University of Derby

Rank 94
موقعیت جغرافیایی Derby, England
رسمی 1992
International Students 6.6%
مشهور برای بازرگانی. مهندسی. هنر. مهمانداری. گردشگری
شهریه بین المللی £14,045-14,700
Key Information
Location Derby, England
Established 1992
Famous Courses بازرگانی. مهندسی. هنر. مهمانداری. گردشگری
International Fees £14,045-14,700

بررسی اجمالی

دانشگاه دربی واقع در قلب انگلستان ، میراث نوآوری منطقه را بنا نهاده است تا از دوره های پایه و کارشناسی تا تحصیلات تکمیلی و تحقیقاتی ، آموزش های تخصصی مربوط به صنعت را ارائه دهد.

طلای رتبه بندی شده در چارچوب تعالی تدریس و نتایج دانشجویی و ۱۰ رتبه برتر برای تجربه دانشجوی کارشناسی ارشد ۲۰۲۰ ، قدرت علمی Derby’s با تجربه عملی پشتیبانی می شود تا دانشجویان برای یک حرفه موفق آماده شوند. آنها طیف گسترده ای از موضوعات را ارائه می دهند که به دانشجویان در توسعه مهارت ها و اعتماد به نفس برای هدف بالا کمک می کند.

این دانشگاه می خواهد هرکسی فارغ از سن ، سابقه و محل تحصیلات با کیفیت بالا را که شایسته آنها است ، دریافت کند. آنها در جوایز تحرک اجتماعی اجتماعی انگلستان ۲۰۲۰ و موسسه آموزش عالی سال در جوایز ۲۰۲۰ NEON (شبکه فرصت های آموزش ملی) انتخاب شدند.

این دانشگاه محل زندگی بیش از ۱۷۰۰۰ دانشجوی بین المللی از ۱۰۰۰ کشور است که در دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد تحصیل می کنند. با توجه به فشارسنج بین المللی دانشجویی ۲۰۱۸ ، که دانش آموزان بین المللی از تحصیلات عالی را اندازه گیری می کند ، مفتخر است که بهترین دانشگاه مدرن انگلیس برای یادگیری چند فرهنگی و ۱۰ دانشگاه برتر جهان برای تجربه یادگیری دانشجویان بین المللی است. شهر دربی مکانی خوشامدگویی و ایمن است که در آن دانشجویان زیادی برای تجربه واقعی فرهنگ انگلیس در حال انجام هستند.

the Year at the UK Social Mobility Awards 2020 and Higher Education Institution of the Year at the 2020 NEON (National Education Opportunities Network) Awards.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

این دانشگاه خدمات ، مشاوره و فعالیت های اجتماعی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا زندگی آرامی در انگلیس داشته باشید. شما اقامتگاه های امن و مقرون به صرفه ای را در سالن های عالی اقامت ما نیز کشف خواهید کرد که به محض رسیدن به مقصد ، بسته ورود رایگان ، بسته تختخواب و بسته آشپزخانه به شما ارائه می شود. آنها شامل اقلام ضروری غذا ، کارد و چنگال و ملافه هستند.این دانشگاه یک سرویس وانت از فرودگاه های منتخب را برای مبتدیان جدید بین المللی اجرا می کند ، و این توسط یک برنامه القایی دنبال می شود که در هفته قبل از شروع ترم انجام می شود

 هزینه و مالی

نشجویان خارج از اتحادیه اروپا که در دانشگاه تحصیل می کنند ، هزینه دانشجویان بین المللی را پرداخت می کنند. کلیه هزینه های بین المللی کارشناسی بین المللی برای دانش آموزانی که دوره خود را از سپتامبر ۲۰۲۰ شروع می کنند ، ۱۴۰۴۵ پوند در سال است.

مدارک تحصیلات تکمیلی دارای قیمت رقابتی می باشد و کلیه تجهیزات و فعالیت های اساسی گنجانده شده است. جدیدترین هزینه ها در صفحه دوره ها قرار می گیرند - دوره خود را جستجو کنید و به دنبال بخش مربوط به هزینه ها باشید.

search for your course

 بورس های تحصیلی

دانشگاه دربی طیف وسیعی از بورس های تحصیلی و تخفیف را در اختیار دانشجویان بین المللی کشورهایی در منطقه اقتصادی اروپا  و خارج از اتحادیه اروپا  قرار می دهد که در سال اول تحصیل کاهش هزینه را ارائه می دهد. بورس های تحصیلی بر اساس درخواست تحصیل اعطا می شوند. هیچ شکل جداگانه ای برای تکمیل وجود ندارد. کلیه برنامه های دانشجویان واجد شرایط برای دریافت بورسیه توسط تیم پذیرش بین المللی در نظر گرفته می شود. در صورت ارائه پیشنهاد بورس تحصیلی ، به دانشجویان اطلاع داده می شود و تخفیف برای سایر هزینه ها اعمال می شود.

دانشجویان باید متقاضی دریافت مدرک تمام وقت شوند. متقاضیان تحصیلات تکمیلی ، مطالعات آنلاین ، بنیاد و برنامه های زبان قبل از تحصیل واجد شرایط تخفیف یا بورسیه نیستند.

اطلاعات بیشتر در مورد Derby’s scholarships here.

 

محل اقامت

Halls of Residence

سالن های اقامت دربی متعلق به دانشگاه هستند و اداره آن می باشد ، بنابراین می توانید از اسکان با کیفیت خوب - خانه واقعی از خانه مطمئن باشید. سالن های برنده جایزه مکان ایده آل برای زندگی در طول زمان تحصیل در دانشگاه است و خبر خوب این است که می توانید در صورت تمایل در سالن های تحصیل خود زندگی کنید.

بیشتر دانش آموزان سال اول در سالن ها زندگی می کنند. آنها فقط با یک پیاده روی کوتاه از دانشگاه های ما و مکانی عالی برای دوستی و زندگی در دانشگاه هستند. تالارها مکانهای امن و با ارزش را در مکانهای مناسب با برخی از وسایل اضافی اضافه شده ، مانند یک برنامه رویدادهای جذاب و سرویس تمیز کردن هفتگی ، ارائه می دهند.

دربی اتاق برای همه دانشجویان سال اول و خارج از کشور که دانشگاه دربی را انتخاب می کنند اولین اتاق خود را انتخاب کرده و تا ژوئیه هر سال متقاضی اقامت می شوند.

موقعیت جغرافیایی

در قلب انگلیس ، دانشگاه دربی از طریق جاده ، ریلی و هوایی به راحتی قابل دسترسی است. پردیس های اصلی در شهر پر جنب و جوش دربی و شهر آبگرم منطقه پیک بوکتون  مستقر هستند. آنها مکانهای دوستانه ، فرهنگی متنوعی و امن هستند و استانداردهای بالای زندگی و قیمت آنها بسیار ارزانتر از شهرهای بزرگ است. هنگامی که می خواهید زندگی اجتماعی عالی داشته باشید اما یک فضای آرام و آرام هنگام تمرکز داشته باشید ، آنها گزینه ایده آل برای لذت بردن از تجربه دانشگاه شما هستند.

شما هرگز در دربی و بوکستون کاری را نمی توانید انجام دهید - با موسیقی ، ناهار خوری ، سینما ، تئاتر ، جشنواره ها و هر نوع ورزش. پارک ملی در نزدیکی پیک دیتریک مناظر خیره کننده ، خانه های باشکوه چشمگیر و فعالیت های هیجان انگیز در فضای باز نیز ارائه می دهد.

نزدیکترین فرودگاه به پردیس دربی ، فرودگاه میدلندز شرقی است و کمتر از ۲۰ دقیقه با هتل فاصله دارد. برای دانشگاه پردیس بوکتون فرودگاه منچستر راحت تر است و حدود ۹۰ دقیقه طول می کشد تا به آنجا سفر کنید.

فارغ التحصیلان

 • Ritesh Anand – کارشناسی ارشد در مدیریت استراتژیک - بنیانگذار سرمایه  در زیمبابوه ، یک شرکت خدمات مالی یکپارچه با تمرکز اصلی در آفریقا.
 • Paul Cummins – هنرمندی با تحسین بین المللی که آثار او در خانه چتسورث ، پارک المپیک لندن و برج لندن به نمایش گذاشته شده است.
 • Edward Hogan – نوشتن خلاق و انگلیسی - نویسنده معتبر و برنده جایزه
 • Khumbo Kachali – کارشناسی ارشد در مدیریت استراتژیک - رئیس جمهور مالاوی. فازان ملک - لیسانس  مطالعات مد - برچسب مد خود را اجرا می کند که به میدلندز طراح مستقل سال ۲۰۱۳ اعطا  شد

You might also be interested in

پنج دانشگاه برتر انگلستان برای تحصیل در رشته جرم شناسی

درباره بهترین دانشگاههای انگلستان برای تحصیل در رشته جرم شناسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بیشتر بیاموزید.Read more

دانشگاه دربی به دلیل تعهد به تحرک اجتماعی برنده جایزه ملی می شود

دانشگاه دربی به دلیل تعهد به تحرک اجتماعی ، یک جایزه معتبر ملی را از آن خود کرده است.Read more

دانشگاه ها در هفته برنامه Uni UK

در مورد دانشگاههایی که در هفته برنامه Uni UK برای دانشجویان بین المللی شرکت می کنند اطلاعات بیشتری کسب کنید و امروز برای ورود رایگان ثبت نام کنید.Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen