University of Birmingham
University of Birmingham

رتبه

University of Birmingham Ranking

19

موقعیت جغرافیایی

University of Birmingham Location

Central England

University of Birmingham

رتبه

University Ranking

19

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Birmingham, England
رسمی 1900
درصد دانشجویان بین المللی 13.7%
مشهور برای رشته های مهندسی .اقتصاد. پزشکی
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Birmingham, England
رسمی 1900
درصد دانشجویان بین المللی 13.7%
مشهور برای رشته های مهندسی .اقتصاد. پزشکی

بررسی اجمالی

بیرمنگام یک دانشگاه زیبای آجری رنگ با یک پردیس سبز با برگ و برگ است که در شهر بیرمنگام و در فاصله ۱۵۰ کیلومتری شمال لندن واقع شده است.

بیرمنگام که در سال ۱۹۰۰ تأسیس شده است ، بیش از یک قرن چالش برانگیز بوده و ذهن های بزرگی را پرورش داده است. پژوهش های دانشگاه با توجه به یک سنت نوآوری ، زمینه های جدیدی را شکسته اند ، مرزهای دانش را به جلو سوق داده و بر زندگی افراد تأثیر گذاشته اند. عضو بنیانگذار گروه راسل و یونیورسیتی ۲۱  ، دانشگاه بیرمنگام یک موسسه آموزشی معتبر و برتر جهان است که سطح فوق العاده ای از تدریس را ارائه می دهد.

بیرمنگام به دلیل تولید فارغ التحصیلان بسیار شاغل و موفق مشهور است. در سال ۲۰۱۹-۲۰۱۸ ، این دانشگاه سومین دانشگاه هدفمند توسط کارفرمایان برتر (بازار فارغ التحصیلان در سال ۲۰۱۹) بود که نشان از تعهد آنها نسبت به شما و آینده شما دارد. این دانشگاه همچنین ۵  میلیون پوند در خدمات شغلی تحصیلات تکمیلی خود سرمایه گذاری کرده است و فارغ التحصیلان موفق برای پشتیبانی از تجربه کاری و کارآموزی در انگلستان و خارج از کشور برای مربیگری و کارآموزی ارائه می دهند. به دانشجویان بین المللی انواع مختلفی از رویدادهای خاص ، از جمله کارگاه های مربیگری و مهارت در موضوعاتی چون مهارت های شبکه سازی ، استراتژی های جستجوی کار و جستجوی شغل در خارج از انگلستان ارائه می شود.

در بیرمنگام شما بخشی از جامعه متنوعی خواهید بود که در یک محوطه دانشگاه الهام بخش واقع شده اید و پر شور ترین و چند فرهنگی ترین شهر انگلیس در آستان شماست. این دانشگاه در حال حاضر بیش از ۳۴۰۰۰ دانشجو ثبت نام کرده است ، از این تعداد ۶۵۰۰ نفر بین المللی و از نزدیک به ۱۵۰ کشور جهان هستند. موقعیت مرکزی بیرمنگام در انگلستان به معنای آن است که به راحتی می توانید حرکت کنید و فرودگاه بین المللی بیرمنگام مکانهای زیادی را در سراسر جهان سرویس می دهد.

علاوه بر پردیس انگلستان که بیش از ۱۰۰سال پیش تأسیس شده است ، دانشگاه بیرمنگام به تازگی پردیس جدید دبی خود را که در سپتامبر ۲۰۱۸ افتتاح شده ، راه اندازی کرد و به اولین دانشگاه برتر جهانی ۱۰۰ و گروه گروه راسل تبدیل شد که یک دانشگاه در دبی تأسیس می کند. پردیس ما این فرصت را می دهد تا یک دانشگاه در سطح جهانی دانشگاه انگلیس را در یکی از پویا ترین و هیجان انگیزترین شهرهای جهان کسب کنیم.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

مرکز پشتیبانی دانشجویی دانشگاه بیرمنگام دانشجویان را در امور تحصیلی کمک و مشاوره می کند. تیم های مشاوران حرفه ای آموزش دیده می توانند هر مشکلی را که ممکن است دانشجویان  تجربه کنند پشتیبانی می کنند. تیم دانشجویی بین المللی همچنین مشاوره ای آموزش دیده و اختصاصی را برای دانشجویان بین المللی که درخواست های مربوط به مهاجرت ، کار در انگلستان ، خدمات بهداشتی ، مالی ، پشتیبانی شخصی و دانشگاهی را دارند ارائه می دهد.

کلیه خدمات رایگان است.

این دانشگاه یک سرویس حمل و نقل از فرودگاه  به دانشگاه  ارائه می دهد و یک هفته بین المللی خوش آمدگویی را برای دانشجویان جدید بین المللی برای آشنایی با یکدیگر و دانشگاه برگزار می کند. در طول مدت زمان ، کلاس های زبان انگلیسی نیز به صورت رایگان در دسترس است.

رتبه بندی

 • رتبه ۱۴ در راهنمای the Times University در سال ۲۰۲۰   
 • رتبه ۱۶ در راهنمای the Guardian University در سال ۲۰۲۰ 
 • رتبه ۸۱ در رتبه بندی the QS World University در سال ۲۰۲۰ 
 • رتبه ۱۱۲ در راهنمای the Times Higher Education World University در سال ۲۰۲۰ 

چارچوب پژوهش  عالی ۲۰۱۴ دانشگاه بیرمنگام بیش از ۸۷٪ از تحقیقات خود را در موضوعات تاریخ, آموزش , شیمی , مهندسی و روانشناسی ارائه کرد

محل اقامت

محل اقامت دانشجویان بین المللی حداقل یک سال تحصیلی از سوی دانشگاه بیرمنگام تضمین می شود. ممکن است دانشجویان در صورت تمایل در طول تحصیل خود در انگلستان می توانند در اقامتگاه دانشگاه بیرمنگام بمانند.

اسکان دانشجویی به شما امکان می دهد از استقلال جدید خود در محیط های امن ، پذیرایی و اجتماعی لذت ببرید. جامعه جهانی یک محیط زندگی بی نظیر است ، که به طرز اندیشه ای طراحی شده است تا به شما در ایجاد دوستی و معاشرت با دانشجویان مشابه انگلستان و بین المللی کمک کند. همچنین اقامتگاه های اجاره ای خصوصی زیادی در نزدیکی دانشگاه بیرمنگام وجود دارد و تیم لیوینگ یونیورسیتی  به کشف این گزینه کمک می کنند تا بهترین توصیه های مربوط به مسکن را در طول زمان حضور در بیرمنگام به دانشجویان ارائه دهند.

موقعیت جغرافیایی

 اصلی دانشگاه بیرمنگام در اجباستون است ، جایی که بیشتر آموزش و سایر امکانات در آن قرار دارد. این دانشگاه با داشتن چمنزارها ، درختان و دریاچه ای زیبا و جذاب ، اولین دانشگاه دانشگاه در انگلیس و دانشگاه سنتی "ردبرای" بود. پردیس سلی اوک در یک محوطه باغ زیبا و با اتوبوس کوتاه از محوطه اصلی دانشگاه واقع شده است.شکلات کدبری، بلرینگ، پیکی بلایندرز، بالتی- همه چیز مترادف با شهر است. با این حال بیرمنگام چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. به عنوان یکی از شهرهای اصلی پیشگام ، بیرمنگام به یک گلدان ذوب برای خرید ، غذا و نوشیدنی ، زندگی شبانه ، ورزش ، فرهنگ و صنعت تبدیل شده است.بیرمنگام یک شهر بزرگ اروپایی است و دارای مکانهایی از معماری دیدنی و ویکتوریایی و معاصر و همچنین مکان هایی برای هنر ، موسیقی ، تئاتر و ورزش ، زندگی عالی در شب ، خرید عالی و غذا خوردن از جمله مرکز معروف جهان سازی بلرینگ است. این شهر همچنین از محاصره روستاهای زیبا از آن بهره مند می شود.موقعیت دانشگاه در مرکز انگلیس آن را به یک پایگاه مناسب برای کشف انگلستان و اروپا تبدیل می کند. این شهر با جاده و راه آهن کمتر از دو ساعت با لندن فاصله دارد و فرودگاه بین المللی مخصوص به خود را دارد. وارویک ، استراتفورد ، منطقه پیک و ولز همگی در مسافت آسان قرار دارند.

فارغ التحصیلان

 • Geoffrey Ma Tao-li (رئیس دیوان عالی دادگاه هنگ کنگ)
 • David Gill (مدیر اجرایی منچشتر یونایتد)
 • Chris Addison (کمدین)
 • Tim Curry (نوازنده وبازیگر)

You might also be interested in...

آموزش عالی تایمز بهترین دانشگاه های جوان انگلستان را اعلام کرد

آموزش عالی تایمز بهترین دانشگاه های جوان انگلستان را اعلام کرد Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool