط سه مایل از مرکز شهر لنکستر. این دانشگاه به راحتی قابل دسترسی است و لنکستر از طریق یک راه آهن یک ساعته به فرودگاه بین المللی منچستر متصل می شود. همچنین بین لنکستر و لندن ، بیرمنگام ، لیدز ، منچستر ، آکسفورد و شهرهای بزرگ اسکاتلند ارتباط مستقیم ریلی وجود دارد. با قطار سه ساعت با لندن فاصله است. 

فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان نامدار دانشگاه لنکستر:

James May (مجری)
Andy Serkis (بازیگر)
Sarah Waters (نویسنده)
Jon Moulton (  Better Capital بنیانگذار)
Jason Queally (دوچرخه سوار)

You might also be interested in

دانشگاه های برتر انگلستان در رتبه بندی آموزش عالی تایمز برای سال ۲۰۲۲

در مورد هر یک از دانشگاه های انگلستان که در رتبه بندی های دانشگاه تایمز Higher Education World 2022 قرار گرفته اند بیشتر بدانید.Read more

ارائه ۱۰۰ بورس تحصیلی دانشگاه لستربرای دانشجویان بین المللی و اتحادیه اروپا

دانشگاه لستر اعلام کرده است که ۱۰۰ بورسیه تحصیلی Citizen of Change برای سال تحصیلی ۲۰۲۱ در اختیار دانشجویان بین المللی و اتحادیه اروپا قرار خواهد گرفت.Read more

دانشگاه لنکستر به عنوان دانشگاه بین المللی سال ۲۰۲۰ نامگذاری شده است

دانشگاه لنکستر به عنوان دانشگاه بین المللی سال ۲۰۲۰ نامگذاری شده است Lancaster University has been named International University of the Year by the Times…Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen