Brunel University London
Brunel University London

رتبه

Brunel University London Ranking

100

موقعیت جغرافیایی

Brunel University London Location

London

Brunel University London

رتبه

University Ranking

100

موقعیت جغرافیایی

Img

London

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1966
درصد دانشجویان بین المللی 20.2%
مشهور برای فناوری و اطلاعات .علوم تربیتی  
شهریه بین المللی £14,400-17,500
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1966
درصد دانشجویان بین المللی 20.2%
مشهور برای فناوری و اطلاعات .علوم تربیتی  
شهریه بین المللی £14,400-17,500

بررسی اجمالی

دانشگاه برونل لندن در اوکسبریج، شمال غرب لندن واقع شده است و یکی از پر زرق و برق ترین دانشگاه های انگلستان می باشد که پس از فارغ التحصیلی با تمرکز قوی در زمینه اشتغال به کار می پردازد. در حال حاضر بیش از ۱۳۰۰۰ دانش آموز از بیش از ۱۰۰ کشور در این دانشگاه ثبت نام کرده اند. فارغ التحصیلان برونل در حال حاضر از بالاترین حقوق اولیه شروع به تحصیل در بریتانیا هستند.تقریبا تمام دوره ها به صورت دوره های چهار ساله در نظر گرفته می شود و یک دوره کار در یک سال قبل از فارغ التحصیلی است.  بیش از ۴۰۰ میلیون پوند سرمایه گذاری به تازگی انجام شده است که دانشگاه را به محوطه دانشگاهی پر هیجان انگیز تبدیل کرده است و دانشجویان می توانند از کلاس جهانی، امکانات اجتماعی و ورزشی نیز بهره مند شوند.خدمات خوش آمد گویی در فرودگاه هیترو  برای دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی نیز انجام می گیرد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه برونل لندن ارائه دهنده خدماتی برای دانشجویان بین المللی است که با هدف کمک به آنها در زمینه تحصیلات، زندگی شخصی و اجتماعی خود در دانشگاه می باشد.برونل اینترنشنال نقطه تماس کلیدی برای همه دانشجویان بین المللی است که بیش از ۴۰ عضو از کارکنان در بخش های مختلف قادر به تکمیل حمایت عمومی دانشگاهی هستند.برای دانشجویان جدید،برونل یک دوره ۳ روزه جهت گیری محبوب را اجرا می کند که توسط ۹۵ درصد از شرکت کنندگان قبلی توصیه می شود. خدمات دانشجویی نیز سفرهای منظم، رویدادها و کارگاه های آموزشی را برای دانش آموزان سازماندهی می کند، یک معلم شخصی ، دانشجویان را پشتیبانی شخصی می کند. اگر میخواهید با خانواده خود به انگلستان سفر کنید، دانشگاه در انی زمینه نیز دانشجویان را یاری میکند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه برونل برای سال ۲۰۲۰ :

رتبه ۱۰۰  در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۹۹  در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه ۳۵۹  در راهنمای the QS World University Rankings

یک نظرسنجی اخیر، فارغ التحصیلان برونل را در رتبه ۱۳ در بریتانیا برای دستمزد بالا رتبه بندی کرده است. دستمزد فارغ التحصیلان برونل ۲۲۰۰۰ پوند است که تقریبا ۳۰۰۰ پوند بالاتر از میانگین ملی است. همچنین این دانشگاه برای رضایت دانشجویان در رشته فیزیوتراپی، سیاست و تاریخ، از دانشگاه های برتر انگلستان می باشد.دانشگاه برونل اخیرا در رتبه بندی  تحقیقات و پژوهش دانشگاه های انگلیس رتبه ۳۳ را کسب کرده است. ۵۴٪ از تحقیقات ارائه شده به چارچوب تعلیم و تربیت ۲۰۱۴ به عنوان "جهان منجر" طبقه بندی شد و علوم مهندسی ، طراحی و علوم ورزشی در سطح ملی شناخته شده اند.

محل اقامت

دانشگاه برونل در لندن مکانهای مسکونی و دانشگاهی در اختیار دانشجویان قرار می دهد. مسکن اغلب در مقایسه با سایر مناطق لندن با قیمت مناسب مقایسه می شود. دفتر مسکن در دانشگاه ، تمامی دانش آموزان را در این زمینه  پشتیبانی می کند. بیش از ۴۵۰۰ اتاق در محوطه دانشگاه وجود دارد.این دانشگاه در دهه گذشته بیش از ۴۰۰ میلیون پوند برای مراکز سکونتی و پردیس سرمایه گذاری کرده است و در آخرین بازی های المپیک ۲۰۱۲، تیم های پارا المپیک کره جنوبی و تیم های پارا المپیک کانادا در اقامتگاه های دانشگاه سکونت داشتند.

 

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه برونل دانشگاه لندن در اوکسبریج ، لندن غربی واقع شده است. در مرکز شهر و نزدیک به بزرگراه اصلی است و حمل و نقل مستقیم مستقیم به فرودگاه هیترو امکانپذیر می باشد.برونل به عنوان یک دانشگاه، می تواند بسیاری از نیازهای  دانشجویان را در داخل و اطراف لندن برآورده کند. در محوطه دانشگاه، دانش آموز میتوانند به تسهیلات تحصیلی، محل اقامت ، بانک، دفتر بیمه و کتابخانه در کمتر از چند دقیقه دسترسی پیدا کنند .

فارغ التحصیلان

  • Lee Mack (کمدین)
  • Guillaume, Hereditary Grand Duke of Luxembourg
  • Ross Brawn ( مهندس موتورسواری)

You might also be interested in...

پنج دانشگاه لندن برای ژانویه ۲۰۲۱

درباره بهترین دانشگاه های لندن که برای ورود دانشجویان خارجی در ژانویه ۲۰۲۱ ارائه می شود ، بیشتر بدانید. امروز اقدام کنید و در انگلیس تحصیل کنید. Read more

دانشگاه برونل لندن با رتبه ۵۰ در رده بندی جهانی

دانشگاه برونل لندن با رتبه ۵۰  در رده بندی جهانی  Read more

دوره های پایه و دوره های آمادگی کارشناسی ارشد در انگلستان

اگر دوره ۱۲ سال  دبیرستانی خود را تکمیل کرده و میخواهید در انگلستان تحصیل کنید ،نیاز به گذراندن دوره ۱ ساله دارید Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool