University of St Andrews
University of St Andrews

رتبه

University of St Andrews Ranking

3

موقعیت جغرافیایی

University of St Andrews Location

Scotland

University of St Andrews

رتبه

University Ranking

3

موقعیت جغرافیایی

Img

Scotland

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی St Andrews, Scotland
رسمی 1413
درصد دانشجویان بین المللی 41.4%
مشهور برای فیزیک.علوم کامپیوتر.روابط بین الملل
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی St Andrews, Scotland
رسمی 1413
درصد دانشجویان بین المللی 41.4%
مشهور برای فیزیک.علوم کامپیوتر.روابط بین الملل

بررسی اجمالی

دانشگاه سنت اندروز سومین دانشگاه قدیمی در دنیای انگلیسی زبان و قدیمی ترین در اسکاتلند است ، که در سال ۱۴۱۳ تأسیس شده است. سنت اندروز علی رغم اینکه یک شهر کوچک است ، مدتهاست که مرکز زندگی سیاسی و مذهبی اسکاتلند بوده است ، که نشان از آن دارد شهرت جدی دانشگاه در علوم انسانی ، به ویژه الوهیت و فلسفه. ۹۱۰۰ دانش آموز از بیش از ۱۳۰ کشور مختلف بخش قابل توجهی از جمعیت شهر را تشکیل می دهند ، و سنت اندروز به جای یک دانشگاه تعریف شده ، کل منطقه را تحت پوشش خود قرار می دهد.

مدارک اسکاتلندی چهار سال به طول می انجامد و در سنت اندروز از این برای انعطاف پذیری بیشتر استفاده می شود. دانش آموزان به یکی از چهار دانشکده (هنر ، الوهیت ، پزشکی یا علوم) مراجعه می کنند و ماژول ها را به سمت مدرک می گیرند که فرصتی برای تخصص بیشتر در دو سال پایانی دارد. به عنوان یک دانشگاه قدیمی ، سنت اندروز دارای چندین سنت مانند مفهوم دانشگاه - والدین (دانشجویان سال سوم) و مه دیپ ، جایی که دانشجویان در طلوع روز اول ماه مه وارد دریای شمال می شوند.

راهنمای دانشگاه تایمز به نام سنت اندروز به عنوان دانشگاه سال خود برای سال ۲۰۲۰ ، در حالی که چارچوب تعالی تدریس ، دانشگاه طلای را به دلیل تدریس "نمونه" اعطا کرده است.سنت اندروز همچنین تعدادی فرصت برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد برای گذراندن یک سال کامل تحصیلی برای تحصیل در خارج از کشور ، در مقصدی در سراسر جهان دارد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه سنت اندروز پشتیبانی از زبان انگلیسی قبل از دوره کارشناسی و رایگان را برای دانشجویان فراهم می کند.  سنت اندروز دارای دو مشاور مشاور ویژه دانشجویان بین المللی برای ارائه پشتیبانی ویژه و همچنین مشاوره عمومی و خدمات پشتیبانی می باشد. سنت اندروز متعهد است که فارغ از شرایط مالی بهترین دانشجویان را جذب کند و آنها تعداد زیادی بورس و بورس تحصیلی را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. اینها به منظور ارائه کمک و کمک به دانشجویان در هنگام حضور در دانشگاه از خود پشتیبانی می کنند.

به کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مشاور داده می شود که در ابتدای هر ترم باید آنها را ببینند تا در مورد انتخاب خود بحث کنند. مشاوران نیز در سایر مواقع برای مشاوره در دسترس هستند و دانش آموز را از طریق پیچیدگی های ساختار مدولار راهنمایی می کنند تا اطمینان حاصل شود که هر یک از مسیرهای مورد نظر ، یا گزینه ها ، در دسترس خواهد بود.

رتبه بندی

 • رتبه ۳ در راهنمای  the Times University  در سال ۲۰۲۰
 • رتبه دوم در راهنمای  the Guardian University  در سال ۲۰۲۰
 • رتبه ۱۰۰ در راهنمای the QS World University Rankings در سال ۲۰۲۰ 

سنت اندروز در ۹ سال گذشته توسط راهنمای دانشگاه تایمز به عنوان بهترین دانشگاه اسکاتلند رتبه بندی شده است ، و از سال ۲۰۱۵ - ۲۰۱۱با چهار بار پیاپی از دانشگاه اسکاتلند تاج گذاری شد. در سال ۲۰۲۰ ، آن را به عنوان دانشگاه انگلستان از امسال.

