University of Bath

Rank 9
موقعیت جغرافیایی Bath, England
رسمی 1966
International Students 21.9%
مشهور برای مدیریت ارشد کسب و کار.مهندسی.روانشناسی
شهریه بین المللی £15,200-19,000
Key Information
Location Bath, England
Established 1966
Famous Courses مدیریت ارشد کسب و کار.مهندسی.روانشناسی
International Fees £15,200-19,000

بررسی اجمالی

 

دانشگاه باث به خاطر تعالی در آموزش و پژوهش مشهور است. یک تجربه عالی دانشجویی ؛ و آماده سازی فوق العاده برای محل کار. این دانشگاه که به عنوان یک دانشگاه کلاس جهانی در یک شهر میراث جهانی شناخته می شود ، در ۶ راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۲۰ قرار دارد و در چارچوب تعالی تدریس موفق به کسب طلا شد. با نزدیک شدن به پنجاهمین سال خود ، این دانشگاه به عنوان یک محیط پرورش دهنده برای ذهن های کارآفرین کاملاً تاسیس شده است.

باث طیف گسترده ای از برنامه ها را در بر می گیرد که شامل مهندسی ، طراحی ، علوم ، مدیریت ، علوم انسانی و علوم اجتماعی است. برنامه های دانشگاهی به گونه ای طراحی شده اند که چالش فکری دقیق و ارتباط دنیای واقعی را فراهم می کنند ، به دانشجویان این فرصت را می دهد تا با محققانی که در زمینه خود پیشرو هستند مطالعه کنند.

طرح عالی جایگذاری Bath به شما کمک می کند تا فارغ التحصیلان بسیار متقاضی برای پاسخگویی به نیازهای در حال توسعه کارفرمایان هماهنگ شوند. فارغ التحصیلان دانشگاه بات از سنت ایجاد پیوندهای محکم با مشاغل خصوصی ، مشارکت ها و بخش دولتی ، از بالاترین نرخ اشتغال و شروع حقوق در انگلستان برخوردار هستند.

پردیس پر جنب و جوش در حاشیه شهر ، فرصت های عالی ورزشی ، اجتماعی و فرهنگی را فراهم می کند و The Times and Sunday Times Best Campus University 2014 نامگذاری شد. این دانشگاه دارای کلیه امکانات محلی مورد نیاز از جمله سالن های سخنرانی ، کتابخانه ، مغازه ها ، بانک ها است و یک اداره پست در محوطه دانشگاه هستند ، فقط پنج دقیقه پیاده تا محل اقامت در دانشگاه Bath شما فاصله دارد. باث بیش از ۱۰۰ میلیون پوند برای اقامت دانشجویان جدید ، امکانات جدید برای هنر ، ساختمان های دانشگاهی جدید و یک استخر شنای با کیفیت المپیک در دهکده خیره کننده آموزش ورزش ، که محل ورزشکاران المپیک برنده مدال است ، سرمایه گذاری کرده است.

دانشگاه باث جامعه ای با درآمد بالا برای کسب دانش ، مهارت و تجربه ای است که شما برای پیشرفت در دنیای شبکه های جهانی نیاز دارید.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

کارگاه های آموزشی دانشگاه باث به دانشجویان کمک می کند تا با سیستم دانشگاهی جدید خود سازگار شوند و مهارت های مطالعه را ارتقا دهند. این مرکز زبان انگلیسی برای حمایت از تحصیل به دانشجویان امکان دسترسی آزاد به کلاسهای انگلیسی را می دهد و تیم رفاهی Bath در صورت نیاز به مشاوره در زمینه امور شخصی یا تحصیلی ، در اختیار دانشجویان قرار دارد.

دانشگاه لینک و کار داوطلبانه به Bath کمک می کند تا دانشجویان برای یافتن تجربه کار ارزشمند هنگام زندگی و تحصیل در انگلستان کار پاره وقت پیدا کنند ، در حالی که دفتر مشاغل به دانشجویان کمک می کند تا آینده خود را رقم بزنند. در صورت نیاز به مراقبت پزشکی ، یک مرکز پزشکی و دندانپزشک در دانشگاه هستند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه باث برای سال ۲۰۲۱ :

- رتبه ۹ در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۶ در راهنمای the Guardian University Guide 

- رتبه ۱۷۳ در راهنمای the QS World University Rankings

این دانشگاه هرگز در رده ۲۰ جدول برتر جدول لیگ تایمز قرار نگرفته است و به طور مرتب در رده های بالای رضایتمندی دانشجویان قرار می گیرد ، به ویژه روانشناسی ، مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی. به این دانشگاه طلا در چارچوب تعالی تدریس اعطا شد.

تایمز در سال 2012 به "دانشگاه سال" باث و در سال 2014 به "بهترین دانشگاه پردیس" اعطا کرد و برای دانشگاه های زیر ۵۰ سال ، بات در رتبه دوازدهم جهان قرار دارد.

۸۷٪ از تحقیقات دانشگاه Bath در دنیا پیشگام یا از نظر بین المللی بسیار عالی است (REF 2014) بنابراین مطالعات شما توسط برخی از ایده های جالب و ابتکاری در تمام زمینه ها ، از جمله تولید داروهای جدید برای درمان سرطان پستان ، همکاری با فورد برای توسعه موتورهای کم مصرف و تحقیقات برنده جایزه سالگرد ملکه ما در مورد فقر کودکان.

محل اقامت

دانشجویان مقطع کارشناسی که در مهلت درخواست اقدام می کنند ، محل اقامت در دانشگاه را برای سال اول تحصیل خود تضمین می کنند. همچنین به دانشجویان تحصیلات تکمیلی خارج از کشور که قبلاً در باث تحصیل نکرده اند ، یک مکان در خوابگاه خارج از دانشگاه تا یک سال تحصیلی ارائه می شود. بیش از ۲۰۰۰ اتاق خود پذیرایی در دانشگاه ارائه می شود و ۱۰۰۰ اتاق دیگر در مرکز شهر موجود است.

اتاق دانشجویان به صورت گروهی در اطراف مناطق آشپزخانه و غذاخوری عمومی چیده شده است. دانش آموزان از هر دو گروه تک جنسیتی و آشپزخانه مختلط استفاده می کنند و ممکن است اتاق های استاندارد ، بزرگ یا اتاق اختصاصی بخواهند. هر منطقه مسکونی یک تیم از مربیان مقیم دارد که در محل زندگی می کنند و در دسترس هستند تا به همه ساکنان مشاوره یا راهنمایی دهند.

موقعیت جغرافیایی

خود بات یک شهر جهان وطنی با میراث فرهنگی غنی است و تنها یکی از سه شهر در جهان است که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. به اندازه کافی کوچک برای پیاده روی ، می توانید ساختمان های سنگی زیبا و چشمه های آب گرم طبیعی را که نام آن را به شهر داده اند ، کشف کنید. به جشنواره های هنری ، موزه ها ، گالری ها و آبگرم در طول سال بپردازید و با فرصت های عالی داوطلبانه ما درگیر جامعه محلی شوید. غرب انگلیس محبوب ترین مقصد گردشگری انگلستان است. 

 

 

فارغ التحصیلان

 • Amy Williams ( تنیس‌ باز)
 • Mike Graham (روزنامه نگار و خبرنگار)
 • Justin King   مدیر شرکت Sainsbury

You might also be interested in

نتایج نظرسنجی ملی دانش آموزان 2021

نظرسنجی دانشجویی ملی نظرات ۳۳۰۰۰۰ دانشجویی را که هر ساله در یکی از موسسات انگلستان تحصیل می کنند ضبط می کند و نتایج ۲۰۲۱ در این هفته نشان داده شده است.Read more

دانشکده بازرگانی نیوکاسل بهترین دانشگاه انگلستان توسط دانشجویان

دانشکده بازرگانی نیوکاسل بهترین دانشگاه انگلستان توسط دانشجویانRead more

کمبریج برترین دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه های گاردین

دانشگاه کمبریج جایگاه خود را در رتبه بندی راهنمای دانشگاه گاردین برای ۹ سال  متوالی حفظ کرده است.Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen