University of Bath
University of Bath

رتبه

University of Bath Ranking

9

موقعیت جغرافیایی

University of Bath Location

South England

University of Bath University of Bath

رتبه

University Ranking

9

موقعیت جغرافیایی

Img

South England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Bath, England
رسمی 1966
درصد دانشجویان بین المللی 21.9%
مشهور برای مدیریت ارشد کسب و کار.مهندسی.روانشناسی
شهریه بین المللی £15,200-19,000
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Bath, England
رسمی 1966
درصد دانشجویان بین المللی 21.9%
مشهور برای مدیریت ارشد کسب و کار.مهندسی.روانشناسی
شهریه بین المللی £15,200-19,000

بررسی اجمالی

دانشگاه باث برای تعالی در آموزش و تحقیق شناخته شده است؛ یک تجربه دانشجویی فوق العاده و ارائه آماده سازی برجسته برای محل کار است. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه جهانی در یک شهر میراث جهانی قرار گرفته است. این دانشگاه در رتبه دوم دانشگاه گاردین در سال ۲۰۱۹ رتبه بندی شده و در چارچوب تعالی  جایزه تدریس طلایی را کسب کرده است. .

دانشگاه باث طیف گسترده ای از برنامه های مهندسی، طراحی، علم، مدیریت، علوم انسانی و علوم اجتماعی را ارائه می دهد. برنامه های علمی طراحی برای چالش فکری دقیق و ارتباط واقعی در دنیای واقعی طراحی شده اند و به دانشجویان فرصت می دهد تا با محققانی که رهبران حرفه خود هستند، آشنا شوند.

طرح برجسته باث کمک می کند تا فارغ التحصیلان باث بسیار باهوش با نیازهای در حال توسعه کارفرمایان هماهنگ شده و با سنت ایجاد ارتباط قوی با سازمان های خصوصی و عمومی، از بالاترین نرخ اشتغال و حقوق در انگلستان بهره مند می شوند.

پردیس باث، فرصت های ورزشی، اجتماعی و فرهنگی فوق العاده را فراهم می کند. این دانشگاه دارای تمام امکانات مورد نیاز محلی از جمله سالن های سخنرانی، کتابخانه، مغازه ها، بانک ها و یک اداره پست در محوطه دانشگاه است که در مسیر پیاده روی پنج دقیقه ای از خوابگاه واقع شده اند. دانشگاه باث بیش از ۱۰۰ میلیون پوند برای خوابگاه دانشجویان جدید، امکانات جدید برای هنر، ساختمان های جدید دانشگاهی و استخر المپیک با آموزش و پرورش  خیره کننده سرمایه گذاری کرده است.

دانشگاه بات، جامعه ای با اهمیت است که دانش، مهارت ها و تجارب مورد نیاز خود را در دنیای شبکه های جهانی منتشر میکند.

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

کارگاه های آموزشی دانشگاه کمک می کند تا دانش آموزان به سیستم جدید دانشگاهی خود و به بهبود مهارت های حرفه خود کمک کنند. دانشجویان بین المللی میتوانند در کلاسهای انگلیسی برای تقویت مهارت های زبان انگلیسی خود شرکت کنند. تیم مشاورین در صورت نیاز دانشجویان را در امور شخصی و یا تحصیلی پشتیبانی میکندد.

مرکز اشتغال دانشگاه باث  دانش آموزان را در زمینه کار نیمه وقت برای کسب تجربه کار با ارزش طول زندگی و تحصیل در انگلستان کمک می کند. مرکز پزشکی و دندانپزشکی از دیگر خدمات دانشگاه  است.

 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه باث برای سال ۲۰۱۹:

رتبه ۱۱ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۶ در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه ۱۷۲ در راهنمای the QS World University Rankings

این دانشگاه در جدول رده بندی لیگ برتر قرا گرفته و در دو سال گذشته در لیست دانشگاه های برتر انگلستان برای رضایت دانشجویان قرار گرفته است. این دانشگاه حداکثر امتیاز را در رشته های تحصیلی روانشناسی، مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی دریافت کرده است. در سال ۲۰۱۷ جایزه چارچوب تعالی تدریس  به دانشگاه باث اهدا شد.

تایمز سال ۲۰۱۲ دانشگاه باث را بهترین دانشگاه و  در سال ۲۰۱۴ بهترین دانشگاه پردیس اعلام کرد و در سال ۲۰۱۸ این دانشگاه رتبه ۴ را در انگلستان برای تجربه دانشجویان و رتبه دهم را برای فرصت های شغلی توسط انتخاب شده  دانشگاه باث در لیست دانشگاه های برتر جهان با قدمت زیر ۵۰ سال ، رتبه ۱۲ را دارد. 

 تحقیقات دانشگاه باث در سطح بین المللی هستند و ایده های هیجان انگیز و خلاقانه در همه زمینه ها، از جمله کشف داروهای جدید برای درمان سرطان پستان، موتورهای با کارآیی بالقوه و تحقيقاتی در مورد فقر کودکان. ارائه میدهد

محل اقامت

دانشجویان کارشناسی که از تاریخ مهلت درخواست اعمال می شوند، برای اقامت در محل تحصیل برای اولین سال تحصیلی تضمین می شوند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی خارج از کشور که قبلا در باث تحصیل نکرده اند، در دوره تحصیلی در محل اقامت در خارج از دانشگاه مقرر خواهند شد. بیش از ۲۰۰۰ اتاق در محوطه دانشگاه و ۱۰۰۰ اتاق دانشجویی دیگر در مرکز شهر قرار دارند.

اتاق های دانشجویی بصورت فردی و گروهی میباشند و دارای تمامی امکانات بهداشتی و رفاهی هستند.  تیمی مشاورین دانشگاه، دانشجویان را در زمینه اقامت و مسکن  مشاوره و راهنمایی میکنند.

موقعیت جغرافیایی

باث یک شهر جهانی با یک میراث فرهنگی غنی است و تنها یکی از سه شهر جهان است که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. شما می توانید ساختمان های زیبای سنگی و چشمه های آب گرم خود را که نام شهر را به آن اختصاص داده اند، از نزدیک ببینید. لذت بردن از جشنواره های هنری، موزه ها، گالری ها و آبگرم و جامعه محلی  در غرب انگلستان ، محبوب ترین مقصد  برای توریست ها است.

 

 

 

فارغ التحصیلان

 • Amy Williams ( تنیس‌ باز)
 • Mike Graham (روزنامه نگار و خبرنگار)
 • Justin King   مدیر شرکت Sainsbury

You might also be interested in...

دانشکده بازرگانی نیوکاسل بهترین دانشگاه انگلستان توسط دانشجویان

دانشکده بازرگانی نیوکاسل بهترین دانشگاه انگلستان توسط دانشجویان Read more

کمبریج برترین دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه های گاردین

دانشگاه کمبریج جایگاه خود را در رتبه بندی راهنمای دانشگاه گاردین برای ۹ سال  متوالی حفظ کرده است. Read more

پنج دانشگاه برتر مدیریت بازرگانی در انگلستان

اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه های برتر بازرگانی انگلستان Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool