University of Derby
University of Derby

رتبه

University of Derby Ranking

91

موقعیت جغرافیایی

University of Derby Location

Central England

University of Derby

رتبه

University Ranking

91

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Derby, England
رسمی 1851
درصد دانشجویان بین المللی 6.6%
مشهور برای بازرگانی. مهندسی. هنر. مهمانداری. گردشگری
شهریه بین المللی £14,045-14,700
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Derby, England
رسمی 1851
درصد دانشجویان بین المللی 6.6%
مشهور برای بازرگانی. مهندسی. هنر. مهمانداری. گردشگری
شهریه بین المللی £14,045-14,700

بررسی اجمالی

دانشگاه دربی واقع در قلب انگلستان ، میراث نوآوری در منطقه خود را بنا کرده است تا بتواند آموزشهای تخصصی و مرتبط با صنعت ، دوره های پایه ، مقاطع کارشناسی ، تحصیلات تکمیلی و دوره های تحقیقاتی را ارائه دهد. این دانشگاه دارای بیش از ۱۷۰۰ دانشجوی بین المللی از ۱۰۰ کشور جهان است که در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد تحصیل می کنند.

دانشگاه دربی در راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۲۰ دارای رتبه طلایی در چارچوب تعالی و نتایج دانشجویی و ۳۰ دانشگاه برتر انگلستان، از قدرت علمی دانشگاه دربی حمایت می شود تا از دانشجویان اطمینان حاصل شود که دانشجویان برای یک حرفه موفق آماده هستند. آنها طیف گسترده ای از موضوعات را ارائه می دهند که به دانشجویان کمک می کند مهارت ها و اعتماد به نفس را برای رسیدن به هدف بالا توسعه دهند.

Teaching Excellence and Student Outcomes Framework

wide range of subjects

در صورت نیاز به پشتیبانی  چه در زمینه تحصیلی و چه در زمینه اقامتی به عنوان یک دانشجوی بین المللی  ،  مرکز بین المللی دانشگاهشما را پشتیبانی می کند.  دربی بهترین دانشگاههای انگلستان که در بین المللی دانشجویان بارومتری ۲۰۱۸ شرکت کرده بودند ، ارزیابی شد و تجربیات دانشجویان بین المللی در آموزش عالی را اندازه گیری کرد.

Student Centre (ISC)

دربی همچنین در رده بندی بین المللی بین المللی بارومتری دانشجویی ۲۰۱۸ در بین گروه دانشگاه های مدرن انگلستان برای استقبال رسمی از دانشجویان خارج از کشور به این دانشگاه ، و برای اولین بار در میان گروه دانشگاه های مدرن انگلستان برای یادگیری چند فرهنگی و پشتیبانی از ایمان قرار گرفت. پرچم بنفش به شهر دربی به عنوان یک مکان استقبال و ایمن با توجه به اتفاقات فراوان برای دانشجویان بین المللی ، تا واقعاً فرهنگ انگلیس را تجربه کند ، اعطا کرد.

International Student Barometer 2018

Purple Flag

city of Derby

خدمات برای دانشجویان بین المللی

یک استقبال دوستانه در دربی در انتظار شما است. مرکز دانشجویی بین المللی آنها بهترین دانشگاه های انگلیس که در بین المللی دانش آموزان بارومتریک  ۲۰۱۸ شرکت کرده اند ، رتبه بندی شده است و تجربه دانشجویان بین المللی در آموزش عالی را اندازه گیری می کند. مرکز دانشجویی بین المللی از طیف گسترده ای از خدمات و همچنین کمک به شما در اسکان در انگلستان و دوستی جدید ، به همه دانشجویان بین المللی ما پشتیبانی می کند.

Their International Student Centre

International Student Barometer 2018

این تیم خدمات ، مشاوره و فعالیتهای اجتماعی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا در انگلستان زندگی آرام داشته باشید. شما در سالن های عالی اقامت ما نیز اقامتگاه امن و مقرون به صرفه را کشف خواهید کرد.

این دانشگاه یک وانت از فرودگاه های هیترو ، منچستر و شرق میدلندز برای مبتدیان جدید بین المللی اجرا می کند و این برنامه با یک برنامه القایی انجام می شود که در هفته قبل از شروع ترم برگزار می شود. همه دانشجویان همچنین به یک مشاور اختصاصی رفاه دسترسی دارند.

اگر در حال حرکت به سالن های اقامت دربی هستید ، دانشگاه به محض رسیدن به مقصد ، یک بسته ورود رایگان ، بسته تختخواب و آشپزخانه را برای شما فراهم می کند. این مواد شامل موارد ضروری غذا ، کارد و چنگال و ملافه است.

 هزینه و مالی

نشجویان خارج از اتحادیه اروپا که در دانشگاه تحصیل می کنند ، هزینه دانشجویان بین المللی را پرداخت می کنند. کلیه هزینه های بین المللی کارشناسی بین المللی برای دانش آموزانی که دوره خود را از سپتامبر ۲۰۲۰ شروع می کنند ، ۱۴۰۴۵ پوند در سال است.

مدارک تحصیلات تکمیلی دارای قیمت رقابتی می باشد و کلیه تجهیزات و فعالیت های اساسی گنجانده شده است. جدیدترین هزینه ها در صفحه دوره ها قرار می گیرند - دوره خود را جستجو کنید و به دنبال بخش مربوط به هزینه ها باشید.

search for your course

 بورس های تحصیلی

دانشگاه دربی طیف وسیعی از بورس های تحصیلی و تخفیف را در اختیار دانشجویان بین المللی کشورهایی در منطقه اقتصادی اروپا  و خارج از اتحادیه اروپا  قرار می دهد که در سال اول تحصیل کاهش هزینه را ارائه می دهد. بورس های تحصیلی بر اساس درخواست تحصیل اعطا می شوند. هیچ شکل جداگانه ای برای تکمیل وجود ندارد. کلیه برنامه های دانشجویان واجد شرایط برای دریافت بورسیه توسط تیم پذیرش بین المللی در نظر گرفته می شود. در صورت ارائه پیشنهاد بورس تحصیلی ، به دانشجویان اطلاع داده می شود و تخفیف برای سایر هزینه ها اعمال می شود.

دانشجویان باید متقاضی دریافت مدرک تمام وقت شوند. متقاضیان تحصیلات تکمیلی ، مطالعات آنلاین ، بنیاد و برنامه های زبان قبل از تحصیل واجد شرایط تخفیف یا بورسیه نیستند.

اطلاعات بیشتر در مورد Derby’s scholarships here.

 

محل اقامت

Halls of Residence

سالن های اقامت دربی متعلق به دانشگاه هستند و اداره آن می باشد ، بنابراین می توانید از اسکان با کیفیت خوب - خانه واقعی از خانه مطمئن باشید. سالن های برنده جایزه مکان ایده آل برای زندگی در طول زمان تحصیل در دانشگاه است و خبر خوب این است که می توانید در صورت تمایل در سالن های تحصیل خود زندگی کنید.

بیشتر دانش آموزان سال اول در سالن ها زندگی می کنند. آنها فقط با یک پیاده روی کوتاه از دانشگاه های ما و مکانی عالی برای دوستی و زندگی در دانشگاه هستند. تالارها مکانهای امن و با ارزش را در مکانهای مناسب با برخی از وسایل اضافی اضافه شده ، مانند یک برنامه رویدادهای جذاب و سرویس تمیز کردن هفتگی ، ارائه می دهند.

دربی اتاق برای همه دانشجویان سال اول و خارج از کشور که دانشگاه دربی را انتخاب می کنند اولین اتاق خود را انتخاب کرده و تا ژوئیه هر سال متقاضی اقامت می شوند.

موقعیت جغرافیایی

در قلب انگلیس ، دانشگاه دربی از طریق جاده ، ریلی و هوایی به راحتی قابل دسترسی است. پردیس های اصلی در شهر پر جنب و جوش دربی و شهر آبگرم منطقه پیک بوکتون  مستقر هستند. آنها مکانهای دوستانه ، فرهنگی متنوعی و امن هستند و استانداردهای بالای زندگی و قیمت آنها بسیار ارزانتر از شهرهای بزرگ است. هنگامی که می خواهید زندگی اجتماعی عالی داشته باشید اما یک فضای آرام و آرام هنگام تمرکز داشته باشید ، آنها گزینه ایده آل برای لذت بردن از تجربه دانشگاه شما هستند.

شما هرگز در دربی و بوکستون کاری را نمی توانید انجام دهید - با موسیقی ، ناهار خوری ، سینما ، تئاتر ، جشنواره ها و هر نوع ورزش. پارک ملی در نزدیکی پیک دیتریک مناظر خیره کننده ، خانه های باشکوه چشمگیر و فعالیت های هیجان انگیز در فضای باز نیز ارائه می دهد.

نزدیکترین فرودگاه به پردیس دربی ، فرودگاه میدلندز شرقی است و کمتر از ۲۰ دقیقه با هتل فاصله دارد. برای دانشگاه پردیس بوکتون فرودگاه منچستر راحت تر است و حدود ۹۰ دقیقه طول می کشد تا به آنجا سفر کنید.

فارغ التحصیلان

  • Ritesh Anand – کارشناسی ارشد در مدیریت استراتژیک - بنیانگذار سرمایه  در زیمبابوه ، یک شرکت خدمات مالی یکپارچه با تمرکز اصلی در آفریقا.
  • Paul Cummins – هنرمندی با تحسین بین المللی که آثار او در خانه چتسورث ، پارک المپیک لندن و برج لندن به نمایش گذاشته شده است.
  • Edward Hogan – نوشتن خلاق و انگلیسی - نویسنده معتبر و برنده جایزه
  • Khumbo Kachali – کارشناسی ارشد در مدیریت استراتژیک - رئیس جمهور مالاوی. فازان ملک - لیسانس  مطالعات مد - برچسب مد خود را اجرا می کند که به میدلندز طراح مستقل سال ۲۰۱۳ اعطا  شد

You might also be interested in...

دانشگاه ها در هفته برنامه Uni UK

در مورد دانشگاههایی که در هفته برنامه Uni UK برای دانشجویان بین المللی شرکت می کنند اطلاعات بیشتری کسب کنید و امروز برای ورود رایگان ثبت نام کنید. Read more

مرکز دانشجویی بین المللی دانشگاه دربی رتبه اول را در انگلستان را کسب کرد

مرکز بین المللی دانشجویی دانشگاه دربی به دنبال بهترین فشار سنج بین المللی دانشجویی در برترین کشور انگلستان قرار گرفت. Read more

نامزدهای دانشگاه سال تحصیلات عالی ۲۰۱۹ اعلام شد

نامزدهای دانشگاه سال تحصیلات عالی ۲۰۱۹ اعلام شد Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool