University of Warwick
University of Warwick

رتبه

University of Warwick Ranking

10

موقعیت جغرافیایی

University of Warwick Location

Central England

University of Warwick

رتبه

University Ranking

10

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Coventry, England
رسمی 1965
درصد دانشجویان بین المللی 22.5%
مشهور برای اقتصاد.مطالعات بین المللی  
شهریه بین المللی £17,460-22,260
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Coventry, England
رسمی 1965
درصد دانشجویان بین المللی 22.5%
مشهور برای اقتصاد.مطالعات بین المللی  
شهریه بین المللی £17,460-22,260

بررسی اجمالی

دانشگاه وارویک یکدانشگاه بریتانیا واقع در حومه کولنتری است و به عنوان یکی از مؤسسات برجسته کشور شناخته می شود. وارویک در سال ۱۹۶۵ تأسیس شده است و در حال حاضر بیش از ۱۸۰۰۰ دانش آموز از ۱۲۰ کشورمختلف جهان ثبت نام کرده اند و با وجود قدمت کم، یکی از ۲۴ دانشگاه تحقیقاتی گروه نخبگان راسل است.

این دانشگاه از دانشکده هنر، علوم پزشکی، علوم و علوم اجتماعی تشکیل شده است و اخیرا در لیست ۱۰ دانشگاه برتر جهان و به عنوان دانشگاهی برجسته در انگلستان شناخته شده است. فارغ التحصیلان وارویک سومین کارفرمایان برتر انگلستان هستند و ۹۲ درصد از فارغ التحصیلان شش ماه پس از فارغ التحصیلی میتوانند مشغول بکار کنند.

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دفتر بین المللی خدمات انگلستان جایزه ویژه برای دانشگاه وارویک برای خدمات پذیرش ، مشاوره و برنامه ریزی مهاجرت به منظور اطمینان از این که دانشجویان برای زندگی در دانشگاه آمادگی لازم را دارند،را دریافت کرده است

وارویک خدمات حرفه ای قبیل اطلاعات، راهنمایی و منابع برای حمایت ازدانش آموزان و طیف وسیعی از فعالیت ها برای شرکت در نمایشگاه های حرفه ای ، دسترسی به انواع مختلف کتاب های مرجع و منابع الکترونیکی در برنامه ریزی حرفه ای و مشاوره های ارزشمند در مورد برنامه های کاربردی و آماده سازی مصاحبه نیز ارائه میکند.

 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه اقتصاد لندن برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۱۰ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۹ در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه ۶۲ در راهنمای the QS World University Rankings

رتبه ۷۷ در راهنمای the Times Higher Education World University Rankings

وارویک به طور مداوم به عنوان ۱۰ دانشگاه بریتانیا در تمام مقاطع لیگ انگلستان رتبه بندی شده است و دارای توافق نامه معتبر بورس تحصیلی با بهترین دانشگاه های جهان است. این دانشگاه به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو در انگلستان شناخته شده است و جدیدترین چارچوب تحقیقاتی تحقیق در سال ۲۰۱۴ نشان می دهد که ۸۷ درصد از تحقیقات ارائه شده توسط وارویک "جهانی در سطح جهانی" یا "بین المللی عالی" است.
تعالی تدریس دانشگاه وارویک بر اساس نتایج ارزیابی تدریجی آموزش( کیو کیو ای) تأیید شده است که از ۲۴ نفر ۲۲ نفر از گروه ارزیابی شده اند. فیلم و تلویزیون، تحقیقات باغبانی، ریاضی، فرانسوی و ایتالیایی در رشته های برتر در انگلستان قرار داشتند.
 

محل اقامت

تمام اتاق خوابگاه های مجتمع تحصیلی به یک استاندارد عالی دسترسی دارند، دارای دسترسی به آشپزخانه های و مجهز به نقطه ی شبکه ای هستند که امکان دسترسی سریع و رایگان به اینترنت را فراهم می کند. همه دانشجویان سال اول  اقامت دانشجویان کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در محل اقامتگاه های دانشگاهی تضمین می شوند  و درخواست آنها قبل از مهلت مقرر پذیرفته شود.

 دانشگاه وارویک یکی از بزرگترین محدوده های مسکن پردیس در بریتانیا را دارد که با توجه به نیاز و بودجه هر فرد رده بندی شده اند. شما می توانید در آپارتمان یا سالن های اقامت، با امکانات اختصاصی یا مشترک سکونت کنید

 

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه وارویک در قلب انگلستان، در شهر چند فرهنگی کاونتری واقع شده است . این مکان به این معنی است که یک طرف دانشگاه یک شهر مدرن شلوغ و طرف دیگر حومه زیبایی انگلستان است. کولتینی هشتمین شهر بزرگ انگلستان است و مراکز خرید عالی، رستوران ها و شب زنده داری از دیگر جاذبه های ان شهر است. گذشته های مدرنیته شهر در ساختمان های دیده می شود و برای همین شهرت مدرن آن در کلیسای مدرن آن نیز دیده می شود.

دانشگاه وارویک انواع امکانات روزانه و خدماتی را برای دانشجویان فراهم می کند. منطقه اطراف پایتخت و ساختمان اتحادیه دانشجویان،  دارای مکانهای خرید مرکزی سوپرمارکت، بانکها، اداره پست، داروخانه، کتابفروشی و آرایشگری است. موقعیت مرکزی وارویک از طریق زمینی، راه آهن و هوایی قابل دسترسی است: فتصله  فرودگاه بین المللی بیرمنگام تنها ۲۰ دقیقه تا دانشگاه است و تا لندن تنها ۶۵ دقیقه با قطار است.

You might also be interested in...

پنج دانشگاه برتر انگلستان برای رشته بازرگانی

آیا شما علاقه مند به تحصیل مشاغل و مدیریت هستید؟ در مورد پنج دانشگاه برتر انگلیس برای تحصیل در تجارت بیشتر بیاموزید. Read more

پنج دانشگاه برتر انگلستان برای علوم کامپیوتر

رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه انگلستان مهارت های اصلی لازم برای شکل گیری مشاغل و سازمان ها را به شما ارائه می دهد. Read more

پنج دانشگاه برتر انگلستان برای بازاریابی

بازاریابی و ماژول ها و تخصص های مرتبط با آن یکی از محبوب ترین رشته ها در انگلستان است و هر ساله هزاران دانشجوی بین المللی برای تحصیل در بازاریابی در دانشگاه… Read more

تحصیل در رشته امنیت سایبری در انگلستان

دوره های امنیت سایبر برای دانشجویانی که مایل به ادامه حرفه ای در زمینه های رایانه ای و سیستم های امنیتی اطلاعات هستند ایده آل است. Read more

دانشگاه های برتر انگستان در رتبه بندی تدریس در اروپا برای سال ۲۰۱۹

 دانشگاه های برتر انگستان در رتبه بندی تدریس در اروپا برای سال ۲۰۱۹ Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool