University of Birmingham

Rank 19
موقعیت جغرافیایی Birmingham, England
رسمی 1900
International Students 13.7%
مشهور برای رشته های مهندسی .اقتصاد. پزشکی
Key Information
Location Birmingham, England
Established 1900
Famous Courses رشته های مهندسی .اقتصاد. پزشکی

بررسی اجمالی

بیرمنگام یک دانشگاه زیبای آجری رنگ با یک پردیس سبز با برگ و برگ است که در شهر بیرمنگام و در فاصله ۱۵۰ کیلومتری شمال لندن واقع شده است.

بیرمنگام که در سال ۱۹۰۰ تأسیس شده است ، بیش از یک قرن چالش برانگیز بوده و ذهن های بزرگی را پرورش داده است. پژوهش های دانشگاه با توجه به یک سنت نوآوری ، زمینه های جدیدی را شکسته اند ، مرزهای دانش را به جلو سوق داده و بر زندگی افراد تأثیر گذاشته اند. عضو بنیانگذار گروه راسل و یونیورسیتی ۲۱  ، دانشگاه بیرمنگام یک موسسه آموزشی معتبر و برتر جهان است که سطح فوق العاده ای از تدریس را ارائه می دهد.

بیرمنگام به دلیل تولید فارغ التحصیلان بسیار شاغل و موفق مشهور است. در سال ۲۰۱۹-۲۰۱۸ ، این دانشگاه سومین دانشگاه هدفمند توسط کارفرمایان برتر (بازار فارغ التحصیلان در سال ۲۰۱۹) بود که نشان از تعهد آنها نسبت به شما و آینده شما دارد. این دانشگاه همچنین ۵  میلیون پوند در خدمات شغلی تحصیلات تکمیلی خود سرمایه گذاری کرده است و فارغ التحصیلان موفق برای پشتیبانی از تجربه کاری و کارآموزی در انگلستان و خارج از کشور برای مربیگری و کارآموزی ارائه می دهند. به دانشجویان بین المللی انواع مختلفی از رویدادهای خاص ، از جمله کارگاه های مربیگری و مهارت در موضوعاتی چون مهارت های شبکه سازی ، استراتژی های جستجوی کار و جستجوی شغل در خارج از انگلستان ارائه می شود.

در بیرمنگام شما بخشی از جامعه متنوعی خواهید بود که در یک محوطه دانشگاه الهام بخش واقع شده اید و پر شور ترین و چند فرهنگی ترین شهر انگلیس در آستان شماست. این دانشگاه در حال حاضر بیش از ۳۴۰۰۰ دانشجو ثبت نام کرده است ، از این تعداد ۶۵۰۰ نفر بین المللی و از نزدیک به ۱۵۰ کشور جهان هستند. موقعیت مرکزی بیرمنگام در انگلستان به معنای آن است که به راحتی می توانید حرکت کنید و فرودگاه بین المللی بیرمنگام مکانهای زیادی را در سراسر جهان سرویس می دهد.

علاوه بر پردیس انگلستان که بیش از ۱۰۰سال پیش تأسیس شده است ، دانشگاه بیرمنگام به تازگی پردیس جدید دبی خود را که در سپتامبر ۲۰۱۸ افتتاح شده ، راه اندازی کرد و به اولین دانشگاه برتر جهانی ۱۰۰ و گروه گروه راسل تبدیل شد که یک دانشگاه در دبی تأسیس می کند. پردیس ما این فرصت را می دهد تا یک دانشگاه در سطح جهانی دانشگاه انگلیس را در یکی از پویا ترین و هیجان انگیزترین شهرهای جهان کسب کنیم.

 

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

مرکز پشتیبانی دانشجویی دانشگاه بیرمنگام دانشجویان را در امور تحصیلی کمک و مشاوره می کند. تیم های مشاوران حرفه ای آموزش دیده می توانند هر مشکلی را که ممکن است دانشجویان  تجربه کنند پشتیبانی می کنند. تیم دانشجویی بین المللی همچنین مشاوره ای آموزش دیده و اختصاصی را برای دانشجویان بین المللی که درخواست های مربوط به مهاجرت ، کار در انگلستان ، خدمات بهداشتی ، مالی ، پشتیبانی شخصی و دانشگاهی را دارند ارائه می دهد.

کلیه خدمات رایگان است.

این دانشگاه یک سرویس حمل و نقل از فرودگاه  به دانشگاه  ارائه می دهد و یک هفته بین المللی خوش آمدگویی را برای دانشجویان جدید بین المللی برای آشنایی با یکدیگر و دانشگاه برگزار می کند. در طول مدت زمان ، کلاس های زبان انگلیسی نیز به صورت رایگان در دسترس است.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه بیرمنگام  برای سال ۲۰۲۱:

- رتبه ۱۹ در راهنمای the Times University
- رتبه ۲۱ در راهنمای the Guardian University
- رتبه ۸۷ در راهنمای  the QS World University
 - رتبه ۱۰۷ در راهنمای the Times Higher Education World University

چارچوب پژوهش  عالی ۲۰۱۴ دانشگاه بیرمنگام بیش از ۸۷٪ از تحقیقات خود را در موضوعات تاریخ, آموزش , شیمی , مهندسی و روانشناسی ارائه کرد

محل اقامت

دانشجویان بین المللی برای حداقل سال اول تحصیل خود در دانشگاه محل اقامت دانشگاه بیرمنگام تضمین شده اند. ممکن است در صورت تمایل دانشجویان بتوانند در کل زمان اقامت خود در انگلیس در خوابگاه اقامت داشته باشند.

محل اقامت دانشجویی به شما امکان می دهد از استقلال جدید خود در محیطی امن ، پذیرا و خوش مشرب لذت ببرید. جامعه جهانی یک محیط زندگی منحصر به فرد است ، که متفکرانه برای کمک به شما در ایجاد دوستی و معاشرت با دانشجویان شبیه انگلستان و دانشجویان بین المللی طراحی شده است. همچنین محل اقامت خصوصی اجاره ای زیادی در نزدیکی دانشگاه بیرمنگام وجود دارد و تیم زندگی دانشگاه به بررسی این گزینه برای ارائه بهترین مشاوره مسکن به دانشجویان در طول مدت حضور در بیرمنگام کمک می کند.

موقعیت جغرافیایی

پردیس اصلی دانشگاه بیرمنگام در Edgbaston است ، جایی که بیشتر امکانات آموزشی و سایر امکانات در آن واقع شده است. جادار و جذاب با چمنزارها ، درختان و دریاچه ، اولین دانشگاه دانشگاه در انگلستان و دانشگاه سنتی "آجر قرمز" بود. محوطه دانشگاه Selly Oak در یک باغ زیبا واقع شده است که با اتوبوس کوتاه از پردیس اصلی فاصله دارد.

شکلات Cadbury’s ، The Bullring ، Peaky Blinders ، the Balti - همه چیز مترادف با شهر است. با این حال بیرمنگام بیش از این چیزهای زیادی برای ارائه دارد. بیرمنگام به عنوان یکی از شهرهای اصلی پیشگام ، به دیگ ذوب خرید ، غذا و نوشیدنی ، زندگی شبانه ، ورزش ، فرهنگ و صنعت تبدیل شده است.

بیرمنگام یک شهر مهم اروپایی است و محل زندگی برخی از معماری های دیدنی ویکتوریایی و معاصر و همچنین مکان هایی برای هنر ، موسیقی ، تئاتر و ورزش ، زندگی شبانه عالی ، خرید عالی و غذا خوردن ، از جمله مرکز Bullring معروف در جهان است. این شهر همچنین از احاطه در حومه زیبا بهره مند است.

موقعیت آن در مرکز انگلستان آن را به یک پایگاه مناسب تبدیل می کند که از آن می توانید انگلستان و اروپا را جستجو کنید. این شهر با جاده و راه آهن کمتر از دو ساعت با لندن فاصله دارد و فرودگاه بین المللی خود را دارد. وارویک ، استراتفورد ، منطقه پیک و ولز نیز در مسافتی آسان قرار دارند.

دانشجویان بین المللی برای حداقل سال اول تحصیل خود در دانشگاه محل اقامت دانشگاه بیرمنگام تضمین شده اند. ممکن است در صورت تمایل دانشجویان بتوانند در کل زمان اقامت خود در انگلیس در خوابگاه اقامت داشته باشند.
محل اقامت دانشجویی به شما امکان می دهد از استقلال جدید خود در محیطی امن ، پذیرا و خوش مشرب لذت ببرید. جامعه جهانی یک محیط زندگی منحصر به فرد است ، که متفکرانه برای کمک به شما در ایجاد دوستی و معاشرت با دانشجویان شبیه انگلستان و دانشجویان بین المللی طراحی شده است. همچنین محل اقامت خصوصی اجاره ای زیادی در نزدیکی دانشگاه بیرمنگام وجود دارد و تیم زندگی دانشگاه به بررسی این گزینه برای ارائه بهترین مشاوره مسکن به دانشجویان در طول مدت حضور در بیرمنگام کمک می کند.

فارغ التحصیلان

 • Geoffrey Ma Tao-li (رئیس دیوان عالی دادگاه هنگ کنگ)
 • David Gill (مدیر اجرایی منچشتر یونایتد)
 • Chris Addison (کمدین)
 • Tim Curry (نوازنده وبازیگر)

You might also be interested in

آموزش عالی تایمز بهترین دانشگاه های جوان انگلستان را اعلام کرد

آموزش عالی تایمز بهترین دانشگاه های جوان انگلستان را اعلام کردRead more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool
 • Study at University of Birmingham