University College London

Rank 8
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1826
International Students 29.7%
مشهور برای پزشکی .حقوق.علوم
شهریه بین المللی £16,340-24,140
Key Information
Location London, England
Established 1826
Famous Courses پزشکی .حقوق.علوم
International Fees £16,340-24,140

بررسی اجمالی

دانشگاه کالج لندن قدیمی ترین و بزرگترین کالج دانشگاه لندن است و به عنوان "دانشگاه جهانی لندن" شناخته می شود. این دانشگاه در حال حاضر در رده دهم جهان (QS World Rankings University 2021) قرار دارد و از نظر قدرت تحقیقاتی دارای رتبه برتر دانشگاه (انگلستان) است. این دانشگاه در سال ۱۸۲۶ تاسیس شد و تقریباً ۲۹۰۰۰ دانشجو در حال حاضر در این موسسه ثبت نام می کنند که ۱۳۰۰۰ نفر آنها بین المللی هستند.

UCL عضوی از گروه نخبگان دانشگاه راسل و بخشی از مثلث طلایی در کنار آکسفورد و کمبریج است. کارمندان و فارغ التحصیلان دانشگاه UCL در مجموع 29 جایزه نوبل را از آن خود کرده اند و ۸۴۰ استاد و ۶۰۰۰ کارمند دانشگاهی به تحقیق و تدریس اختصاص یافته اند. دانشجویان دانشگاه UCL از ارتباط نزدیک با چندین بیمارستان آموزشی بزرگ مانند بیمارستان بزرگ خیابان اورموند برای کودکان ، بیمارستان رویال فری و بیمارستان چشم مورفیلد بهره مند می شوند.

کالج دانشگاهی لندن در حال انجام ایده آموزش شهروندی جهانی در تلاش برای اطمینان از آزادی و تشویق دانش آموزان برای کشف ایده های مختلف فرهنگی ، ضمن کار بر روی پروژه هایی با اهمیت بین المللی است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

قبل از شروع دوره های اول و دوم ، دفتر بین المللی یک برنامه جهت گیری برای دانشجویان خارج از کشور برگزار می کند. کالج دانشگاه لندن همچنین با بیش از ۲۶۰ دانشگاه در سراسر جهان پیوندهای فعال و مبادله ای دارد.

یک خبرنامه الکترونیکی ، International Student News ، یک اصطلاح تهیه می شود تا دانشجویان را در جریان مسائل و رویدادهای دانشجویان بین المللی قرار دهد. به کلیه دانشجویان در مقطع کارشناسی یک معلم خصوصی اختصاص داده شده است ، اما در صورت لزوم گروه ها نیز معلم های گروه و اساتید در دسترس دارند

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه کالج لندن برای سال ۲۰۲۱ :

- رتبه ۹ در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۱۴ در راهنمای the Guardian University Guide 

- رتبه ۱۰ در راهنمای the QS World University Rankings

- رتبه ۱۶ در راهنمای the Times Higher Education World University Rankings

- رتبه ۱۶ در راهنمای the Academic Ranking of World Universities 2020

دانشگاه کالج لندن به عنوان بهترین دانشگاه در انگلستان برای قدرت تحقیقاتی در چارچوب تعلیم و تربیت پژوهش ۲۰۱۴ رتبه بندی شد، که بیشترین تعداد تحقیق در جهان را دارد.

 

محل اقامت

کلیه دانشجویان بین المللی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد سال اول خوابگاه تضمین شده ای را تشکیل می دهند که از سالن های اقامتی مجزا ، خانه های دانشجویی خود پذیرا ، سالن های بین دانشگاهی پذیرفته شده و خوابگاه های اجاره ای خصوصی تهیه شده توسط سازمان های شریک ساخته شده است. محل اقامت دانشگاهی در مکانهایی مانند بلومزبری ، مرمر آرک و پدینگتون یافت می شود.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه کالج لندن بر اساس سه پردیس اصلی واقع در بلومزبری ، آرچوی و همپستد واقع شده است. بلومزبری موزه بریتانیا ، آکادمی سلطنتی هنر دراماتیک ، انجمن پزشکی انگلیس ، مجلس سنای دانشگاه لندن و تعدادی از کالج های مهم UCL از جمله دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری ، دانشکده داروسازی و کالج رویال دامپزشکی است.

پردیس Archway بر آموزش های چند حرفه ای ، انفورماتیک ، تحقیقات بالینی و تحقیقات خدمات بهداشتی متمرکز است ، در حالی که پردیس همپستد یکی از اصلی ترین سایت های آموزشی و پژوهشی دانشکده پزشکی است. اتحادیه دانشجویی UCL ادعا می کند که بیشترین انتخاب باشگاه ها و جوامع در کشور را دارد ، و این امر برای کسانی که مایل به معاشرت دور از تحصیل هستند مطلوب است.

فارغ التحصیلان

 • Alexander Graham Bell (مخترع تلفن)
 • Christopher Nolan (مدیر)
 • Mahatma Gandhi
 • Junichiro Koizumi (رئیس جمهور ژاپن در سال های ۲۰۰۱-۲۰۰۶)
 • Chris Martin (خواننده)
 • Ricky Gervais (کمدین)

You might also be interested in

دانشگاه آکسفورد بیشترین دانشگاه بین المللی انگلستان را توسط Times Higher Education نامگذاری کرد

Times Higher Education دانشگاه آکسفورد را به عنوان بین المللی ترین دانشگاه انگلیس برای سال 2021 معرفی کرده است.Read more

بهترین دانشکده های حقوق در لندن

 لندن به عنوان پایتخت انگلیس ، فرصت های زیادی را برای دانشجویان حقوق فراهم می کند تا در طول تحصیل خود به بخشی از دنیای حقوق تبدیل شوند.Read more

پنج دانشگاه برترلندن

لندن محل اقامت بسیاری از دانشگاه های کلاس جهانی است و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان تحصیل در پایتخت انگلستان را انتخاب می کنند. درباره بهترین موسسات…Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool
 • Study at University of Birmingham