به دنبال چهارچوب تعالی تحقیقات سال ۲۰۱۴ ، ۸۲ ٪ از کل تحقیقات انجام شده در سنت اندروز به عنوان "پیشرو در جهان" یا "بین المللی عالی" طبقه بندی شده و حداقل ۹۸٪ "بین المللی" شناخته شده است. شیمی ، فیزیک ، کلاسیک و تاریخچه ارسالی هنر همه خوب عمل کردند.

محل اقامت

سنت اندروز پیشنهاد اسکان را برای کلیه دانشجویان سال اول مقطع کارشناسی ارشد تضمین می کند به شرط آنکه درخواست اقامت خود را تا ۳۰ ژوئن سال ورود خود ارائه دهند. بیش از ۴۰۰۰ اتاق در سطح شهر وجود دارد که حدود ۴۰ ٪ از آنها پذیرایی می شوند ، با انتخاب اتاق های منفرد یا مشترک و اتاق هایی با امکانات مشترک حمام یا اتاق مجلل. دانش آموزان بیش از آنکه در یک دانشگاه واحد زندگی کنند ، در اطراف شهر زندگی می کنند.

اقامتگاه های دانشگاه سنت اندروز از ساختمان های زیبا و سنگین ساخته شده و پر از ویژگی های دوره اصلی تا آپارتمان های جدید شیک ، ساخته شده تا استانداردهای بالای زیست محیطی و پایداری متغیر است.

موقعیت جغرافیایی

شهر سنت اندروز بر روی یک سرزمین صخره ای و مشرف به آبهای چشمگیر دریای شمال نشسته است. حدود ۲۲۰۰۰ نفر ، از جمله دانش آموزان ، در این شهر کوچک و تاریخی زندگی می کنند و بسیاری از بناهای زیبا هنوز هم به عنوان بنای تاریخی هزاران سال ایستاده اند که این مرکز کانونی برای اسقف ها ، پادشاهان ، مقدسین و شهدا بوده است. دانشگاه دانشگاهی ندارد ، اما در عوض کل شهر را در بر می گیرد و سنت اندروز در فاصله کمی ۸۰ کیلومتری شمال شرقی ادینبورگ قرار دارد.

دانشگاه سنت اندروز دارای امکانات عالی در ساختمانهای متنوعی است ، از آزمایشگاههای پزشکی فوق مدرن جدید در سایت ما در شمال هاوگ گرفته تا شکوه قرون وسطایی خیابان سالواتورها چهارگوشه که روزانه بسیاری از سخنرانی ها در آن برگزار می شود. اتحادیه دانشجویان و مرکز ورزشی دانشگاه در دهه گذشته پیشرفتهایی داشته اند که مرکز ورزش موضوع اصلی بازسازی ۱۴ میلیون پوندی است.

فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان نامدار دانشگاه سنت اندروز:

 • Prince William, Duke of Cambridge (شاهزاده ویلیام)
 • Chris Hoy (برنده مدال طلا المپیک بریتانیا در دوچرخه سواری)
 • John Witherspoon (بازیگر)
 • Edward Jenner (کاشف واکسیناسیون)
 • Alex Salmond (اولین رئیس جمهور اسکاتلند)

You might also be interested in...

سنت اندروز برنده جایزه "دانشگاه سال" تایمز و ساندی تایمز شد

سنت اندروز برنده جایزه "دانشگاه سال" تایمز و ساندی تایمز شد Read more

دانشگاه های برتر انگستان در رتبه بندی تدریس در اروپا برای سال ۲۰۱۹

 دانشگاه های برتر انگستان در رتبه بندی تدریس در اروپا برای سال ۲۰۱۹ Read more

کمبریج برترین دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه های گاردین

دانشگاه کمبریج جایگاه خود را در رتبه بندی راهنمای دانشگاه گاردین برای ۹ سال  متوالی حفظ کرده است. Read more

پنج دانشگاه برتر مدیریت بازرگانی در انگلستان

اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه های برتر بازرگانی انگلستان Read more

ده دانشگاه برتر دانشگاهی معتبر در انگلستان

 برترین دانشگاه انگلستان برای دانش درمانی Nottingham Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool