Bishop Grosseteste University

Rank 64
موقعیت جغرافیایی Lincoln, England
رسمی 1862
International Students 0.3%
مشهور برای آموزش ، جامعه شناسی ، نمایش
شهریه بین المللی £11,500
Key Information
Location Lincoln, England
Established 1862
Famous Courses آموزش ، جامعه شناسی ، نمایش
International Fees £11,500

بررسی اجمالی

دانشگاه بیشاپ گروستسته (BGU) بیش از 150 سال است که در قلب تاریخی لینکلن واقع شده است ، یک محوطه دانشگاه زیبا و دلپذیر ، تنها چند دقیقه پیاده تا کلیسای جامع لینکلن ، قلعه و شهر قدیمی روم.

در سالهای اخیر دانشگاه به سرعت در حال گسترش و توسعه نمونه کارهای خود در دوره ها به مناطق جدید جذاب تر است. BGU خود را متخصص آموزش می داند و بیش از 150 سال است که آن را آموزش می دهد ، اما برنامه های آموزشی آن اکنون در کنار طیف مهیج دیگری از موضوعات ، از جمله نمایش ، روانشناسی ، جامعه شناسی و ورزش قرار دارد.

اسقف گروستسته در چارچوب تعالی تدریس ، با غلبه بر دو سوم دانشگاه های گروه راسل ، طلای خود را دریافت کرد و قدرت BGU در آموزش و یادگیری با کلاس های کوچک و رویکرد شخصی که دانشجویان را پشتیبانی می کند ، تکمیل می شود. 
More

رتبه بندی

 

  • برای سال ۲۰۲۱ Times Good University رتبه ۶۴ در راهنمای 

BGU در راهنمای دانشگاه Times Good در رتبه 8 برای کیفیت آموزش قرار دارد و نظرسنجی دانشجویی ملی رضایت بالایی را از کل تجربه دانشجویی از جمله یادگیری ، تدریس و پشتیبانی علمی کسب کرده است. منجر به میزان رضایت ۸۵ درصدی می شود. این امر BGU را بالاتر از متوسط بخش و یکی از ۴۰ دانشگاه برتر کشور برای رضایت دانشجویان قرار می دهد.

در بررسی نتایج فارغ التحصیلان ، BGU در مقایسه با دانشگاه های غیر متخصص در رتبه ۳ در انگلستان قرار گرفت و ۹۱ درصد فارغ التحصیلان BGU 15 ماه پس از فارغ التحصیلی در استخدام هستند یا تحصیل بیشتری دارند.

 

محل اقامت

به عنوان دانشجوی سال اول BGU محل اقامت شما ، چه در دانشگاه ، چه در حوالی دانشگاه و چه در خانه های خصوصی مطلوب را تضمین می کند. محل اقامت دانشجویان شامل گزینه هایی مانند امنیت 24 ساعته ، اجاره فراگیر ، فناوری بی سیم - امکان انعطاف پذیری برای دسترسی به اینترنت در هر زمان که بخواهید - و موارد دیگر.

موقعیت جغرافیایی

لینکلن چیزهای زیادی برای ارائه به دانشجویان دارد - علاقه مندان به تاریخ می توانند از قلعه تعجب کنند ، شکارچی معامله می تواند بوتیک ها را زیر پا بگذارد ، متعصب غذاخوری می تواند در رستوران ها و بیستروهای مستقل غذا بخورد ، واقعاً چیزی برای همه وجود دارد! BGU به اندازه کافی خوش شانس است که در قلب تاریخی لینکلن قرار دارد - نزدیک به کلیسای جامع و در نزدیکی خیابان بزرگ.

You might also be interested in

کمبریج در راهنمای دانشگاه ۲۰۲۱ تایمز و ساندی تایمز رتبه اول را کسب کرد

دانشگاه کمبریج برای هشتمین سال متوالی در رده اول Times and Sunday Times Good University قرار گرفت.Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool
  • Study at University of Birmingham