Abertay University
Abertay University

رتبه

Abertay University Ranking

80

موقعیت جغرافیایی

Abertay University Location

Scotland

Abertay University

رتبه

University Ranking

80

موقعیت جغرافیایی

Img

Scotland

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Dundee, Scotland
رسمی 1888
درصد دانشجویان بین المللی 10.1%
مشهور برای طراحی بازیهای کامپیوتری. بازرگانی. مهندسی
شهریه بین المللی £12,250-14,250
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Dundee, Scotland
رسمی 1888
درصد دانشجویان بین المللی 10.1%
مشهور برای طراحی بازیهای کامپیوتری. بازرگانی. مهندسی
شهریه بین المللی £12,250-14,250

بررسی اجمالی

دانشگاه آبرتای تمرکز قوی خود به بازی های رایانه ای و طراحی هنری دارد. این تنها دانشگاه انگلستان با اعتبار رسمی در این دو رشته تحصیلی است و همکاری با دانشگاه پکن در چین دارد. دانشگاه نیز از لحاظ علمی در زمینه فناوری اطلاعات و همچنین بازرگانی، اقتصاد و بیوتکنولوژی بسیار قوی است.این دانشگاه در شرق اسکاتلند واقع شده است که بیش از ۴۰۰۰ دانش آموز  در این دانشگاه ثبت نام کرده است. ساختمان های  این دانشگاه مدرن هستند، با رویکرد فن آوری پیشرفته برای یادگیری مشترک در پنج کالج و یک موسسه که به عنوان ادارات و دانشکده های دانشگاه عمل می کنند دارد. همچنین این دانشگاه بخش های تخصصی در زمینه هایی مانند فن آوری چوب، سیستم های آب شهری و بیوانفورماتیک دارد. دانشگاه ایبراتای بسیاری از ارتباطات صنعتی قوی با شرکت هایی مانند سونی، مایکروسافت دارد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی تقریبا ۲۰٪ از دانشجویان را از بیش از ۶۰ کشور تشکیل می دهند. دانشگاه آبراتي دوره هاي زبان انگليسي را درطول دوره تحصیل و قبل از دوره تحصیلی در دانشگاه ها ارائه مي دهد و دانش آموزان جديد را قادر مي سازد مهارت هاي انگليسي خود را تقویت کنند.دانشجویان بین المللی همچنین از راهنمای بین المللی بهره مند می شوند. این راهنما شامل مطالب مفید در زمینه ویزا، مالی  و کمک های پزشکی است.

رتبه بندی

رتبه سال ۲۰۲۰ دانشگاه Abertay:

رتبه ۹۸ در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه ۸۷ در راهنمای the Times University Guide 

این دانشگاه اولین دانشگاه انگلستان بود که مدرک های اختصاصی در هنرهای کامپیوتری را ارائه می داد و اولین دانشگاه در اسکاتلند برای ارائه بیوانفورماتیک و بیوتکنولوژی بود. تقریبا دو سوم تحقیقات روانشناسی و بیش از نیمی از تحقیقات علمی ورزشی و تحقیقات زیست محیطی در چارچوب تعلیم و تربیت پژوهشی ۲۰۱۴ به عنوان «بین المللی عالی» یا «پیشرو در جهان» شناخته شده اند.

محل اقامت

گزینه های زیادی برای دانشجویان موجود می باشد که دانشجویان بر طبق سلیقه خود، اقامت خود را انتخاب کنند . اقامت دانشجویان سال اول از سوی دانشگاه نیز تضمین می شود.دانشگاه دارای ۵ خوابگاه دانشجویی با تمام امکانات رفاهی و خدمات ۲۴ ساعته می باشند

موقعیت جغرافیایی

محوطه دانشگاه آبرتای در مرکز شهر تاريخي داني، چهارمين شهر بزرگ اسکاتلند واقع شده است. امروز، داندی به عنوان شهر کشف، به افتخار تاریخ فعالیت های علمی داندی و کشف قطب جنوب رابرت فالکون اسکات، که در داندی ساخته شده است ، اکنون در بندر شهر متروکه شده است، ارتقا یافته است. صنایع پزشکی و فن آوری از دهه ۱۹۸۰ وارد شده و اکنون ۱۰ درصد از صنعت سرگرمی دیجیتال در بریتانیا را تشکیل می دهد.

فارغ التحصیلان

  • David Jones (موسس Rockstar North)
  • Joe FitzPatrick (Scottish MSP)
  • Nick Mercer ( خواننده گروه Sergeant)
علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool