University of Lincoln
University of Lincoln

رتبه

University of Lincoln Ranking

42

موقعیت جغرافیایی

University of Lincoln Location

Central England

University of Lincoln University of Lincoln

رتبه

University Ranking

42

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Lincoln, England
رسمی 2001
درصد دانشجویان بین المللی 7.7%
مشهور برای مهندسی، روزنامه نگاری، رفتار حیوانی
شهریه بین المللی £13,800-15,600
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Lincoln, England
رسمی 2001
درصد دانشجویان بین المللی 7.7%
مشهور برای مهندسی، روزنامه نگاری، رفتار حیوانی
شهریه بین المللی £13,800-15,600

بررسی اجمالی

دانشگاه لینکلن در سال ۱۹۹۶ توسط مجلس اعلیحضرت ملکه افتتاح شد، دانشکده بریفورد در لینکلن مرکز دانش آموزی با بیش از ۳۵۰ میلیون پوند سرمایه گذاری برای امکانات دانشگاه در طول دو دهه گذشته کرده است.دانشگاه لینکلن در رشته تحصیلی ملی دانشجویان ۲۰۱۸ (از ۱۲۷ موسسه)  رتبه ۲۰ را برای تجربه دانشجویی در سال ۲۰۱۹ و رتبه ۲۷ را در راهنمای دانشگاه تایمز و سانتا تایمز، کسب کرده است. همچنین برنده جایزه طلا در چارچوب تعالی تدریس ملی ۲۰۱۷ شده است و همچنین بالاترین استاندارد تدریس را نیز بدست آورده است.لینکلن با توجه به تاریخ قرون وسطایی آن، از برجسته ترین معماری های اروپا به شمار می آید .تمامی دانش آموزان در کلیسای جامع لینکلن فارغ التحصیل می شوندو در پایان قابل توجهی برای مطالعات علمی پایان می دهد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

 دانشگاه لینکلن یک سرویس رایگان حمل و نقل هوایی را برای دانشجویان خارجی که به هیتروه لندن وارد می شوند، اداره می کنند. همچنین یک تیم مشاوره بین المللی اختصاصی وجود دارد که به دانش آموزان خارج از کشور از حقوق و مسئولیت های خود در زمینه های مختلف از جمله ویزا ۴ درجه ای، کار و تحصیل، مهاجرت خانواده خود به انگلستان، اشتغال پس از تحصیل، ویزای شینگ برای سفر در اروپا و بیشتر. کمک می کنند

   

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه لینکلن برای سال ۲۰۱۹:

رتبه چهل و دو در راهنمای the Times University Guide

رتبه بیست و دو در راهنمای the Guardian University Guide 

نود و شش درصد از فارغ التحصیلان جدید و بیش از ۸۰ درصد در رشته های تحصیلات تکمیلی شش ماه بعد از تکمیل دوره تحصیلی خود (بر اساس آخرین آمار آموزش عالی ۲۰۱۷. ۲۰۱۶، ژوئیه ۲۰۱۸.)  می توانند حرفه خود مشغول بکار شوند.لینکلن جزء ۵۰ دانشگاه برتر انگلستان است که در انگلستان رتبه ۲۱ را (از ۱۲۱) در کتاب راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۱۹ رتبه ۴۳ (از ۱۳۱) در راهنمای کامل دانشگاه سال ۲۰۱۹، رتبه ۱۰ را  از آن خود کرده است .لینکلن در راهنمای تایمز و سانتا تایمز ۲۰۱۹، رتبه ۴۲ (از ۱۳۲) را کسب کرد. دانشگاه لینکلن برای رضایت دانشجویان عمومی در بررسی ملی دانشجویان سال ۲۰۱۸ رتبه هفتم را در انگلستان  و رتبه ۷  برای تجزیه و تحلیل آموزش عالی  و رتبه اول را برای تعدادی از دوره ها کسب کرده است.لینکلن همچنین رتبه ۲۰ را برای تجربه دانش آموزان در راهنمای دانشگاه تایمز و سانتا تایمز سال ۲۰۱۹ و رتبه ۲۳ از ۱۱۶ را برای  تجربه دانشجویان تحصیلات عالی در سال از آن خود کرده است .

 

محل اقامت

در قلب مرکز شهر لینکلن، اکثر دانشجویان دانشگاه در اقامتگاه بریفورد که در نزدیکی مرکز شهر قرار دارند،سکونت کنند.شهر دانشجویی شامل خوابگاه در محوطه دانشگاه که از دو مجتمع مسکونی ساخته شده است: . این دانشگاه همچنین طیف وسیعی از سالن های اقامت و گزینه های مسکن مشترک را برای دانش آموزان جدید و دائمی که تصمیم به زندگی در خارج از محوطه دانشگاه دارند، مدیریت می کند.

Courts of Lincoln and Wharf Cygnet

موقعیت جغرافیایی

موقعیت مرکزی لینکلن واقع در منطقه میدلندز انگلستان، امکان دسترسی آسان به تعدادی از شهرهای بزرگ از جمله ناتینگهام، شفیلد، لیدز، لستر و هال است.محوطه اصلی دانشگاه در قلب شهر قرار دارد، به این معنی است که دانش آموزان نیازی به یک ماشین برای حمل و نقل ندارند. شهر معروف به  اسلیپ هیل خیابان سنگی و زیبا با مغازه ها و بوتیک های زیباست. دروازه ای به بخش مقبره کاتولیک های تاریخی و منطقه بیل گیت که دارای فروشگاه های مستقل و کافه ها بین دیوار قلعه لینکلن قرون وسطایی و عجایب کلیسای لینکلن قرار گرفته اند. هر دو از دانشگاه لینکلن به چشم می خورند

 

You might also be interested in...

کمبریج برترین دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه های گاردین

دانشگاه کمبریج جایگاه خود را در رتبه بندی راهنمای دانشگاه گاردین برای ۹ سال  متوالی حفظ کرده است. Read more

تحصیل در دانشگاه لینکلن

دانشگاه لینکلن در سال ۲۰۱۹ ررتبه ۲۲ را در رتبه بندی دانشگاه های انگلستان در راهنمای گاردین کسب کرده است.  Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool