Manchester Metropolitan University
Manchester Metropolitan University

رتبه

Manchester Metropolitan University Ranking

62

موقعیت جغرافیایی

Manchester Metropolitan University Location

North England

Manchester Metropolitan University

رتبه

University Ranking

62

موقعیت جغرافیایی

Img

North England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

Manchester Metropolitan University

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Manchester, England
رسمی 1970
درصد دانشجویان بین المللی 4%
مشهور برای هنر. بازرگانی. بازاریابی. فناوری 
شهریه بین المللی £14,500-16,500
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Manchester, England
رسمی 1970
درصد دانشجویان بین المللی 4%
مشهور برای هنر. بازرگانی. بازاریابی. فناوری 
شهریه بین المللی £14,500-16,500

بررسی اجمالی

دانشگاه منچستر متروپولیتن دارای میراث افتخار در سال ۱۸۲۴ می باشد. این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه های انگلستان است که بیش از ۳۸۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه ثبت نام کرده است و به جمعیت دانشجویی بین المللی متشکل از بیش از ۱۲۰ کشور می باشد.این دانشگاه در بین ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان با قدمت زیر ۵۰ سال (رتبه بندی دانشگاه های تحصیلات تکمیلی در سال ۲۰۱۸) قرار دارد که میزان تعهدش در ارائه و حمایت از تحقیقات و آموزش های کیفی  بسیار بالا می باشد.پردیس منچستر متروپولیتن در مرکز منچستر واقع شده است که در میان مکانهای موسیقی، هنر، خرید و ورزش، و دومین شهر بزرگ چین در انگلستان واقع شده است.منچستر هترین شهر برای زندگی در بریتانیا در سال ۲۰۱۸ توسط واحد اطلاعات اقتصادی و یکی از ۱۰ شهر هیجان انگیز در جهان است .دانشگاه در حال حاضر سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیون پوندی برای ارتقاء تسهیلات و ساختمان های تحقیقاتی، ساختمان ها و فضاهای عمومی انجام داده است . بیش از ۸۵ درصد از تحقیقات متروپولیتن در منچستر تاثیر جهانی یا عالی بین المللی دارد. مدرسه معماری  این دانشگاه منچستر متروپولیتن رتبه هفتم را در جهان دارد.منچستر متروپولیتن دانش آموزان خود را با رویدادهای اشتغال منظم شامل کارگاه های آموزشی، شبکه های صنعتی، سخنرانان مهمان و نمایشگاه های حرفه ای آماده می کند. این دانشگاه دارای ارتباطات صنعتی با شرکت های جهانی، از جمله نایک، هیلتون، دی اچ ل است و دانش آموزان از دسترسی مادام العمر به خدمات حرفه ای دیجیتال بهره مند خواهند شد.

دانشکده بازرگانی دارنده گواهینامه AACSB and AMBA 

بورس تحصیلی دانشگاه منچستر متروپولیتن

این دانشگاه مجموعه ای از بورس تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی اختصاص می دهد که ارزش آن به مبلغ ۵۰۰۰ پوند است. برای اطلاعات بیشتر اینجا

خدمات برای دانشجویان بین المللی

تیم خدمات دانشجویی اختصاصی دانشگاه منچستر متروپولیتن، مشاوره و پشتیبانی آموزشی و تعلیم و تربیت حرفه ای را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. دانشگاه مشاوره های فردی و دوره های آمادگی زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. در ابتدای سال ملاقات و خدمات از فرودگاه بین المللی منچستر برای کمک به دانشجویان بین المللی جدید برای احساس راحتی بیشتر با محیط تحصیل و زندگی آنها ارائه می کند . 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه  منچستر متروپولیتین برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۶۲ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۷۹ در راهنمای the Guardian University Guide 

پس از چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ۸۰ درصد از محیط تحقیقاتی در زبان و ادبیات انگلیسی رتبه بندی شده در جهان "برجسته جهان" و "بین المللی عالی" است. به طور کلی، 60٪ از نتایج تحقیق ارائه شده به عنوان "پیشرو در جهان" یا "بین المللی عالی" تلقی شد و دانشگاه در ۱۲ رتبه را در رتبه بندی کیفیت تحقیق قرار گرفت و در رتبه بندی قدرت پژوهش قرار دارد. 

محل اقامت

منچستر متروپولیتن با بیش از ۳۵۰۰ محل اقامتی در هفت خوابگاه ، اقامت همه دانشجویان سال اول  را تضمین می کند. اتاق های استاندارد و مجلل در آپارتمان های ۳ تا ۱۲ اتاق، با آشپزخانه مشترک و امکانات ناهار خوری برای دانشجویان موجود است. همچنین سالن های خصوصی در اطراف منچستر و کرو وجود دارد که فرصتی برای دیدار دانشجویان از سایر دانشگاه ها را فراهم می کند. این دانشگاه همچنین دارای خانه های دانشجویی منچستر است که می توانند در یافتن مکان های خصوصی، دانشجویان را یاری کنند.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه منچستر متروپولیتن دارای سه پردیس در شهر پویا منچستر و یکی در کرو در نزدیکی چشایر واقع شده اند. هر دو محل تحصیل، اوقات فراغت، ورزش، امکانات اجتماعی و سرگرمی، و همچنین محل اقامت عالی ارائه می دهند.دانشگاه منچستر متروپولیتن در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد و کافی شاپ ها، تئاتر ها، موزه ها، مراکز خرید، کافه ها، بارها، باشگاه ها در نزدیکی داشنگاه قرار دارند.  فاصله دانشگاه تا لندن با قطار کمتر از دو ساعت و نیم است. دانش آموزان می توانند از مزایای یک دانشگاه بزرگ و متنوع لذت ببرند و دانشگاه محیطی آرام، امن و دسترسی آسان به شهر های محلی را فراهم می کند.

فارغ التحصیلان

 • Steve Coogan (بازیگر)
 • Jenny Eclair (کمدین)
 • Mick Hucknall (سیمپلی رد)
 • Jonathan Mildenhall ( معاون کوکل کولا)
 • Peter Saville (طراح گرافیک)

You might also be interested in...

بورسیه تحصیلی ۲۰۰۰ پوندی دانشگاه منچستر مت برای ورودی ۲۰۲۰

دانشگاه متروپولیتن منچستر در هر سال تحصیل برای دانشجویان بین المللی پذیرفته شده در یک برنامه کارشناسی ارشد تمام وقت که از سپتامبر ۲۰۲۰ شروع می شود ، یک… Read more

پنج دانشگاه برتر سبز در انگلستان ۲۰۱۹

رتبه بندی دانشگاه Green and Planet University بینشی بی نظیر از سبزترین دانشگاه های انگلیس ارائه می دهد. کمی بیشتر درباره پنج سبزترین دانشگاه برتر انگلیس… Read more

اطلاعات لازم در مورد تحصیل در رشته حقوق در انگلستان

اگر دانشجوی بین المللی هستید که یک مدرک کارشناسی غیر قانونی را گذرانده اید اما مایل به تبدیل شدن به یک وکیل ، وکالت یا وکالت هستید ، باید یک دوره تبدیل… Read more

سبزترین دانشگاه های انگلستان

اطلاعات بیشتر درباره سرسبزتربن دانشگاه های انگلستان Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool