London School of Economics
London School of Economics

رتبه

London School of Economics Ranking

4

موقعیت جغرافیایی

London School of Economics Location

London

London School of Economics

رتبه

University Ranking

4

موقعیت جغرافیایی

Img

London

اضافه کردن به علاقه مندی ها

London School of Economics

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1895
درصد دانشجویان بین المللی 48.6%
مشهور برای اقتصاد. حقوق .علوم اجتماعی
شهریه بین المللی £18,408
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1895
درصد دانشجویان بین المللی 48.6%
مشهور برای اقتصاد. حقوق .علوم اجتماعی
شهریه بین المللی £18,408

بررسی اجمالی

دانشکده علوم سیاسی لندن یکی از بهترین دانشگاه های بین المللی برای پذیرش دانشجویلان بین الملی است که بیش از ۱۰۰۰۰ دانش آموز بین المللی در حال حاضر در این دانشگاه ثبت نام کرده اند.دانشکده علوم سیاسی لندن بخشی از راسل گروه معتبر و سازمان است که ۲۴ دانشگاه برتر انگلستان را تشکیل می دهد.

دانشکده اقتصاد لندن بر این باور است که دانشجویان خود در میان آکادمیک ترین و متعهد ترین کشور هستند.  کتابخانه دانشگاه که بزرگترین کتابخانه دانشگاه جهان در زمینه علوم اجتماعی است و فارغ التحصیلان دانشگاه از بهترین دستمزد و نرخ اشتغال پس از فارغ التحصیلی برخوردار می شوند.

برندگان ۱۶ جایزه نوبل از فارغ التحصیلان این دانشگاه بوده اند که به طور مرتب در بالاترین سطح لیگ ها در سطح ملی و بین المللی حضور دارند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

بیش از دوسوم دانش آموزان کالج اقتصاد لندن که از خارج از انگلستان برای تحصیل با این دانشگاه مهاجرت می کنند، این یکی از دانشگاه های چند فرهنگی جهان بشمار می آید. از این رو، دانشگاه به خوبی می تواند به استقبال، مراقبت و ارائه بهترین مشاوره و کمک برای دانشجویان بین المللی انجام دهد.

تیم مشاوره ای در مرکز خدمات دانشجویی می تواند اطلاعاتی در مورد تمام خدمات اداری مربوط به دوره ها و ارزیابی، امتحانات، مراسم و حمایت مالی ارائه کند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه اقتصاد لندن برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۶ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۱۹ در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه ۴۴ در راهنمای the QS World University Rankings

رتبه ۲۷ در راهنمای Times Higher Education World University Rankings

این دانشگاه یکی از پایین ترین نرخ ترک تحصیل در انگلیس را دارد و پس از چارچوب تعالی تحقیقاتی در سال ۲۰۱۴، این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های انگلستان تحقیقات "برجسته جهانی" داشته است. این رهبر روشنفکر در علوم اجتماعی بود و نتایج خاصی در کار و سیاست های اجتماعی و ارتباطات و مطالعات رسانه ای داشت.
 

محل اقامت

کالج اقتصاد لندن هر ساله اقامت دانشجویان سال اول را در خوابگاه های دانشگاه ، تا زمان ارسال آخرین مهلت تضمین می کند. طیف وسیعی از اقامت در بخش اقامت دانشگاه لندن موجود است ومشاورین در این بخش اقامت می توانند دانشجویان را در پیدا کردن مسکن ارزان قیمت و مناسب در طول اقامت آنها کمک کنند.

موقعیت جغرافیایی

مدرسه اقتصاد و علوم سیاسی لندن در لندن واقع شده است و در فاصله کوتاهی از کاونت گاردن و رودخانه تامز واقع شده است. پنج فرودگاه بین المللی لندن کمتر از یک ساعت فاصله از ایستگاه های قطار شهر است.

انتخاب گسترده ای از موزه ها، گالری ها، پارک ها و جاذبه های دیگر در لندن، که بسیاری از آنها به صورت رایگان هستند، اطمینان حاصل می کند که دانشجویان در یکی از پویایی ترین شهرهای دنیا خسته نخواهند شد. محل دانشگاه همچنین فرصتی برای کارآموزی و شبکه های حرفه ای در ۱۰۰ سازمان جهانی دار است د و شهرت عالی این دانشگاه و روابط با این شرکت ها فرصت شگفت انگیزی برای دانشجوین فراهم می کند. 

فارغ التحصیلان

بیش از ٪۳۰ سیاستمداران انگلستان و جهان و ۱۶ برنده جایزه نوبل در اقتصاد و ادبیات در دانشگاه علوم سیاسی لندن تحصیل کرده اند

You might also be interested in...

کمبریج در راهنمای دانشگاه ۲۰۲۱ تایمز و ساندی تایمز رتبه اول را کسب کرد

دانشگاه کمبریج برای هشتمین سال متوالی در رده اول Times and Sunday Times Good University قرار گرفت. Read more

آکسفورد برای پنجمین سال متوالی بهترین دانشگاه جهان معرفی شد

آکسفورد برای پنجمین سال متوالی پس از انتشار رتبه بندی دانشگاه جهانی Times Higher Education World 2021 بهترین دانشگاه جهان لقب گرفته است. Read more

آکسفورد در ۲۰۲۱ راهنمای دانشگاه گاردین جایگزین کمبریج به عنوان بهترین دانشگاه انگلستان می شود

دانشگاه آکسفورد پس از انتشار رتبه بندی خود در سال ۲۰۲۱ ، دانشگاه کمبریج را از بالای راهنمای دانشگاه گاردین خارج کرد. Read more

پنج دانشگاه برترلندن

لندن محل اقامت بسیاری از دانشگاه های کلاس جهانی است و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان تحصیل در پایتخت انگلستان را انتخاب می کنند. درباره بهترین موسسات… Read more

پنج دانشگاه برتر انگلیس برای تحصیل در رشته رسانه

رسانه ها یکی از محبوب ترین مدارک برای دانشجویان از تمام ملیت ها برای تحصیل در انگلستان است. در مورد پنج مدرسه برتر انگلیس بیشتر بدانید. Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool