University of Liverpool
University of Liverpool

رتبه

University of Liverpool Ranking

29

موقعیت جغرافیایی

University of Liverpool Location

North England

University of Liverpool

رتبه

University Ranking

29

موقعیت جغرافیایی

Img

North England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Liverpool, England
رسمی 1881
درصد دانشجویان بین المللی 26.8%
مشهور برای شیمی.علوم کامپیوتر.معماری.مهندسی
شهریه بین المللی £14,300-32,400
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Liverpool, England
رسمی 1881
درصد دانشجویان بین المللی 26.8%
مشهور برای شیمی.علوم کامپیوتر.معماری.مهندسی
شهریه بین المللی £14,300-32,400

بررسی اجمالی

دانشگاه لیورپول برای  هزاران دانشجوی بین المللی تجربیات دانشگاهی شگفت انگیز، در یک شهر فوق العاده با شهرت جهانی برای ورزش، موسیقی، معماری و فرهنگ ارائه می دهد. این دانشگاه اصلی "آجر قرمز" دانشگاه است، یکی از شش دانشگاه در اواخر قرن ۱۹ و اوایل قرن بیستم  در یکی از شهرهای بزرگ صنعتی انگلستان تاسیس شده است و همچنین یکی از اعضای راسل گروه معتبر. است

دانشگاه لیورپول یکی از بهترین موسسات آموزش عالی در جهان محسوب می شود و در مجموع ۲۲۰۰۰ دانش آموز در آن تحصیل می کنند. ۸۵٪ از فارغ التحصیلان بین المللی ۶ ماه به از فارغ التحصیلی میتوانند در رشته مربوطه استخدام شوند و یا در مقاطع بالاتر تحصیل می کنند .

لیورپول برای دانشجویان بین المللی پشتیبانی ورودی شخصی ارائه می دهد. دانشگاه لیورپول رتبه هشتم راسل گروه است و رتبه ۱۳ را  در بریتانیا دارد و یکی از ۲۵ دانشگاه برتر انگلستان برای خدمات و امکانات است.لیورپول تنها دانشگاه انگلستان با پوشش کامل آموزش بالینی در علوم بیوشیمی، پزشکی بالینی، علوم بهداشتی، دندانپزشکی، علوم دامپزشکی و گرمسیری است.

دانشگاه لیورپول دارای سه محوطه دانشگاهی است، یکی در داخل شهر لیورپول، و دانشگاه لندن که فقط دوره های تحصیلات تکمیلی ارائه می کند و با شرکت های پیشرو در زمینه سرمایه گذاری اشتراک جهانی دارد

 شرکت Xi'an Jiaotong.Suzhou

ارتباط با دانشگاه لیورپول در فیس بوک، توییتر، یوتیوب و نمایش مشخصات عمومی.

Facebook . Twitter . YouTube . Instagram

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه لیورپول خدمات حمل و نقل رایگان از فرودگاه بین المللی منچستر به لیورپول برای دانش آموزان بین المللی جدید سال اول تحصیلی ارائه  می کند. لیورپول دوره های آمادگی زبان انگلیسی تا ۴۰ هفته ارائه می دهد .پشتیبانی رایگان زبان انگلیسی رایگان و کلاس های انگلیسی آکادمیک نیز در دسترس هستند.

تیم پشتیبانی بین المللی دانشگاه سالانه یک برنامه خوشامدگویی را اجرا می کند که شامل همه اصول زندگی در انگلستان می شود، از جمله مذاکره در مورد زندگی در انگلستان، تورهای دانشگاهی و کمک به انجام وظایفی مانند باز کردن حساب بانکی یا ثبت نام با دکتر و همچنین اجتماعی مناسبت ها.

مرکز اداری دانشجویی دانشجویان را در زمینه های ثبت نام، هزینه ها، اسناد و مدارک، وام ها، کمک هزینه ها و امتحانات راهنمایی می کنند و یک تیم پشتیبانی بین المللی متخصص ،همه دانشجویان بین المللی در مسائل مربوط به مهاجرت، اجازه کار، امور مالی و بودجه برای مشکلات تحصیلی و شخصی پشتیبانی می کنند

رتبه بندی

 

رتبه بندی دانشگاه لیورپول برای سال ۲۰۲:

رتبه ۲۹  در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۵۰ در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه ۱۸۱ در راهنمای the QS World University Rankings

دانشگاه  لیورپول در انگلستان در قدرت تحقیقاتی رتبه ۲۰ است و رتبه چهارم  را در بریتانیا در چهارچوب تحقیقاتی بریتانیا  ۲۹۱۴ دارد. رسته شیمی و کامپیتر رتبه اول را در انگلستان دارند. ۸۱٪ از تحقیقات  دانشگاه لیورپول در رتبه بندی جهانی و در سطح بین المللی عالی قرار دارند.

دوره های مدیریت ارشد بازرگانی نیز از دوره های برجسته دانشگاه لیورپول می باشد و در لیست ۱۰۰ دانشگاه برتر برای رشته مدیریت ارشد بازرگانی قار دارد. بیش از ۷۵٪ از دانشجویان دانشگاه لیورپول درجه ممتاز را کسب می کنند 

محل اقامت

اگر شما یک دانشجوی کارشناسی جدید هستید، دانشگاه ایورپول محل اقامتی مناسب در نزدیکی محل تحصیل شما را تضمین می کند و اگرقبل از ۳۱ اوت  برای محل اقامتی خود درخواست می کنید ، درخواست شما پذیرفته می شود.

دانشجویان کارشناسی ارشد می توانند مسکن مورد نظر خود را به هزینه اضافی شامل صبحانه، میوه، نوشیدنی و شام انتخاب کنید. اجاره اتاق دانشگاه، اتاق مطالع خصوصی، صورتحساب های برق، بیمه برای اموال شما و استفاده از امکانات عمومی را پوشش می دهند.

موقعیت جغرافیایی

لیورپول بندر عمده در شمال غربی انگلستان است که به شدت با باشگاه های فوتبال و بیتلز است. لیورپول به خاطر اختراعات و نوآوری هایش به خصوص از نظر زیرساخت، حمل و نقل، ساخت و ساز عمومی، و در زمینه بهداشت عمومی و اصلاحات اجتماعی شناخته شده است.

آبریز چشمگیر لیورپول یک سایت میراث جهانی یونسکو است و شامل آلبرت داک و بزرگترین گروه ساختمان های درجه ۱ در انگلستان است. لیورپول دارای موزه ها، تئاتر ها، گالری ها بیش از هر شهر دیگر در بریتانیا است

فارغ التحصیلان

 • Carol Ann Duffy (شاعر)
 • Sir Ian Kershaw (مورخ)
 • Sanjay Jha (رئیس کمپانی موتورولا)
 • Sir Dawda Jawara (اولین نخست وزیرگامبیا)
 • Amha Selassie (آخرین امپراتور اتیوپی)

You might also be interested in...

تحقیقات Coronavirus دانشگاه های انگلستان

پنج دانشگاه بریتانیا پس از اعطای میلیون ها هزینه در تحقیقات ، در صدر مبارزه با Coronavirus قرار دارند. Read more

رتبه بندی دانشگاه های جدید انگلستان  

رتبه بندی دانشگاه های انگلستان در راهنمای تایمز برای سال ۲۰۱۹ Read more

دوره های طراحی دانشگاه Liverpool

برتری دانشگاه انگلستان برای دوره های طراحی Liverpool دانشگاه Read more

برای رشته مدیریت بازرگانی Liverpool بورس تحصیلی دانشگاه

کمک هزینه های تحصیلی دانشگاه لیورپول برای سال ۲۰۱۹ Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool