University of Cumbria

Rank 114
موقعیت جغرافیایی Carlisle, England
رسمی 2007
International Students 1.8%
مشهور برای علوم پزشكي، دبیری، قانون
شهریه بین المللی £10,500-15,500
Key Information
Location Carlisle, England
Established 2007
Famous Courses علوم پزشكي، دبیری، قانون
International Fees £10,500-15,500

بررسی اجمالی

دانشگاه کامبریا در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد است و دانشگاه  لنکستر،کارلایل و امبلساید، همه در شمال غرب انگلیس در اطراف ناحیه دریاچه ای با منظره ای واقع شده اند. این دانشگاه دارای مرکز آموزش معلمی متخصص در لندن است که توسط آفستد به عنوان یکی از بهترین بریتانیا شناخته می شود.دانشگاه کامبریا خود را بر روی یک تصویر کوچک و دوستانه تحسین می کند و بیش از ۱۳۰۰۰ دانش آموز در میان شش محوطه دانشگاهش پخش می شود. همانطور که از چند نهاده موجود تشکیل شد، کومبری دارای دانشکده های تخصصی است، از جمله کشاورزی و جنگلداری به آموزش معلمان و انگلیسی. دانشگاه کامبریا نیز ارتباط نزدیکی با جامعه هنری خلاق محلی دارد که به نوبه خود هنر، طراحی و برنامه های رسانه ای را تقویت می کند.

پردیس کومبریا لندن
گرچه ریشه های دانشگاه کامبریا در شمال انگلیس قرار دارد، ولی آموزش عالی معلمان و مدارک حرفه ای در لندن ارائه می دهند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه کامبریا مجموعه دانشجویان را از فرودگاه منچستر یا نیوکاسل برای دانشجویان جدید بین المللی ارائه می دهد. Cumbria همچنین دوره های متنوعی را در تمام سطوح برای زبان آموزان انگلیسی ارائه می دهد. این شامل یک برنامه بنیاد بین المللی ، برنامه های قبل از جلسه ، دوره های کوتاه مدت و MA TESOL است.

رتبه بندی

رتبه بندی سال ۲۰۲۱ دانشگاه University of Cumbria:

  • رتبه ۱۱۴ در راهنمای the Times University Guide 
  • رتبه ۹۸ در راهنمای the Guardian University Guide 

 

محل اقامت

سالن های اقامت در محوطه دانشگاه لندن، لنکستر، امبساید و کارلایل قرار دارند که تقریبا ۱۱۰۰ اتاق در دسترس است. برای تسهیل مطالعه، دسترسی به اینترنت از هر اتاق خواب و اکثر دانش آموزان دارای اتاق مطالعه خود (برخی از اتاقها دوقلوها) هستند، در حالی که آشپزخانه، سالن و حمام مشترک است. بسیاری از آن ها مجزا هستند و یک عضو تیم مسکونی در حال کمک به پاسخگویی به سوالات شما در یک محوطه است.مسکن خصوصی اجاره ای در نزدیکی دانشگاه ها نیز موجود هستند و تیم اقامتی ،دانشجویان را در جستجوی مکان های اجاره ای پشتیبانی می کند.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه های اصلی در کارلایل، امبساید و لنکستر که دانشگاه کامبریا را تشکیل می دهند، در شمال غرب انگلیس واقع شده اند. منطقه کامبریا شامل منطقه دریاچه، منطقه ای است که به خوبی به چشم انداز و دیدگاه های چشمگیر شناخته شده است. هر دو لندن و ادینبورگ به راحتی توسط قطار قابل دسترسی هستند، در حالی که فرودگاه های بزرگ بین المللی مانند گلاسکو، منچستر و نیوکاسل نزدیک هستند.امکانات آموزش معلم در لندن در تاور هملتس واقع در برج لندن و بریک لین مد روز است. لندن یک فرهنگ متنوع و هیجان انگیز همراه با ارتباطات حمل و نقل قوی با سایر نقاط کشور و جهان ارائه می دهد

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool
  • Study at University of Birmingham