University of Cambridge
University of Cambridge

رتبه

University of Cambridge Ranking

1

موقعیت جغرافیایی

University of Cambridge Location

Central England

University of Cambridge

رتبه

University Ranking

1

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Cambridge, England
رسمی 1209
درصد دانشجویان بین المللی 20.5%
مشهور برای اقتصاد.حقوق.علوم
شهریه بین المللی £19,197-29,217
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Cambridge, England
رسمی 1209
درصد دانشجویان بین المللی 20.5%
مشهور برای اقتصاد.حقوق.علوم
شهریه بین المللی £19,197-29,217

بررسی اجمالی

دانشگاه کمبریج دومین دانشگاه قدیمی در جهان انگلیسی زبان است و به عنوان یکی از پنج دانشگاه برتر جهان شناخته می شود. این دانشگاه عضوی از گروه راسل است ، شبکه ای از دانشگاه های انگلیس که توسط تحقیق هدایت می شوند. گروه کویمبرا ، انجمنی از دانشگاههای برجسته اروپا ؛ لیگ دانشگاه های تحقیقاتی اروپا ؛ و اتحاد بین المللی دانشگاههای تحقیقاتی. همچنین بخشی از "مثلث طلایی" ، تمرکز جغرافیایی دانشگاه های تحقیقاتی پیشرو در نظر گرفته شده است.

خدمات آکسبریج می تواند با ویرایش بیانیه شخصی و ارائه مصاحبه تخصصی با دانش آموختگان آکسبریج ، به شما در موفقیت در کمبریج  کمک کند.

 

کمبریج به عنوان یک دانشگاه دانشگاهی ، نداشتن دانشگاه غیرمعمول است و به همین ترتیب گروهی از ۳۱ کالج خودگردان تحت یک پرچم کمبریج حضور دارند. هر کالج بخشی از کمبریج است در حالی که عمدتا مستقل است. آنها کادر آموزشی و همکاران خود را در هر موضوع منصوب می کنند ، تصمیم می گیرند کدام دانشجو را بپذیرند ، آموزش نظارت را برای کارشناسی ارائه می دهند و مسئولیت تنظیمات داخلی و رفاه دانشجویان و کارمندان را دارند. انتخاب کالج مناسب بسیار مهم است ، هم برای اطمینان از اینکه دانشجو یک مکان را به دست می آورد و هم اینکه موفقیت مدرک را تضمین می کند.

کمبریج تاکنون ۸۹ برنده نوبل تولید کرده است که بیش از هر دانشگاه دیگری است ، در حالی که کالج ترینیتی به تنهایی بیش از فرانسه برنده نوبل تولید کرده است. دانشگاه کمبریج همچنین پس از ملکه و کلیسای انگلیس ، سومین مالک زمین در این کشور است.

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

کالج ها نقطه اصلی تماس دانشجویان هستند و از نظر جهت گیری متفاوت هستند. در کنار این ، از انجمن های دانشجویی و گروه های داوطلب فارغ التحصیل پشتیبانی می شود که مهمانی های تازه تری را در طول ماه سپتامبر برگزار می کنند تا دانشجویان را با یکدیگر و زندگی دانشگاهی آشنا کنند.

تیم دانشجویان بین المللی در ابتدای هر سال تحصیلی یک برنامه جهت گیری را ارائه می دهند تا اطلاعاتی در مورد دانشگاه ارائه دهند ، به علاوه فرصتی برای ملاقات با سایر دانشجویان بین المللی فراهم می کند.

iCSU همچنین نماینده دانشجویان بین المللی در دانشگاه کمبریج است. این گروه از دانشجویان جدید بین المللی هنگام ورود به شهر استقبال می کنند و رویدادهای اجتماعی در طول سال برگزار می شود. ۱۳۰۰ دانشجوی بین المللی از ۶۵ کشور در حال حاضر در کمبریج ثبت نام می کنند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه کمبریج برای سال ۲۰۲۱ :

 - رتبه اول در راهنمای the Times Good University Guide

 - رتبه ۳ در راهنمای the Guardian University Guide

- رتبه ۷ در راهنمای the QS World University Rankings

- رتبه ۶ در راهنمای  the Times Higher Education World University Rankings

- رتبه ۳ در راهنمای the Academic Ranking of World Universities 2020 ۲۰۲۰ 

دانشگاه کمبریج در چارچوب تعالی پژوهشی ۲۰۱۴ عملکرد عالی داشته است ، با ۸۷ ٪ از ارسال های خود به عنوان "پیشرو در جهان" یا "بین المللی عالی" رتبه بندی شده است ، و بهترین نتایج را در انگلستان برای مهندسی هوانوردی و الکترونیک ، بازرگانی و مدیریت ، شیمی ، کلاسیک و پزشکی بالینی.

 

محل اقامت

محل اقامت توسط هر دانشکده به صورت جداگانه ارائه می شود و به شدت متفاوت است. اکثر کالج ها در کمبریج صاحب خانه و آپارتمان هستند ، اما می توانند برای کارشناسی در هر سه سال اتاق نیز فراهم کنند. خدمات اقامتی نیز برای کمک به سازماندهی اقامتگاه های اجاره ای خصوصی در شهر در دسترس است.

موقعیت جغرافیایی

 کمبریج شهری بزرگ در کمبریج شایر است ، در حدود 80 کیلومتری شمال لندن. تحت سلطه ساختمان های دانشگاه است که بیش از 800 سال بخشی از تاریخ شهر بوده است. کمبریج شهری کوچک است و تقریباً تمام کالج ها و دپارتمان ها مرکز یکدیگر هستند. خدمات اتوبوسرانی آنها را به هم متصل می کند ، در حالی که کمبریج به دلیل یکی از دوستانه ترین شهرهای دوچرخه سواری در این کشور مشهور است.

از طریق هوا ، چهار فرودگاه اصلی به كمبریج سرویس می دهند: استنستد ، لوتون ، هیترو و گاتویك. از هر چهار فرودگاه و قطارهای مستقیم از لندن خدمات مربی National Express به کمبریج وجود دارد که حدوداً یک ساعت طول می کشد.

فارغ التحصیلان

 • Sir Isaac Newton (ریاضیدان وفیزیکدان)
 • Charles Darwin (طبیعت گرا)
 • John Milton (شاعر)
 • Stephen Hawking (فیزیکدان)
 • Bertrand Russell (فیلسوف)

You might also be interested in...

کمبریج در راهنمای دانشگاه ۲۰۲۱ تایمز و ساندی تایمز رتبه اول را کسب کرد

دانشگاه کمبریج برای هشتمین سال متوالی در رده اول Times and Sunday Times Good University قرار گرفت. Read more

آکسفورد برای پنجمین سال متوالی بهترین دانشگاه جهان معرفی شد

آکسفورد برای پنجمین سال متوالی پس از انتشار رتبه بندی دانشگاه جهانی Times Higher Education World 2021 بهترین دانشگاه جهان لقب گرفته است. Read more

پنج دانشگاه برتر انگلستان برای تحصیل فلسفه

آیا به رشته فلسفه علاقه دارید؟ برای تحصیل  در رشته فلسفه در مورد پنج دانشگاه برتر انگلستان بیشتر بدانید. Read more

آکسفورد دانشگاههای انگلیس را در رده بندی دانشگاه های جهانی ۲۰۲۱ کیو اس رهبری می کند

آکسفورد دانشگاههای انگلیس را در رده بندی دانشگاه های جهانی ۲۰۲۱ کیو اس رهبری می کند   Read more

کمبریج تمام دروس برای سال تحصیلی ۲۰۲۰/۲۱ را به صورت آنلاین انجام می دهد

کمبریج تمام دروس برای سال تحصیلی ۲۰۲۰/۲۱ را به صورت آنلاین انجام می دهد Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool