Aberystwyth University
Aberystwyth University

رتبه

Aberystwyth University Ranking

42

موقعیت جغرافیایی

Aberystwyth University Location

Wales

Aberystwyth University Aberystwyth University

رتبه

University Ranking

42

موقعیت جغرافیایی

Img

Wales

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Aberystwyth, Wales
رسمی 1872
درصد دانشجویان بین المللی 12.3%
مشهور برای سیاست. زیست شناسی.علوم کامپیوتر
شهریه بین المللی £13,200-14,750
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Aberystwyth, Wales
رسمی 1872
درصد دانشجویان بین المللی 12.3%
مشهور برای سیاست. زیست شناسی.علوم کامپیوتر
شهریه بین المللی £13,200-14,750

بررسی اجمالی

دانشگاه ایبریستوایت در سال ۱۸۷۲ تأسیس شده است و اولین دانشگاه در ولز می باشد و در حال حاضر بیش از ۹۵۰۰ دانشجو در این دانشگاه ثبت نام کرده است. دانشگاه ایبریستوایت تنها دانشگاه در بریتانیا است که دانشجویان از سطح اشتغال بالاتر از متوسط ​​برخوردارد می شوند.دانشگاه ایبریستوایت یکی از بزرگترین مدارس فارغ التحصیل روابط بین الملل در جهان است که بیش از ۱۵۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ثبت نام کرده است. موسسه علوم زیستی، زیست محیطی و روستایی که با دانشگاه بنگور مشترک است، مرکز تحقیقاتی و آموزشی در سطح جهانی است که مسائل مربوط به استفاده از زمین های پایدار، تغییرات اقلیمی و امنیت مواد غذایی و منابع آب را بررسی می کند. همچنین یکی از پنج کتابخانه حقوقی انگلستان، کتابخانه ملی ولز و یکی از بزرگترین مرکز هنر در ولز است.بیش از ۱۷۰ باشگاه و جوامع و مرکز ورزشی در محوطه دانشگاه وجود دارد که فعالیت های گوناگونی را ارائه می دهد. گشت و گذار و ورزش های آبی نیز در ساحل برای دانشجویان امکانپذیر می باشد.این منطقه پرچم اتحادیه اروپا را برای محیط زیست بدون زباله را نیز کسب کرده است.

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه ایبریستوایت نزدیک به ۲۰۰۰ دانشجوی بین المللی است. یک دفتر بین المللی اختصاصی قادر به پاسخگویی به سوالات دانشجویان در امور ویزا، مسکن و مالی هستند.اتحادیه دانشجویان یک برنامه بین المللی برای کمک به دانشجویان بین المللی برنامه ریزی می کند و یک برنامه ویژه جهت گیری در روزهای اول ارائه می کند. این دانشگاه طیف گسترده ای از بورس تحصیلی بین المللی را برای دانشجویان کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد.
 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه ایبریستوایت برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۴۵ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۵۴ در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه ۴۸۴  در راهنمای the QS World University Rankings

میزان رضایت دانشجویان از دانشگاه  ایبریتستوایت بسیار بالا می بشاد است و در یک بررسی اخیر دانشجویی ، دانشگاه  ایبریتستوایت در رتبه پنجم جهان  برای رضایت دانشجویی قرار گرفته است.  دانشگاه ایبریستوایت جایزه برجسته در زمینه نوآوری و فناوری در جوایز آموزش عالی تایمز ۲۰۱۳ را نیز کسب کرده است. ۹۵٪ فعالیت تحقیقاتی که دانشگاه برای چارچوب تعلیم و تربیه پژوهش ۲۰۱۴ ارائه کرده است، از استاندارد بین المللی بالایی برخوردار است.

محل اقامت

اقامت دانشجویان بین المللی و اروپایی برای سال اول تحصیلی از سوی دانشگاه ها تضمین می شود.هزینه زندگی در ایبریستوایت در میان کمترین میزان در انگلستان است. اداره های اقامتی ثبت نام مرتب به روز شده از آدرس ها، شامل اقامتگاه های سنتی و پذیرایی در منزل در تعدادی از خانه های مشترک، آپارتمان ها، اتاق های  مطالعه نگهداری می کنند. کارکنان با تمام جنبه های مسکن آشنا هستند و دانش آموزان را در مورد مسائل مربوطه راهنمایی می کنند.

موقعیت جغرافیایی

محوطه اصلی دانشگاه ایبریستوایت در پنگلاشی هیل واقع شده و از شهر ابریستویت و خلیج کاردینگ قابل روئیت است. پردیس شامل ۱۲ دانشگاه و ۱۷ مجتمع مسکونی است. ساختمان اصلی دانشگاه ایبریستوایت، که به نام "کالج قدیمی" شناخته می شود، مرکز بسیاری از دانشگاه ها و همچنین ادارات ولز و آموزش و پرورش است.این شهر تحت پوشش گسترده ای از خلیج کاردینگ است و ساحل این شهر یکی از محل های آرام برای دانش آموزان در تابستان است که در طول سال جای خوبی برای قایقرانی و سوارکاری است.نزدیکترین فرودگاه ها به این شهر، فرودگاه منچستر و بیرمنگام هستند، ابریستویت با قطار مستقیم با لندن متصل شده و فقط سه ساعت از لندن فاصله دارد. یک سرویس قطار منظم نیز از لندن یوستون که حدود پنج ساعت طول می کشد.

 

فارغ التحصیلان

  • HRH Charles, Prince of Wales
  • Alex Jones (مجری تلویزیون)
  • Jan Pinkava (برنده جایزه انیماتر پیکسار)
  • Alan Cox (برنامه نویس)

You might also be interested in...

برندگان جوایز راهنمای دانشگاه تایمز خوب سال ۲۰۲۰

راهنمای دانشگاه یکی از بهترین اقدامات عملکرد دانشگاه انگلستان در جهان محسوب می شود و اینها برندگان جوایز سال ۲۰۲۰ هستند. Read more

پنج دانشگاه برتر ولز

پنج دانشگاه برتر ولز Read more

اعلام نتایج بررسی ملی دانشجویان برای سال ۲۰۲۰

اعلام نتایج بررسی ملی دانشجویان ۲۰۲۰ در مورد دانشگاه های انگلستان Read more

پنج دانشگاه برتر انگلستان برای رشته کشاورزی

کشاورزی به عنوان یکی از رشته های  در حال رشد درانگلستان  Read more

Wales پنج دانشگاه برتر در

 Wales اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه های  Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool