University of Edinburgh
University of Edinburgh

رتبه

University of Edinburgh Ranking

28

موقعیت جغرافیایی

University of Edinburgh Location

Scotland

University of Edinburgh

رتبه

University Ranking

28

موقعیت جغرافیایی

Img

Scotland

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Edinburgh, Scotland
رسمی 1583
درصد دانشجویان بین المللی 27.3%
مشهور برای مدیریت ارشد کسب و کار.مهندسی .زبان شناسی
شهریه بین المللی £18,800-24,600
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Edinburgh, Scotland
رسمی 1583
درصد دانشجویان بین المللی 27.3%
مشهور برای مدیریت ارشد کسب و کار.مهندسی .زبان شناسی
شهریه بین المللی £18,800-24,600

بررسی اجمالی

دانشگاه ادینبورگ یک مرکز مشهور تدریس و تحقیق در اسکاتلند است و در سال ۱۵۳۸ تأسیس شده است و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های انگلستان می باشد. دانشگاه ادینبورگ یکی از بزرگترین و معتبر ترین دانشگاه های جهان است و در حال حاضر در رتبه ۲۰ رتبه برتر دانشگاه های جهان قرار دارد.

در مجموع ۲۲ مدرسه، این دانشگاه را تشکیل می دهند و حدود ۶۰۰۰ نفر از ۲۷۵۰۰ دانش آموزان این دانشگاه، بین المللی هستند. از لحاظ علمی، ادینبورگ یک شهرت قوی برای پزشکی و علمی دارد و به اکتشافات و اختراعات فراوان مانند بیهوشی، پنی سیلین و تلفن دست یافته است. این دانشگاه همچنین دارای قدیمی ترین ادبیات انگلیسی در انگلستان است و امتیازات بالایی برای علوم انسانی دارد.

The Royal (Dick) School of Veterinary Studies

دانشکده دامپزشکی سلطنتی (دیک) درسال ۲۰۱۸ رتبه اول را برای علوم دامپزشکی در راهنمای دانشگاه گاردینکسب کرده است و همچنین دارای مجوز کامل برای هفت سال آینده از سوی شورای بزرگ بین المللی در زمینه آموزش و پرورش است. دانشگاه ادینبورگ اعتباربخشی برنامه آموزشی قوی خود را به رسمیت می شناسد، که بر پایه تعهد به یک تجربه برجسته دانشجویی است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دفتر بین المللی ادینبورگ دارای برنامه ها و شاخه های متعددی برای حمایت از دانشجویان بین المللی است. دوره مجمع انگلیسی برای مقاصد علمی ترکیبی از دوره های آمادگی زبان انگلیسی با مدرک کارشناسی ارشد است. مرکز دانشجویان بین المللی مسابقات متعددی را اجرا می کند و مرکز رسیدگی به مسائل بین المللی را فراهم می کند.

سرویس خوش آمدگویی در فرودگاه ادینبورگ در آخرهفته های ماه سپتامبر و ژانویه برای دانشجویان بین المللی جدید ارائه می شود و خدمات رسیدگی به زندگی دانشجویان ، سازماندهی رویدادهای اجتماعی را برای کمک به دانش آموزان جدید در دانشگاه را تضمین می کند.

دو برنامه بین المللی دوست یابی و مهمانداری، به دانش آموزان بین المللی اجازه می دهد تا  با دانش آموزان محلی و دانشجویان فعلی دانشگاه آشنا شوند تا به آنها در فرهنگ دانشگاه و کشور بریتانیا یاری کنند.

 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه ادینبورگ برای سال ۲۰۱۹:

رتبه بیست و هشت در راهنمای the Times University Guide

رتبه بیست و هشت در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه هجده در راهنمای the QS World University Rankings

در چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ۸۳ درصد از تحقیقات ارائه شده توسط دانشگاه ادینبورگ به عنوان "جهانی برجسته" و "بین المللی عالی" طبقه بندی شده اند. به ویژه بخش های علوم کشاورزی، دامپزشکی و علوم غذایی و مهندسی عمران در سطح عالی رتبه بندی شده اند.

محل اقامت

همه دانشجویان سال اول خارج از ادینبورگ پیشنهاد ارائه شده برای دانشگاه ادینبورگ از سوی دانشگاه تضمین می کنند.مسکن دانشجویی در بیش از ۲۵ سایت قابل دسترس است، همه اقامتگاه های دانشجویی در مسیر پیاده روی تا مرکز ادینبورگ واقع شده اند. بیش از ۱۹۰۰ سوئیت های دانشجویی در مرکز شهر موجود است که دارای گزینه های متفاوت بصورت استاندارد و مشترک  موجود است. آپارتمان های شخصی در اطراف شهر نیز موجود است.دانشگاه ادینبورگ در ابتدای هر سال تحصیلی خدمات مشاوره مسکن را برای کمک به دانش آموزان در صورت تمایل یافتن مسکن شخصی نیز ارائه می کند.

موقعیت جغرافیایی

ادینبورگ پایتخت اسکاتلند است و به عنوان یک میراث جهانی ثبت شده است. این شهر یکی از زیباترین شهرهای اروپا محسوب می شود و زیبایی و اعتبار علمی آن از قرن ۱۸ میلادی نام مستعار "آتن شمال" را به دست آورده است. دانشگاه ادینبورگ نقش مهمی در شهر ایفا می کند و شهر را به  فضای پر جنب و جوش تبدیل کرده است.

از سال ۲۰۰۱، ادینبورگ به طور منظم توسط "ناظر"، "کنده نسته" (برنده جایزه بهترین شهر سال ۲۰۱۰) و خوانندگان گاردین، "شهر بریتانیا مورد علاقه" قرار گرفته است. جاده ها، راه آهن و حمل و نقل هوایی بسیار عالی ادینبورگ را در همه شهرهای بزرگ انگلستان و فراتر از آن در دسترس قرار می دهد.

فارغ التحصیلان

 • Charles Darwin (معتقدان فلسفه طبیعت)
 • Sir Arthur Conan Doyle (نویسنده)
 • David Hume (فیلسوف)
 • Alexander Graham Bell (مخترع تلفن)
 • James Wilson, John Witherspoon and Benjamin Rush ( امضا کنندگان اعلامیه استقلال ایالت متحده )
 • Chris Hoy ( از برندگان مسابقه دوچرخه سواری)

You might also be interested in...

دانشگاه های برتر انگستان در رتبه بندی تدریس در اروپا برای سال ۲۰۱۹

 دانشگاه های برتر انگستان در رتبه بندی تدریس در اروپا برای سال ۲۰۱۹ Read more

آکسفورد چهارمین دانشگاه برتر در فهرست کیو اس

 بیش از ۸۴ دانشگاه انگلستان در فهرست  ۱۰۰۰ دانشگاه برتر جهان .   Read more

ده دانشگاه برتر دانشگاهی معتبر در انگلستان

 برترین دانشگاه انگلستان برای دانش درمانی Nottingham Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool