University of Stirling
University of Stirling

رتبه

University of Stirling  Ranking

47

موقعیت جغرافیایی

University of Stirling  Location

Scotland

University of Stirling University of Stirling

رتبه

University Ranking

47

موقعیت جغرافیایی

Img

Scotland

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Stirling, Scotland
رسمی 1967
درصد دانشجویان بین المللی 11.2%
مشهور برای اقتصاد.جامعه شناسی. MBA
شهریه بین المللی £12,140-14,460
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Stirling, Scotland
رسمی 1967
درصد دانشجویان بین المللی 11.2%
مشهور برای اقتصاد.جامعه شناسی. MBA
شهریه بین المللی £12,140-14,460

بررسی اجمالی

دانشگاه استرلینگ در مرکز اسکاتلند واقع شده است و بیش از ۱۲۰ ملیت مختلف که  ۱۴۰۰۰ دانش آموز در این دانشگاه حضور دارند. استیرلینگ در سال ۱۹۶۷ تاسیس شده است و محوطه دانشگاه آن در املاک قلعه قرن هجدهم در سواحل لک و در تپه های زیبا احاطه شده است.دانشگاه استرلینگ همچنان دارای چندین عامل منحصر به فرد است. این یکی از پیشگامان ساختار دو ترم و درجه مدولار است، که انعطاف پذیری زیادی را در زمان شروع و تغییر در مطالعه فراهم می کند. مدارک تحصیلی نیز از اعتبارات به دست آمده از ماژول ها می باشند، به این معنی است که دانش آموزان می توانند به طور موثر موضوع خود را با منافع خود تغییر دهند.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورسه تحصیلی و کمک مالی برای دانشجویان بین الملی و اروپایی اینجا را کلیک کنید. فارغ التحصیلان کارشناسی شش ماه پس از فارغ التحصیلی  می توانند در حرفه مربوطه مشغول بکار و یا ادامه تحصیل دهند. دانشجویان استرلینگ برای اولین بار در اسکاتلند برای اولین بار از معلمان خوب، استادان کیفیت معرفی شدند که بازخورد عملکرد دانشجوی بین المللی دانشجویان ۲۰۱۶ بیش از ۹۷٪ بود . فرصت های شغلی دانشگاه عبارتند از: " کارشناسی ارشد در دانشگاه ادینبورگ و آبردین با هدف ایجاد ارتباط بین دانشگاه ها و کارفرمایان. مشاورین مالی دانشجویی  به شما در زمینه بودجه و درخواست کمک مالی کمک کنند.

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

مرکز مطالعات بین المللی دانشگاه استرلینگ یک گواهینامه کارشناسی، یک دوره پایه تخصصی است که جایگزین سال اول تحصیلی چهار ساله استریلینگ می شود و به طور مستقیم به دوره دوم کارشناسی  و یک دوره پیش از کارشناسی ارشد منجر می شود. مرکز مطالعات بین المللی تضمین می کند که دانش آموزان پیشنهاد مشروط تحصیلی در دانشگاه را دریافت کنند.دانشگاه استرلینگ همچنین ۱۲ هفته پشتیبانی دوره های زبان انگلیسی ارائه می دهد.

 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه لنکستر برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۴۷  در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۴۵ در راهنمای the Guardian University Guide

رتبه ۴۷۸ در راهنمای the QS World University Rankings

رتبه بندی دانشگاه های جهان ۲۰۱۸ کیو اس دانشگاه استرینگ ۵ ستاره در زمینه های تدریس، قابلیت های استخدام، بین المللی شدن، امکانات و هم افزایی را بدست آورد، در حالی که تحقیقات دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سال ۲۰۱۸، استرینگ را در رشته های  تحصیلی زیر در سطح عالی قرار داد: 

محیط خوب در محوطه دانشگاه - رتبه اول در اسکاتلند و رتبه ۲ در انگلستان
امکانات ورزشی عالی - رتبه اول در اسکاتلند و رتبه ۴ در انگلستان
فعالیت های فوق برنامه درسی عالی  جوامع - رتبه ۲ در اسکاتلند و رتبه ۲۵ در بریتانیا
در چهارچوب چهارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، استرلینگ رتبه ششم در اسکاتلند و رتبه ۴۵ را در انگلستان برای استاندارد کیفیت تحقیقاتش کسب کرد. تقریبا سه چهارم فعالیت تحقیقاتی، رتبه بندی شده از نظر جهانی عالی و بین المللی می باشند.

 

محل اقامت

اقامت دانشجویان بین المللی در خوابگاه های دانشگاه تضمین می شوند. خوابگاه ها در مسیر پیاده روی کوتاه از ساختمان های آموزشی، تسهیلات کتابخانه، مغازه ها، تئاتر، سینما و مناطق اجتماعی است. اداره خدمات مسکونی قادر به کمک به دانش آموزانی است که مایل به زندگی در منزل اجاره ای شده اند.

موقعیت جغرافیایی

محوطه استریلینگ در سواحل یک دریاچه واقع شده است که قلعه قرن ۱۸ بوده است . شهر استرلینگ دارای یک قلعه، شهر ورزشی و مرکز خرید پر جنب و جوش است و تنها ۱۰ دقیقه تا دانشگاه فاصله دارد. استیرلینگ از لحاظ تاریخی "دروازه ای به ارتفاعات" است و در مرکز اسکاتلند واقع شده است و دسترسی راحت به فرودگاههای گلاسکو و ادینبورگ دارد.این دانشگاه همچنین به موسسه اسکاتلند ورزشی، شورای بازی های کشورهای مشترک المنافع اسکاتلند می باشد.این دانشگاه یکی از بهترین امکانات ورزشی در یک سایت واحد در کشور است که شامل آکادمی ملی شنا و مرکز تنیس ملی می باشد
 Gannochy Trust

You might also be interested in...

بورس های تحصیلی دانشگاه استرلینگ

بورس های تحصیلی دانشگاه استرلینگ Read more

پرستاری دانشگاه استرلینگ برترین دانشگاه پرستاری در سال ۲۰۱۸

 پرستاری دانشگاه استرلینگ برترین دانشگاه پرستاری در سال ۲۰۱۸  Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool