De Montfort University
De Montfort University

رتبه

De Montfort University Ranking

119

موقعیت جغرافیایی

De Montfort University Location

Central England

De Montfort University

رتبه

University Ranking

119

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Leicester, England
رسمی 1992
درصد دانشجویان بین المللی 8.5%
مشهور برای هنر و طراحی ، داروسازی ، ، مکاترونیک ، مدیریت مهندسی
شهریه بین المللی £12,250-12,750
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Leicester, England
رسمی 1992
درصد دانشجویان بین المللی 8.5%
مشهور برای هنر و طراحی ، داروسازی ، ، مکاترونیک ، مدیریت مهندسی
شهریه بین المللی £12,250-12,750

بررسی اجمالی

دانشجویان مقطع کارشناسی در طول شش ماه پس از فارغ التحصیلی به طور متوسط ۲۴۰۰۰ پوند می کنند، موسسه لستر یکی از ارزشمند ترین سرمایه های دانشجویی است که دانشجویان خود را تشویق می کنند تا احساسات کارآفرینانه خود را توسعه دهند که بیش از ۱۰۰ کسب و کار جدید در سال تحصیلی توسط دانش آموزان خود را آغاز کرده است .با انتخاب این دانشگاه، شما بخشی از یک جامعه دانشجویی خلاق و پرشور هستید که الهام گرفته است تا بیشترین فرصت های اطراف خود را به کار ببندید. این دانشگاه خود را در ترکیب آموزش برتر با تحقیقات برجسته جهان و ارتباطات نزدیک به کسب و کار با بیش از ۱۷۰ دوره های معتبر توسط سازمان های حرفه ای است.

هزینه دانشجویان بین المللی:

کارشناسی:۱۵۵۰۰-۱۲۲۵۰ پوند

کارشناسی ارشد:۱۷۲۸۰-۱۲۶۰۰ پوند

دانش آموزان تحصیلات تکمیلی از تدریس آکادمیک بهره می شوند که مستقیما به تجربه صنعت می پردازد و از طریق تحقیقات پیشرو در سطح جهانی مطلع می شود و به شما این فرصت را می دهد تا از پیشرفت های تحصیلی آگاه شوید. ما طیف گسترده ای از دوره ها را برای کمک به تجهیز شما برای برخی از سریع ترین حرفه ها و صنایع پرطرفدار، از جمله فناوری اطلاعات، مدیریت، قانون و جرم شناسی، صنایع خلاق، صنایع محیط زیست و پایداری ، علوم بهداشتی و زیست شناختی، را اختیار شما قرار می دهیم.این دانشگاه ، دانشگاهی با کیفیت و تمایز در قلب انگلستان است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

تیم پشتیبانی بین المللی دانشجویان دانش آموزان خارج از کشور و دانشجویان اتحادیه اروپا در دانشگاه  را پشتیبانی می دهکندد. این تیم در طول مدت اقامت ، با شما مشاوره و راهنمایی ویژه با اطلاعات فراوان در مورد زندگی و تحصیل در لستر انجام دهد. هنگامی که شما برای اولین بار وارد دانشگاه می شوید، یک هفته خوش آمدگویی و ملاقات با دیگر دانشجویان کشور انجام  می دهد.به عنوان یک دانش آموز در طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی در دسترس شما را در طول دوره تحصیل خود برای اطمینان از زندگی شما را ارائه می کند. هنگامی که دوره تحصیلی خود را شروع کردید، طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی آموزشی وجود دارد که به شما کمک می کند تا با یادگیری و مطالعه در یک دانشگاه بریتانیا، سازگاری داشته باشید.تیم مشاوره، سلامت روانی را فراهم می کند، به شما این امکان را می دهد که به طور شخصی در طول زندگی دانشگاهی خود برای مقابله با مشکلات عاطفی با مشاوره خود صحبت کنید.تیم کاری و کارآفرینی ما ، شما را برای زندگی کاری آماده سازند و شما را با راهنمایی الکترونیکی، آزمایش روان سنجی، چک کردن بیانیه شخصی ،شما را یاری می کنند.ما تعدادی از ابتکارات را برای کمک به بهبود قابلیت اشتغال خود داریم. مربیان برنامه ریزی به شما اجازه می دهد تا دانش خود را در محل کار قرار دهید و بصورت نیمه وقت و تمام موقت در دانشگاه و خارج از دانشگاه مشغول بکار شوید .مرکز حمایت از یادگیری و مطالعه  پشتیبانی، برای کمک به توسعه مهارت های علمی، نوشتاری و حرفه ای  و راهنمایی هایی را در زمینه هایی مانند یادگیری خودآموزی، تفکر انتقادی، شرکت در سمینارها ارائه می دهد.هر دانشکده همچنین دارای مرکز مشاوره دانشجویی است که مرکز فراگیری تمام سوالات پشتیبانی آموزشی هستند که همه  دانش آموزان را، پشتیبانی و مشاوره می کنند.

Unitemps 

Frontrunners

Student Advice Centre 

The Centre for Learning and Study Support 

 academic support 

support services

رتبه بندی

رتبه بندی  ۲۰۲۰ دانشگاه De Montfort University:

رتبه ۷۴ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۶۱ در راهنمای the Guardian University Guide 

این دانشگاه دارای ۱۳ نفر از دانشجویان تدریس در سطح ملی است که دومین عنوان را در بریتانیا برای این جایزه تدریس معتبر دریافت. این دانشگاه برای تدریس و تحقیق نوآورانه خود در زمینه موضوعات منحصر به فرد مانند مد ،طراحی و طراحی کفش، که تنها تعدادی از دانشگاه های دیگر در جهان ارائه می کنند قرار می گیرد و شهرت جهانی برای رشته مد و طراحی دارد. 

آموزش هنر و طراحی

این دانشگاه  نیز یکی از برجسته ترین دانشگاه ها برای هنر و طراحی در انگلستان است. دانش آموزان از طیف شگفت انگیزی از بیش از ۲۰ موضوع مختلف، استودیو های عالی و کارگاه های آموزشی و آموزش با کیفیت بالا بهره مند می شوند. دانش آموزان  این دانشگاه در بسیاری از رقابت ها و جوایز برجسته در سطح ملی و بین المللی برنده شده اند و دانش آموزان این فرصت را دارند تا کار طراحی خود را در محل های برجسته در انگلستان، مانند هفته مدرسه فارغ التحصیلی در لندن و طراحان جدید لندن، نمایش دهند.

 

محل اقامت

این دانشگاه دارد مسکن دانشگاهی را برای دانشجویان جدید بریتانیایی و بین المللی ارائه دهد. حدود ۳۰۰۰ اتاق مجلل و یا آپارتمان های مشترک در ۱۰ مجتمع مدرن محل اقامت در دسترس هستند که همه آنها در محدوده قدم زدن از پردیس شهر قرار دارند.مسکن دانشگاه بهترین انتخاب برای دانش آموزان در لستر است، زیرا ساده ترین گزینه برای ترتیب دادن و انتخاب کردن محل سکونت است. شما فرصت های زیادی برای ملاقات با افراد جدید و دوستان در این شهر را دارید. اگر قصد دارید در برنامه های آمادگی شرکت کنید، محل اقامت شما در هنگام ورود به شهر در یکی از هتل های نزدیک به دانشگاه در دسترس خواهد بود.

 

موقعیت جغرافیایی

لستر در قلب بریتانیا و دهمین شهر بزرگ بریتانیا می باشد، از طریق یک قطار مستقیم، بیش از یک ساعت تا لندن فاصله دارد. یک نمونه در سطح ملی با مزایای چند فرهنگی، از شهرهای مناسب برای دانش آموزان بین المللی است که به دنبال تجربه پر جنب و جوش در انگلستان هستند، می باشد. مرکز شهر نیز تنها در فاصله پنج دقیقه ای تا محوطه اصلی قرار دارد و فروشگاه ها، بوتیک های طراحی، سینما، رستوران ها و یک محله فرهنگی در نزدیکی دانشگاه واقع شده اند.شهر لستر با ترکیبی از ساختمان های دانشگاهی و تاریخی، مجتمع های مدرن و جدید، پارک های زیبا و جاده های عمومی می باشد.  به طور مداوم در تجهیزات و فضاهای کاری کلاس اول سرمایه گذاری می کند و طی چند سال آینده دانشگاه سرمایه گذاری خود را در محوطه دانشگاه توسعه می بخشد تا محیط مدرن و الهام بخش را برای دانشجویان فراهم کند.مرکزجدید چشمگیر برای دانشکده هنر، طراحی و علوم انسانی با امکانات پیشرو در بخش های آموزشی که به عنوان یکی از مهمترین ارائه دهندگان آموزش عالی خلاق در انگلستان می باشد. مرکز تفریحی ۸.۵ ملیون دلار که توسط معماران در سال  ۲۰۱۲طراحی شده است. همچنین مرکز آبی المپیک لندن یکی از اولین مراکز ورزشی است که دارای استخر شنا ۲۵ متیر، سالن بدنسازی پیشرفته، استودیوهای تناسب اندام و دیوار صعود می باشد.

 

فارغ التحصیلان

در رشته طراحی

Ken Shuttleworth. معمار
Graham Cartledge CBE. معمار
Nicola Pellow. طراح وب سایت
Janet Reger. طراح

در رشته هنر

Martin Ballard, BBC مجری رادیو
Zarina Bhimji. عکاس و فیلمساز
JS Clayden,  Pitchshifter خواننده, PSI بنیانگذار سابق
Marverine Cole, Sky مجری اخبار
Dorothy Cross. هنرمند
Charles Dance OBE. بازیگر
Pete Donaldson. گوینده
Keeley Donovan, BBC. مجری
Mike Foyle. آهنگساز
Any Gotts. عکاس
Akram Khan. رقاص
Nero. آهنگساز
Nick Ruston. هنرمند
Simon Wells. مدیر 

در رشته ورزش

Mahendra Singh Dhoni, Indian Cricket captain. Awarded Hon. LittD (Doctor of Letters)
Eddie "The Eagle" Edwards. اسکی باز
Harry Ellis.بازیکن سابق تیم بین المللی انگلستان
Kim Joo-Sung. بازیکن سابق تیم بین المللی کره
Lewis Moody MBE,  rugby captain بازیکن سابق 
Geordan Murphy,  Leicester Tigers rugby کاپتان سابق ایرلندی

Budge Poutney, former Scotland international, former director of Northampton rugby

در رشته مد

Laura Coleman. مدل
Liam Fahy. طراح کفش
Janet Reger. طراح لباس زیر زنانه

You might also be interested in...

اطلاعات لازم در مورد تحصیل در رشته حقوق در انگلستان

اگر دانشجوی بین المللی هستید که یک مدرک کارشناسی غیر قانونی را گذرانده اید اما مایل به تبدیل شدن به یک وکیل ، وکالت یا وکالت هستید ، باید یک دوره تبدیل… Read more

اعطای جوایز برای نامزدهای دانشگاه آموزش تایمز ۲۰۱۷

اعطای جوایزتحصیلی ۲۰۱۷ Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool