رشته مدیریت ارشد کسب و کار در انگلستان

رشته مدیریت ارشد بازرگانی در انگلستان

مدارس تجاری انگلستان برنامه های کارشناسی ارشد برای دانشجویان ارائه می دهند که دانشجویان هر سطح علمی، نیازهای بودجه و آرزوی شغلی را در اختیار دانشجویان، معلمان و فرصت های کاری قرار می دهند که در بسیاری از نقاط جهان بی نظیر هستند.بریتانیا میزبان برخی از بهترین دانشگاه های بازرگانی در جهان از نظر کیفیت آموزش و شناخت نام تجاری و دانش آموزان با درجه اول قوی و شروع کار جامع خواهد بود قادر به استفاده از یادگیری نحوه کسب و کار کار می کند، در حالی که همچنین ایجاد یک شبکه از مخاطبین که در آینده پرداخت خواهد شد.این دره هامعمولا یک سال طول می کشد، اما برخی از برنامه ها می توانند به مدت دو سال ادامه داشته باشند و دانشجویان آینده تحصیلات تکمیلی نیز می توانند دوره نیمه وقت را با هم ترکیب کنند تا بتوانید  به حرفه شما ادامه دهند. دوره های  بازرگانی آنلاین نیز در دسترس هستند.

هزینه MBA

متوسط ​​هزینه یک حدود ۱۶۰۰۰ پوند در سال است، اما قیمت پایه مدارس بزرگ و معتبر از مبلغ ۶۰ هزار پوند شروع می شود. تعدادی از کالج های بازرگانی دوره های باززگانی کم هزینه نیز برای دانشجویان موجود است .

شرایط ورود MBA

دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیاز به حداقل یک مدرک فوق لیسانس یا معادل آن و سه تجربه (حداقل پنج سال) تمام وقت کار مستمر نیاز دارند.

در بعضی موارد شما باید مدرک مدیریت پذیرش مدیریت را دریافت کنید.این آزمون سه ساعت و نیم است و نمره کل بین ۲۰۰ تا ۸۰۰ است و نمره ۶۰۰ برای واجد شرایط بودن برای تحصیل در این دوره ها است. این آزمون متشکل از چهار بخش و تست توانایی در نوشتن تحلیلی، استدلال یکپارچه، معیار کمی و کلامی است

 

 دانشگاه های برتر مدیرت بازرگانی در انگلستان برای سال ۲۰۱۹

 

 1. London Business School
 2. University of Oxford: Saïd
 3. University of Cambridge: Judge
 4. Warwick Business School
 5. Imperial College Business School
 6. Durham University Business School
 7. Alliance Manchester Business School
 8. City University: Cass
 9. Cranfield School of Management
 10. University of Edinburgh Business School

ما با خدمات خود،شما را برای درخواست پذیرش از یکی از برترین دانشگاه های دنیا و ویرایش بیانیه شخصی و آمادگی شما برای مصاحبه دانشگاهی یاری کنیم.

  پشتیبانی SI-UK

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل رشته بازرگانی در انگلستان  ترتیب مشاوره رایگان

Studying in the UK

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool