Durham University

Rank 6
موقعیت جغرافیایی Durham, England
رسمی 1832
International Students 18%
مشهور برای روانشناسی. فناوری اطلاعات. زبان انگلیسی
شهریه بین المللی £17,400-22,000
Key Information
Location Durham, England
Established 1832
Famous Courses روانشناسی. فناوری اطلاعات. زبان انگلیسی
International Fees £17,400-22,000

بررسی اجمالی

دانشگاه دورهام سومین دانشگاه قدیمی انگلستان است و به طور مرتب در میان ده دانشگاه برتر انگلیس قرار می گیرد. این دانشگاه عضو گروه معتبر راسل و همچنین بسیاری از سازمانهای دانشگاهی بین المللی است و به عنوان گزینه ای سنتی برای غول های آکسفورد و کمبریج در نظر گرفته می شود.

پردیس دانشگاه که در کلیسای جامع دورهام در شمال شرقی انگلیس واقع شده است ، بین پردیس اصلی شهر دورهام و پردیس کوئین در استاکتون نزدیک تقسیم شده است. دانشگاه دورهام بیش از ۱۸۰۰۰ دانشجو دارد که از این تعداد ۱۹۰۰۰ دانشجوی بین المللی از بیش از ۱۵۰ کشور جهان هستند.

دانشگاه دورهام یک دانشگاه همگانی است ، با ۱۶ کالج با ارائه امکانات مسکونی ، اجتماعی و رفاهی برای دانشجویان خود ، ایجاد یک احساس جامعه برای کارکنان و دانشجویان در کنار هم. بخش تدریس و بیشتر تحقیقات توسط گروه های دانشگاهی انجام می شود و ۳۰ ٪ از ۳۰۰۰ کارمند دانشگاه بین المللی هستند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

 

این دانشگاه در ابتدای ترم خدمات رایگان انتقال مربی از فرودگاه نیوکاسل را با تیم خوش آمدگویی برای راهنمایی دانشجویان در فرودگاه ارائه می دهد. قبل از شروع ترم ، دفتر بین المللی میزبان یک برنامه القایی است ، شامل جلساتی در مورد مهارت های مطالعه ، گرایش و مهارت های زبان انگلیسی.

طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی عمومی ، از جمله پشتیبانی مالی دانشجویان ، خدمات مشاوره شغلی ، خدمات دانشجویان دوره های معلولیت دانشگاه دورهام و مهد کودک دانشگاه وجود دارد. کتابخانه ها در سراسر دانشگاه با اوقات فراگیر باز کردن ، هفت روز در هفته واقع شده اند. سرویس فناوری اطلاعات با بیش از ۱۲۰۰ رایانه شخصی در کلاسها و مکانهای دسترسی آزاد ، خدمات شبکه ای را در هر دو دانشگاه ارائه می دهد.

 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه دورهام برای سال ۲۰۲۱:

- رتبه ۶ در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۴ در راهنمای the Guardian University Guide 

- رتبه ۸۶ در راهنمای the QS World University Rankings

- رتبه ۱۴۹ در راهنمای the Times Higher Education World University Rankings 2021

۸۳٪ از دانشگاه دورهام ارسال شده در چارچوب تعالی پژوهشی ۲۰۱۴ "عالی بین المللی" یا "جهان پیشرو" طبقه بندی شده است. مناطق دارای قدرت خاص شامل انسان شناسی ، باستان شناسی ، شیمی ، کلاسیک ، آموزش ، انگلیسی ، حقوق ، موسیقی ، فیزیک و الهیات است.

 

محل اقامت

سیستم کالج طیف وسیعی از گزینه های اقامت را برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. کالج های دانشگاه دورهام فعالیت ها و امکاناتی را برای تحصیل ، ورزش ، هنر ، معاشرت ، آرامش و رفاه فراهم می کنند. به طور کلی ، دانشجویان برای اولین بار در کالج خود زندگی می کنند ، در سال دوم به خانه های خصوصی نقل مکان می کنند و سپس برای سال آخر تحصیل خود می توانند به سالن های کالج برگردند.

کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه دورهام در سال اول تحصیل در کالج یا جامعه ای که پیشنهادی از آن دریافت کرده اند ، محل اقامت آنها تضمین شده است. تقریباً تمام کالج های دانشگاه دورهام با امکانات عالی برای مطالعه ، معاشرت و ورزش ، محل اقامت کاملاً مناسب را فراهم می کنند. طبیعت صمیمی تر زندگی در کالج منتخب شما باعث ایجاد حس اجتماع می شود ، به علاوه شانس خارق العاده ای برای نقشی در سازمان و مسئولیت های منطقه دارد.

دورهام در شمال شرقی انگلیس واقع شده است ، و یکی از زیبا ترین شهرهای انگلستان است. کلیسای جامع و قلعه قرن یازدهم که یک میراث جهانی است ، در افق آسمان مسلط است. دورهام دارای طیف وسیعی از فروشگاه ها و رستوران ها است که هر روز یک بازار سرپوشیده و بازار بسیار بزرگتری در فضای باز دارد. پردیس ملکه در 20 مایلی دورام ، در استاکتون واقع شده است. روزانه بین دو پردیس سرویس اتوبوس رایگان انجام می شود.
دورهام نسبتاً کوچک است و تمام دپارتمان ها ، کالج ها و امکانات دانشگاه در فاصله پیاده روی یکدیگر قرار دارند. به همین ترتیب اگر دانشجویان در خوابگاه های دانشگاه در پردیس کوئین زندگی کنند ، ساختمان های دانشگاهی در فاصله 5 دقیقه پیاده روی قرار دارند

موقعیت جغرافیایی

دورهام در شمال شرقی انگلیس واقع شده است ، و یکی از زیبا ترین شهرهای انگلستان است. کلیسای جامع و قلعه قرن یازدهم که یک میراث جهانی است ، در افق آسمان مسلط است. دورهام دارای طیف وسیعی از فروشگاه ها و رستوران ها است که هر روز یک بازار سرپوشیده و بازار بسیار بزرگتری در فضای باز دارد. پردیس ملکه در ۲۰ مایلی دورام ، در استاکتون واقع شده است. روزانه بین دو پردیس سرویس اتوبوس رایگان انجام می شود.

دورهام نسبتاً کوچک است و تمام دپارتمان ها ، کالج ها و امکانات دانشگاه در فاصله پیاده روی یکدیگر قرار دارند. به همین ترتیب اگر دانشجویان در خوابگاه های دانشگاه در پردیس کوئین زندگی کنند ، ساختمان های دانشگاهی در فاصله ۵ دقیقه پیاده روی قرار دارند

فارغ التحصیلان

 فارغ التحصیلان نامدار دانشگاه دورهام:

 • Tim Smit ( Eden بنیانگذار پروژه)
 • David Sproxton ( Aardman Animations از بنیانگذاران)
 • Andrew Strauss (بازیکن کیریکت)
 • Justin Welby ( Canterbury اسقف اعظم)
 • Sir George Malcolm Brown (زمین شناس)

You might also be interested in

 پنج دانشگاه برتر انگلیس برای رشته جغرافیا

آیا قصد تحصیل در رشته جغرافیا دارید؟ اطلاعات بیشتر در مورد پنج دانشگاه برتر انگلیس برای تحصیل در رشته جغرافیا Read more

پنج دانشگاه عالی در نمایشگاه دانشگاه ما در لندن

نمایشگاه آنلاین دانشگاه لندن انگلیس شنبه ۲۴ اکتبر برگزار می شود و برخی از بهترین دانشگاه های انگلیس و جهان برای حضور در آن تأیید شده اند.Read more

پنج دانشگاه برتر انگلستان برای تحصیل زنجیره تأمین و تدارکات

اطلاعات بیشتر در مورد پنج دانشگاه برتر انگلستان برای تحصیل در زنجیره تأمین و لجستیک در مقطع تحصیلات تکمیلی.Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool
 • Study at University of Birmingham