University of Kent

Rank 48
موقعیت جغرافیایی Kent, England
رسمی 1965
International Students 27%
مشهور برای معماری.مدیریت ارشد بازرگانی.حقوق
شهریه بین المللی £15,200-18,400
Key Information
Location Kent, England
Established 1965
Famous Courses معماری.مدیریت ارشد بازرگانی.حقوق
International Fees £15,200-18,400

بررسی اجمالی

کنت یکی از دانشگاه های برتر انگلستان است و جایزه طلا، بالاترین رتبه در چارچوب تعالی تعلیم و تربیت دولت انگلستان  را دریافت کرده و شهرت جهانی برای برتری دارد . سه موضوع درسی کنت در رتبه بندی ۱۰۰ جهان رتبه بندی شده اند و رتبه هشتم را از ۲۰۰ برای برجستگی در تدریس، پژوهش های عالی در جهان، تحقیقات خیره کننده و تجربه دانشجویی عالی دارد.کنت طیف گسترده ای از دوره های پایه، کارشناسی ، کارشناسی ارشد، تحصیلات هیجان انگیز در خارج از کشور ، فرصت های صنعتی، مدارس تابستانی، و صندوق بورس تحصیلی سخاوتمندانه ارائه می دهد .کنت برنده جوایز برای برندهای علمی، موسیقی و ورزش نیز شده است.در جدیدترین چارچوب تحقیقاتی، کنت رتبه بیستم را برای تحقیقات توسط تحصیلات عالی رتبه بندی شده است. دانشگاه کنت عضو ۱۱ دانشگاه گروه ۲۴ راسل برتر می باشد. از آنجا که دانشگاهیان کنت در تحقیقات سطح بالا مشغول به تحصیل وکار هستند، شما نیز یکی از متفکرین مهم در زمینه خود خواهید بود.دانشگاه اروپایی بریتانیا، کنت،  یکی از دانشگاه های زیبای در نزدیکی لندن ، مراکز تخصصی در پاریس، بروکسل، آتن و رم است که هر یکدام از آنها محیطی امن و سلامت برای مطالعات شما ارائه می دهند.

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

مرکز زبان انگلیسی کنت یکی از مراکز  اصلی جهانی دانشگاه کانتس برای همه دانش آموزان  محسوب می شود که دوره های زبان انگلیسی و دیگر زبان ها را  برای دانشجویان ارائه می دهد. اینها به عنوان دوره های مستقل در دسترس هستند و قبل از شروع دوره تحصیلی و یا به عنوان ماژول هایی که می تواند به درجه نهایی  دست یابند ، محاسبه شود. دانش آموزان با معلم شخصی خود می تواند در زمینه علمی یا شخصی با آنه مشورت کنند. جوامع دانشجویی بین المللی هم از دیگر خدمات دانشگاه می باشد .رویدادهای دانشجویی بین المللی که توسط تیم بین المللی کنت برگزار می شود، در طول هفته خوش آمد گویی و در طول سال، با برگزاری جشن های ویژه هولی، دیوالی و بالیوود برگزار می شود که توسط انجمن هند برای دانش آموزان برگزار می شود. چندین بورس تحصیلی برای دانشجویان دوره کارشناسی و تحصیلات تکمیلی نیز در دسترس است.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه کنت برای سال ۲۰۲۱ :

- رتبه ۴۸ در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۸۲ در راهنمای the Guardian University Guide

- رتبه ۳۸۰ در راهنمای the QS World University Rankings 

رتبه بندی موضوعی راهنمای گارین همچنین نشانهای قوی در رشته معماری، درام و رقص، اقتصاد، انگلیسی ، نوشتن خلاق ، تولید فیلم و عکاسی، تاریخ هنر، روزنامه نگاری، سیاست، مطالعات مذهبی و الهیات و سیاست های اجتماعی دانشگاه کنت را نشان داد.پس از چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، کنت ۱۷ درصد از ۱۲۲ موسسه در انگلستان را برای میدان درصد تحقیقات رتبه بندی کرد و بیش از ۹۷ درصد از پژوهش ها با کیفیت بین المللی شناخته شده اند .

محل اقامت

دانشجویان سال اول ابتدایی که کنت را به عنوان اولین انتخاب خود انتخاب می کنند، در محل اقامتی دانشگاه تضمین می شوند. در محوطه دانشگاه کانتربری، اکثر اتاق ها دارای مجوز می باشند و بسیاری از گزینه های اقامتی را ارائه می دهند و اتاق های  دیگری برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری نیز موجود می باشد. اتاقها به صورت آپارتمان، آپارتمان استودیویی یا خانه های مشترک در محوطه دانشگاه و دسترسی آسان به مراکز عمومی دارند که معمولا در یک سیستم دانشگاهی تنظیم می شوند.اتاق های دانشگاه در مدرسه ها و کلیساهای مدرن که به تازگی با ظرفیتی پنج تا هشت نفر ساخته شده اند

 

موقعیت جغرافیایی

محوطه اصلی کنت در منطقه ای از پارک است که درنزدیکی شهر تاریخی کانتربری در کنت واقع شده است .دانشگاه های تن بریج و میدویکنت  یکی ازمراکز آکادمیک اروپا در بروکسل، آتن و پاریس محسوب می شوند. کنت نزدیک تونل کانال در دوور به لندن و اروپا است. 

فارغ التحصیلان

 • Kazuo Ishiguro (هنرمند)
 • Tom Wilkinson OBE (بازیگر)
 • Fu Ying (وزیر امور خارجه چین)
 • Alas Davies (بازیگر و کمدین)
 • Roys Poyiadjis (کارآفرین)

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool
 • Study at University of Birmingham