University of Liverpool

Rank 29
موقعیت جغرافیایی Liverpool, England
رسمی 1881
International Students 26.8%
مشهور برای شیمی.علوم کامپیوتر.معماری.مهندسی
شهریه بین المللی £14,300-32,400
Key Information
Location Liverpool, England
Established 1881
Famous Courses شیمی.علوم کامپیوتر.معماری.مهندسی
International Fees £14,300-32,400

بررسی اجمالی

دانشگاه لیورپول در شهری شگفت انگیز با شهرت جهانی برای ورزش ، موسیقی ، معماری و فرهنگ ، تجربه شگفت انگیز و تغییر دهنده زندگی دانشگاه را به هزاران دانشجوی بین المللی ارائه می دهد. این دانشگاه اصلی ترین دانشگاه "آجر قرمز" است ، یکی از شش دانشگاهی که در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن ۲۰ در شهرهای بزرگ صنعتی انگلستان تاسیس شد و همچنین عضوی از گروه معتبر راسل است.

دانشگاه لیورپول یکی از بهترین موسسات آموزش عالی در جهان محسوب می شود و در کل ۲۲۰۰۰ دانشجو را در خود جای داده است. 94٪ فارغ التحصیلان در مدت ۶  ماه پس از فارغ التحصیلی شاغل هستند یا در ادامه تحصیل هستند ، بیش از ۷۵ ٪ فارغ التحصیلان اولین یا 2: 1 را دریافت می کنند.

لیورپول پشتیبانی ورودی شخصی به انگلستان را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد و نسبت دانشجو / کارکنان هشتمین گروه در گروه راسل است. این دانشگاه از نظر خدمات و تسهیلات هزینه شده برای هر دانشجو در رتبه سیزدهم در انگلستان قرار دارد و این دانشگاه یکی از ۲۵ دانشگاه برتر با هدف پیشرو در سازمان های جذب کننده تحصیلات تکمیلی در انگلستان است (High Flies Research).

این دانشگاه دارای دو پردیس است ، یکی در شهر لیورپول و یک مشارکت جهانی سرمایه گذاری مشترک با دانشگاه Xi’an Jiaotong در سوژو ، چین. لیورپول همچنین تنها دانشگاه انگلستان با پوشش کامل آموزش بالینی در علوم زیستی ، پزشکی بالینی ، علوم بهداشتی ، دندانپزشکی ، علوم دامپزشکی و طب گرمسیری است.

با دانشگاه لیورپول در فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب و اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه لیورپول خدمات حمل و نقل رایگان از فرودگاه بین المللی منچستر به لیورپول برای دانش آموزان بین المللی جدید سال اول تحصیلی ارائه  می کند. لیورپول دوره های آمادگی زبان انگلیسی تا ۴۰ هفته ارائه می دهد .پشتیبانی رایگان زبان انگلیسی رایگان و کلاس های انگلیسی آکادمیک نیز در دسترس هستند.

تیم پشتیبانی بین المللی دانشگاه سالانه یک برنامه خوشامدگویی را اجرا می کند که شامل همه اصول زندگی در انگلستان می شود، از جمله مذاکره در مورد زندگی در انگلستان، تورهای دانشگاهی و کمک به انجام وظایفی مانند باز کردن حساب بانکی یا ثبت نام با دکتر و همچنین اجتماعی مناسبت ها.

مرکز اداری دانشجویی دانشجویان را در زمینه های ثبت نام، هزینه ها، اسناد و مدارک، وام ها، کمک هزینه ها و امتحانات راهنمایی می کنند و یک تیم پشتیبانی بین المللی متخصص ،همه دانشجویان بین المللی در مسائل مربوط به مهاجرت، اجازه کار، امور مالی و بودجه برای مشکلات تحصیلی و شخصی پشتیبانی می کنند

رتبه بندی

 

رتبه بندی دانشگاه لیورپول برای سال ۲۰۲۱ :

- رتبه ۲۹  در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۵۹ در راهنمای the Guardian University Guide 

- رتبه ۱۸۱ در راهنمای the QS World University Rankings

دانشگاه لیورپول شهرت جهانی در زمینه آموزش و تحقیقات پیشگامانه دانشگاهیان برجسته دارد که برخی از سخت ترین چالش های جهان را برطرف می کند.

این دانشگاه از نظر قدرت تحقیق در رتبه ۲۰ در انگلستان و هفت موضوع در ۱۰ مقاله برتر در چارچوب تعالی پژوهشی انگلستان (REF) 2014 با هر دو شیمی و علوم کامپیوتر در رتبه یک انگلستان قرار دارد. ۸۱ ٪ از تحقیقات "جهانی پیشرو" یا "بین المللی عالی" رتبه بندی شده است.

Liverpool's TESOL MA در لیست تعالی مرکز تحقیقات دانشگاه EL Gazette UK در رتبه 9 بهترین در انگلستان قرار دارد ، در حالی که برنامه MBA در اقتصاد "کدام MBA" ارائه می شود. که لیست ۱۰۰ برنامه برتر MBA در جهان است. بیش از ۷۵ ٪ دانشجویان اولین یا 2: 1 را در دانشگاه دریافت می کنند.

محل اقامت

دانشجویان دوره اول کارشناسی بدون شرط و شرکتهای مشروط در دانشگاه لیورپول یا محل اقامت مصوب دانشگاه تضمین می کنند ، تا زمانی که قبل از 31 ژوئیه 2020 درخواست دهید.

دانشجویان در مقطع کارشناسی می توانند محل اقامت پذیرایی را انتخاب کنند ، که با چند پوند اضافی در هفته شامل صبحانه کامل انگلیسی یا صبحانه بوفه قاره ای ، میوه ، نوشابه و یک شام 3 دوره ای است. اجاره های اتاق دانشگاه اتاق خواب اختصاصی مطالعه شما ، قبض آب و برق ، بیمه وسایل شما ، باند پهن و استفاده از مناطق مشترک را پوشش می دهد.

موقعیت جغرافیایی

لیورپول یک شهر بندری بزرگ در شمال غربی انگلستان است که مشهور به باشگاه های فوتبال و بیتلز است که از آن حمایت می کنند. لیورپول به دلیل اختراعات و نوآوری های خود ، به ویژه از نظر زیرساخت ها ، حمل و نقل ، ساخت و سازهای عمومی و در زمینه های بهداشت عمومی و اصلاحات اجتماعی ، بسیار مشهور است.

ساحل چشمگیر لیورپول در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و این ساختمان شامل آلبرت داک و بزرگترین گروه از ساختمانهای درجه 1 در انگلستان است. لیورپول بیش از هر شهر دیگری در انگلستان در خارج از لندن دارای موزه ها ، تئاترها ، گالری ها و ساختمانهای ذکر شده است و این شهر در فهرست "Rough Guides" از ۱۰ شهر برتر مقصد 2014 جهان سوم است.

فارغ التحصیلان

 • Carol Ann Duffy (شاعر)
 • Sir Ian Kershaw (مورخ)
 • Sanjay Jha (رئیس کمپانی موتورولا)
 • Sir Dawda Jawara (اولین نخست وزیرگامبیا)
 • Amha Selassie (آخرین امپراتور اتیوپی)

You might also be interested in

دانشکده مدیریت دانشگاه لیورپول بورسیه های کامل برای ورودی پاییز 2021 را ارائه می دهد

دانشکده مدیریت دانشگاه لیورپول برای ورود به پاییز 2021 طیف وسیعی از بورس های تحصیلی کامل و جزئی و جوایز مطالعات سخاوتمندانه را برای دانشجویان استثنایی…Read more

تحقیقات Coronavirus دانشگاه های انگلستان

پنج دانشگاه بریتانیا پس از اعطای میلیون ها هزینه در تحقیقات ، در صدر مبارزه با Coronavirus قرار دارند.Read more

رتبه بندی دانشگاه های جدید انگلستان  

رتبه بندی دانشگاه های انگلستان در راهنمای تایمز برای سال ۲۰۱۹Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool
 • Study at University of Birmingham