Durham University
Durham University

رتبه

Durham University Ranking

7

موقعیت جغرافیایی

Durham University Location

North England

Durham University

رتبه

University Ranking

7

موقعیت جغرافیایی

Img

North England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Durham, England
رسمی 1832
درصد دانشجویان بین المللی 18%
مشهور برای روانشناسی. فناوری اطلاعات. زبان انگلیسی
شهریه بین المللی £17,400-22,000
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Durham, England
رسمی 1832
درصد دانشجویان بین المللی 18%
مشهور برای روانشناسی. فناوری اطلاعات. زبان انگلیسی
شهریه بین المللی £17,400-22,000

بررسی اجمالی

دانشگاه دورهام سومین قدیمی ترین دانشگاه در انگلستان است و به طور مرتب در رتبه ده دانشگاه برتر انگلستان قرار دارد. این دانشگاه عضو گروه راسل معتبر و همچنین بسیاری از دیگر سازمان های بین المللی دانشگاهی است و جایگزین سنتی برای آکسفورد و کمبریج می شود.

محوطه دانشگاهی دورهام در کلیسای جامع شهر دورهام در شمال شرقی انگلستان واقع شده است که در میان پردیس اصلی شهر دورمان و پردیس ملکه در نزدیکی استوککتون قرار دارد. دانشگاه دورام با بیش از ۱۷۰۰۰ دانش آموز اروپایی  و ۱۹۰۰۰ دانش آموز بین المللی از بیش از ۱۵۰ کشور  مختلف دنیا در این دانشگاه تحصیل می کنند.

دانشگاه دورهام یک دانشگاه کالج است که دارای ۱۶ دانشکده است که برای دانش آموزان امکانات مسکونی، اجتماعی و رفاهی را فراهم می کند و احساس اجتماعی را برای کارکنان و دانشجویان ایجاد می کند. آموزش و تحقیق بیشتر توسط بخش های دانشگاهی انجام می شود و ۳۰٪ از ۳۰۰۰  کارکنان دانشگاه ، بین المللی هستند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی


دانشگاه قبل از شروع دوره تحصیلی دانشجویان ، یک سرویس انتقال مربی رایگان را از فرودگاه نیوکاسل ارائه می دهد، با یک تیم خوش آمدید در فرودگاه برای هدایت دانش آموزان انجام میگیرد. قبل از شروع دوره تحصیلی ، اداره بین المللی یک برنامه القایی که شامل جلسات در مورد مهارت های تحصیلی، جهت گیری تحصیلی و مهارت های زبان انگلیسی است را برای دانشجویان ارائه میدهد.

طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی عمومی، از جمله پشتیبانی مالی دانشجویی، خدمات مشاوره حرفه ای، خدمات دانشگاه دورام ها برای دانشجویان معلول و یک مهد کودک دانشگاهی وجود دارد را ارائه میدهد. کتابخانه ها در سراسر دانشگاه هفت روز هفته در اختیار دانشجویان قرار میگیرند. سرویس فناوری اطلاعات که شامل بیش از ۱۲۰۰۰ کامپیوتر شخصی در کلاس های درس  قابل دسترس است.

 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه دورهام برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۷ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۵ در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه ۷۸  در راهنمای the QS World University Rankings

از دانشگاه دورمان ارائه پژوهش را به عنوان "بین المللی عالی" و یا "جهان برجسته" در چارچوب تعالی تحقیقات سال ۲۰۱۴ طبقه بندی شده است. از دیگر رشته های تحصیلی برجسته دانشگاه دورهام میتوان به انسان شناسی، باستان شناسی، شیمی، کلاسیک، آموزش،زبان انگلیسی، قانون، موسیقی، فیزیک و الهیات نیز اشاره کرد.

محل اقامت

دانشگاه دورهام تمامی امکانات ورزشی بهداشتی آموزشی را در اختیار دانشجویان قرار میدهد و دانشجویان میتوانند از این خدمات استفاده بهینه کنند وهمچنین اقامت ۱ ساله برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد از سوی دانشگاه برای دانشجویان تضمین شده میباشد

کالج  دورهام طیف وسیعی از گزینه های مسکن برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه میدهد. کالج های دانشگاه دورام، فعالیت ها و امکانات آموزشی، ورزشی، هنر، اجتماعی و رفاهی را برای دانشجویان فراهم می کنند. به طور کلی، دانش آموزان در سال تحصیلی د خوابگاه های کالج زندگی خواهند کرد و در سال دوم خود میتوانند به محل اقامت خصوصی خود تغییر مکان دهند .

اقامت دانشجویان مقطع کارشناسی در دانشگاه دورام در اولین سال تحصیلی از سوی کالج تضمین شده است. تقریبا تمام کالج های دانشگاه دورهام، اقامت کامل  با امکانات عالی برای تحصیل را ارائه می دهند. ماهیت صمیمانه تری اززندگی توسط کالج انتخابی شما، یک حس جامعه را ایجاد می کند.

موقعیت جغرافیایی

 

دورهام در شمال شرق انگلستان واقع شده است و یکی از زیباترین شهرهای انگلستان است. خط افقی توسط کلیسای قرن یازدهم که میراث جهانی تحت سلطه است. دورام دارای تعدادی مغازه ها و رستوران ها با خدمات رایگان اتوبوسرانی دسترسی به اماکن عمومی را آسانتر می کند. دانشگاه کوئینز در فاصله ۲۵ کیلومتری دورهام واقع شده است

دورهام شهری نسبتا کوچک است و تمام دانشکده ها، دانشکده ها و تسهیلات در فاصله چند قدمی همدیگر قرار دارند. به همین ترتیب اگر دانش آموزان در دانشگاه کوئینز زندگی میکنند، ساختمان های دانشگاهی در عرض پنج دقیقه پیاده روی دانشگاه قرار دارند.

 

فارغ التحصیلان

 فارغ التحصیلان نامدار دانشگاه دورهام:

 • Tim Smit ( Eden بنیانگذار پروژه)
 • David Sproxton ( Aardman Animations از بنیانگذاران)
 • Andrew Strauss (بازیکن کیریکت)
 • Justin Welby ( Canterbury اسقف اعظم)
 • Sir George Malcolm Brown (زمین شناس)

You might also be interested in...

بهترین مدرک زبان مدرن در انگلستان

اهمیت زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی در جهان Read more

پنج دانشگاه انگلستان برای بازدید دانشجویان در تابستان

انگلستان یکی از بهترین کشوره های جهان برای تحصیل و زندگی میباشد Read more

در انگلستان MBA پنج دانشگاه برتر

در انگلستان MBA دانشگاه های برتر  Read more

بهترین دانشکده های حقوق در انگلستان

اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه ها و دوره های حقوق در انگلستان Read more

پنج دانشگاه برترانگلستان در علوم قانونی

پنج دانشگاه برترانگلستان در علوم قانونی Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool