University of Nottingham
University of Nottingham

رتبه

University of Nottingham Ranking

21

موقعیت جغرافیایی

University of Nottingham Location

Central England

University of Nottingham

رتبه

University Ranking

21

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Nottingham, England
رسمی 1881
درصد دانشجویان بین المللی 17%
مشهور برای تاریخ.روانشناسی.اقتصاد
شهریه بین المللی £14,010-20,070
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Nottingham, England
رسمی 1881
درصد دانشجویان بین المللی 17%
مشهور برای تاریخ.روانشناسی.اقتصاد
شهریه بین المللی £14,010-20,070

بررسی اجمالی

 

دانشگاه ناتینگهام یک دانشگاه متمرکز بر پژوهش است که توسط تایمز، با دانشگاه در مالزی ، چین و انگلستان، به عنوان "نزدیک ترین چیزی که بریتانیا به یک دانشگاه واقعا جهانی" گفته است، توصیف شده است. این پنجمین دانشگاه بزرگ انگلستان و عضو گروه راسل دانشگاه های ۲۱، انجمن دانشگاههای مشترک المنافع و انجمن دانشگاه اروپایی است.

دانشگاه ناتینگهام یکی از بهترین دانشگاه های دنیا محسوب می شود و به طور منظم در ۳۰ مرکز آموزش عالی انگلستان حضور دارد.  رتبه طلا را در چارچوب تعالی تدریس ۲۰۱۷  دارد.رتبه بندی جهانی در رشته های فارماکولوژی (رتبه ۶)، آموزش (رتبه ۲۲)، آناتومی و فیزیولوژی (رتبه ۳۶)، علوم دامپزشکی (رتبه ۲۹)، پرستاری (رتبه ۴۲)، جغرافیا (رتبه ۴۶) و زبان و ادبیات انگلیسی (رتبه ۴۹) بعنوان یکی از بهترین ها در جهان است.

پذیرش در دانشگاه ناتینگهام بسیار رقابتی است و ناتینگهام همواره یکی از بزرگترین برنامه های کاربردی در دوره کارشناسی در کشور را ارائه می کند. بیش از ۳۰۰۰۰ دانشجو در حال حاضر در دانشگاه ناتینگهام ثبت نام می کنند که بیش از ۹۰۰۰ نفر از آنها بین المللی هستند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دفتر بین المللی دانشگاه ناتینگهام طیف گسترده ای از خدمات را برای دانشجویان بین المللی قبل و در طول تحصیلشان ارائه می دهد تا بهترین آمادگی و پشتیبانی در انگلستان را  برای آنها فراهم کند. این شامل کمک ورود و جهت گیری برای دانشگاه و شهر، امور بانکی، ویزا، حمایت اجتماعی و زبان انگلیسی است.

همچنین سفرهای متعدد به یورک، آکسفورد و اسکاتلند، دانشگاه نیز از دیگر برنامه های دانشگاه برای دانشجویان بین المللی است برای آشنایی فرهنگ و زندگی در انگلستان،تقویت مهارت های زبان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ بریتانیا میباشد.

 

 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه ناتینگهام برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۲۱ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۱۸ در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه ۹۶  در راهنمای the QS World University Rankings

دانشگاه ناتینگهام "یکی از دانشگاههای کارآفرین دوستانه در جهان است" در ویرجین جایگزین راهنمای دانشگاه بریتانیا و رتبه  ۱۵ را برای توجه کارفرمایان در رده بندی جهانی تایمز تحصیلات دارد

دانشگاه ناتینگهام در چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ناتینگهام از لحاظ قدرت تحقیقاتی رتبه هشتم را دارد. بیش از ۹۷٪ تحقیقات این دانشگاه در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است، در حالیکه ٪۸۰ از این تحقیقات از معتبرترین و عالی ترین رتبه های جهان می باشند.

محل اقامت

 خوابگاه دانشگاه ناتینگهام بیش از ۶۰۰۰ اتاق در نزدیکی محوطه دانشگاه قرار دارد و در آپارتمان های خودگردان مدرن و سالن های سنتی اقامتی گنجانده شده اند. ۱۵ سالن، ۴۰۰۰ مسکن دانشجویی در سه محوطه مختلف، متعلق به ناتینگهام نیز موجود است.

سه وعده غذایی روزانه با لیست غذایی متنوع به عنوان بخشی از خدمات اقامتی دانشگاه برای دانشجویان ارائه می شود. در هر محوطه دانشگاه امکانات لازم برای دانش آموزان معلول نیز در دسترس است، از جمله اتاق های بزرگتر برای ذخیره سازی اضافی و یا فضای کاری، حمام و امکانات مناسب برای افراد با اختلالات شنوایی نیز موجود می باشد.

 

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه پارک پردیس، در غرب مرکز شهر، محوطه اصلی دانشگاه ناتینگهام در یکی از جذاب ترین شهرهای انگلستان واقع شده است. خانه رابین هود ، فرهنگ فوق العاده، ورزش، مراسم شبانه و جاذبه های خرید از دیگر جاذبه های این شهر هستند .فاصله ناتینگهام تا لندن ۹۰ دقیقه با قطار است . همچنین دانشگاه ناتینگهام در چین ،مالزی ،سمنی و نیگبو نیز خوابگاه دارد

 

 

 

 

فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان نامدار دانشگاه ناتینگهام:

 • D. H. Lawrence (نویسنده)
 • Sir Peter Mansfield  (برنده جایزه نوبل و اختراع MRI)
 • Sir John Sawers (مدیر MI6)
 • Deng Yaping (تنیس باز)

You might also be interested in...

رتبه بندی دانشگاهی GreenMetric

دانشگاه آکسفورد  پایدارترین دانشگاه انگلستان در رتبه بندی دانشگاه جهانی گرین متریک ۲۰۱۹ یو ای .   Read more

دانشگاه ناتینگهام پایدارترین دانشگاه انگلستان

دانشگاه ناتینگهام  پایدارترین دانشگاه انگلستان  Read more

ده دانشگاه برتر دانشگاهی معتبر در انگلستان

 برترین دانشگاه انگلستان برای دانش درمانی Nottingham Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool