University of Birmingham
University of Birmingham

رتبه

University of Birmingham Ranking

14

موقعیت جغرافیایی

University of Birmingham Location

Central England

University of Birmingham

رتبه

University Ranking

14

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Birmingham, England
رسمی 1900
درصد دانشجویان بین المللی 13.7%
مشهور برای رشته های مهندسی .اقتصاد. پزشکی
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Birmingham, England
رسمی 1900
درصد دانشجویان بین المللی 13.7%
مشهور برای رشته های مهندسی .اقتصاد. پزشکی

بررسی اجمالی

دانشگاه بیرمنگام یک دانشگاه بریتیش کلمبیا است که در شهر بیرمنگام واقع در بیش از ۱۵۰ کیلومتری شمال لندن واقع شده است. این دانشگاه در سال ۱۹۰۰ به عنوان جانشین کالج علوم میسون تاسیس شد. ریشه های آن به مدرسه پزشکی بیرمنگام در سال ۱۸۲۵ که عضو گروه راسل گروه های تحقیقاتی و یکی از موسسان دانشگاه بود،باز می گردد.

راهنمای دانشگاه تایمز دانشگاه بیرمنگام، برنده جایزه سال ۲۰۱۴ شد و دانشگاه سال برای کارآموزی تحصیلات تکمیلی در سال ۲۰۱۵ نیز معرفی شد. این دانشگاه ۵ میلیون پوند در دانشگاه های حرفه ای خود را سرمایه گذاری کرده و از فارغ التحصیلان موفق در دوره های آموزشی، تجربه کاری و کارآموزی در انگلستان و خارج از کشور حمایت می کند. سه چهارم دانش آموختگان در دوره های کارآموزی خود بعنوان تجربه کاری خود، انجام می دهند.

این دانشگاه در حال حاضر بیش از ۳۰۰۰۰ دانش آموز ثبت نام کرده است که  ۵۰۰۰ نفر از درخواست کنندگان بین المللی از ۱۵۰ کشور مختلف دنیا میباشند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

خدمات و پشتیبانی مشاوران  برای دانشجویان دانشگاه بیرمنگام ارائه می شود. تیمی از مشاوران حرفه ای آموزش دیده دانشجویان را در زمینه مهاجرت، کار در بریتانیا، مراقبت های بهداشتی، مالی، شخصی و آموزشی پشتیبانی میکنند. تمام خدمات دانشگاه برای دانشجویان رایگان میباشد.

  کلاسهای زبان انگلیسی رایگان نیز برای دانشجویان بین المللی قابل دسترس میباشد.

 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه بیرمنگام برای سال ۲۰۱۹:

رتبه چهاردهم در راهنمای the Times University Guide

رتبه نوزدهم در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه هفتاد و نهم در راهنمای the QS World University Rankings

در چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ۸۷ درصد از تحقیقات بیرمنگام تاثیرات جهانی در موضوعات تاریخ، آموزش، مهندسی شیمی و روانشناسی دارد. بیرمنگام به طور مداوم در علوم کامپیوتر، دندانپزشکی، مهمانداری و گردشگری، پزشکی و موسیقی رتبه بندی بین المللی می شود.

محل اقامت

اقامت برای دانشجویان بین المللی سال اول تحصیلی در خوابگاه دانشگاه بیرمنگام تضمین می شود و دانش آموزان در صورت تمایل میتوانند در طول تحصیل خود در خوابگاه دانشگاه بیرمنگام اقامت داشته باشند.

 دانش آموزان در این خوابگاه ها اتاق  شخصی خود را برای مطالعه دارند  اما امکانات دیگر مشترک می باشد. صبحانه و شام در سالن عمومی خوابگاه ها ارائه می شود. آپارتمانهای با اتاقهای فردی با حمام و آشپزخانه مشترک و یا خصوصی نیز در برخی از آپارتمان ها موجود است. همچنین تعداد زیادی از خانه های خصوصی اجاره ای نزدیک به دانشگاه بیرمنگام وجود دارد و دفتر خدمات مسکن در دانشگاه دانشجویان را در این زمینه کمک خواهد کرد .

 

موقعیت جغرافیایی

 دانشگاه اصلی بیرمنگام درادگبستون واقع شده است. این دانشگاه ازبهترین امکانات آموزشی برخوردار بوده از کمپس های برتر انگلستان به حساب می آید .بیرمنگام یک شهر اروپای بزرگ است  که به معماری معروف ویکتوریا و مکانهای هنری، موسیقی، تئاتر و ورزش خرید و غذای عالی معروف است.موقعیت آن در مرکز انگلستان، یک پایگاه مناسب برای کشف انگلستان و اروپا است؛ این شهر کمتر از دو ساعت تا لندن با جاده و راه آهن فاصله دارد و با فرودگاه بین المللی ، سفر به دیگر نقاط کشور را آسانتر میکند. وارویک، استراتفورد و ولز نیز در نزدیکی این شهر واقع شده اند که از مقصدهای سفر خوب است.

 

 

فارغ التحصیلان

 • Geoffrey Ma Tao-li (رئیس دیوان عالی دادگاه هنگ کنگ)
 • David Gill (مدیر اجرایی منچشتر یونایتد)
 • Chris Addison (کمدین)
 • Tim Curry (نوازنده وبازیگر)
علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool