University of Surrey

Rank 21
موقعیت جغرافیایی Guildford, England
رسمی 1966
International Students 34%
مشهور برای روانشناسی.مهندسی.جامعه شناسی
شهریه بین المللی £17,900-26,200
Key Information
Location Guildford, England
Established 1966
Famous Courses روانشناسی.مهندسی.جامعه شناسی
International Fees £17,900-26,200

بررسی اجمالی

University of Surrey یک دانشگاه دانشگاهی است که در شهر گیلدفورد در جنوب شرقی انگلیس واقع شده است. این دانشگاه ارتباطات بسیار خوبی با لندن دارد که فقط ۳۵ دقیقه با قطار فاصله دارد. در راهنمای دانشگاه تایمز و ساندی تایمز به عنوان "دانشگاه سال" برای سال ۲۰۱۶ نامگذاری شده است ، حدود ۱۶۰۰۰ دانشجو از بیش از ۱۴۰ کشور مختلف وجود دارد.

در داخل دانشگاه سه دانشکده وجود دارد: دانشکده هنر و علوم اجتماعی. دانشکده مهندسی و علوم فیزیکی و دانشکده بهداشت و علوم پزشکی همگی طیف وسیعی از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهند.

سایت Manor Park تنها ۲۰ دقیقه پیاده فاصله دارد و محل اقامت دانشجویان بیشتر ، دانشکده دامپزشکی و پارک ورزشی ۳۶ میلیون پوندی سوری است.

سوری هنگامی که در اولین چارچوب آموزش تعالی ، جایزه معتبر طلا را دریافت کرد ، به عنوان یک موسسه "برجسته" شناخته شد ، که نشان از علاقه به الهام بخشیدن به دانش آموزان و آماده سازی آنها برای آینده ای روشن است. این دانشگاه فارغ التحصیلان بسیار اشتغال زایی را تولید می کند ، دوره های طراحی شده برای ارائه مهارت ها و تجربه لازم برای برتری در دنیای کار است. ما دانش آموزان را برای دنیای کار آماده می کنیم و اکثر دانشجویان ما به عنوان بخشی از دوره کارشناسی خود ، یک آموزش حرفه ای می گیرند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی از لحظه تصمیم گیری برای استفاده از همه راهها تا بعد از فارغ التحصیلی ، از دانشگاه سورری حمایت می کنند. این شامل:

پورتال دانشجویی آنلاین - مای سوری هیو به دانشجویان اجازه می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز به پشتیبانی و مشاوره دسترسی پیدا کنند. آنها همچنین می توانند شخصاً از طریق مای سوری شخص را ببینند.
حمایت مذهبی- دانشگاه جامعهای چند ایمان و چند فرهنگی است ، جایی که برای دانشجویان از همه ایمان و اعتقادات فضایی و پشتیبانی وجود دارد.
پشتیبانی تحصیلی - خدمات آکادمیک شامل یک مدرس شخصی اختصاصی بخش ، فضاهای مطالعه ، منابع و پشتیبانی زبان است.
اتحادیه دانشجویان - و همچنین رویدادها و فعالیتهای سرگرم کننده ، دانشگاه نماینده دانشجویان است و از موضوعات علمی ، اسکان و سایر موارد پشتیبانی می کند.
همچنین تیم ویژه بین المللی پشتیبانی دانشجویی وجود دارد که دانشجویان را از ابتدای سال تحصیلی و برنامه های جهت گیری حمایت می کند.

فرصت های دانشجویی
این دانشگاه با بیش از ۲۳۰۰سازمان شریک در سراسر جهان همکاری می کند تا دانشجویان را برای استفاده از مهارت های خود و تجربه یک محیط کاری واقعی بین سال دوم و آخر تحصیلات خود فراهم می کند. این شامل شرکت های بین المللی مانند بوئینگ ، مورگان استنلی ، آی بی ام و شرکت والت دیزنی است. دانش آموزان در طی یک سال قرار دادن آموزش حرفه ای مهارت های شخصی ، دانشگاهی و حرفه ای خود را توسعه می دهند.

سوری برای کمک به دانش آموزان در رسیدن به اهداف شغلی خود سخت تلاش می کند. این امر از طریق اشتغال ، مدیریت شغلی و پشتیبانی از کارآفرینی است ، جایی که دانشجویان ویژگیهایی را که کارفرمایان در بازار کار جهانی به دنبال آن هستند ، توسعه می دهند. چشمگیر ۹۴٪ از فارغ التحصیلان دانشگاه سوری در مدت شش ماه از فارغ التحصیلی (هسا ۲۰۱۸) در استخدام حرفه ای هستند.

دانشجویان این فرصت را دارند که از جوایز جهانی فارغ التحصیلان ، که تعدادی از دوره های رایگان برنامه های فوق برنامه ارائه شده توسط دانشگاه هستند ، استفاده کنند. در کنار گزینه یادگیری یکی از ۱۱ زبان مختلف ، این دانشگاه همچنین یک جایزه جهانی فارغ التحصیل در زمینه پایداری ارائه می دهد.

دانشگاه فرصت ایده آل برای بیرون آمدن از منطقه راحتی شما و یافتن یک سرگرمی جدید یا دنبال کردن اشتیاق موجود با افراد همفکر است. جوامع متشکل از گروههای دانشجویی هستند که علاقه مند به یک موضوع مشترک هستند - شاید همه شما پخت و پز را دوست داشته باشید ، یک موقعیت جغرافیایی به اشتراک بگذارید یا دیدگاه های سیاسی مشابهی داشته باشید. پیوستن به یکی از انجمن های ۱۳۰ + سوری (یا شروع کار خود) به شما کمک می کند تا برای زندگی دوست و خاطره داشته باشید. این دانشگاه همچنین بیش از ۴۷ باشگاه ورزشی برای پیوستن از جمله لاکروس ، والیبال و فوتبال دارد.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه سوری برای سال ۲۰۲۱ :

- رتبه ۳۹ در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۵۴ در راهنمای the Guardian University Guide 

- رتبه ۲۶۷ در راهنمای the QS World University Rankings

پس از چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ۷۸ درصد از تحقیقات پژوهشی دانشگاه سوری در رتبه بندی جهانی "بین المللی عالی" قرار گرفتند. دانشگاه سوری رتبه اول  را برای علوم پزشکی، مهندسی الکترونیک و مهمانداری و گردشگری و رتبه ۲۰ را در رشته اقتصاد و جامعه شناسی در انگلستان دارد.

محل اقامت

تسهیلات برای همه دانشجویان سال اول و ادامه تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور از سوی دانشگاه تضمین می شود. آپارتمان های دانشجویی با تمامی امکانات در محوطه دانشگاه موجود است. بیش از ۵۰٪ از اتاق ها دارای امکانات و  رایگان و نامحدود هستند.از دیگر گزینه های اقامتی در انگلستان زندیگی با خانواده های انگلیسی است .

خارج از محوطه دانشگاه، سوئیت های متنوعی در منطقه گیلدفورد وجود دارد که به صورت خصوصی و یا از طریق طرح مدیریت دانشگاه سوری انجام می شود.

 

موقعیت جغرافیایی

  دانشگاه اصلی سوری در استیج هیل واقع شده است.دانشگاه دوم، در پارک مانور، در نزدیکی مرکز با  امکانات عالی، ساختمان های دانشگاهی و امکانات ورزشی واقع شده است. فاصله این دانشگاه تا لندن ۹۰ دقیقه با قطار است و دسترسی آسان به فرودگاههای گاتویک و هیترو نیز وجود دارد.محوطه های منظره ای که محوطه دانشگاه اصلی را تشکیل می دهند، یک منطقه اختصاصی زیبایی طبیعی  با جاذبه های کلاسیک از قبیل جعبه هیل  است که محیطی مناسب برای پیاده روی یا دوچرخه سواری است.

فارغ التحصیلان

 • Jeremy Kyle (گوینده)
 • Jim Abbiss (آهنگساز)
 • Sir Alec Issigonis (طراح)
 • E. F. Schumacher (اقتصاددان)

You might also be interested in

برترین دانشگاه های انگلستان برای تحصیل در رشته تغذیه

با اطلاعاتی در مورد هزینه ها، شرایط ورود و رتبه بندی برای دانشجویان بین المللی، درباره بهترین دانشگاه های انگلستان برای تحصیل در رشته تغذیه بیشتر بدانید.Read more

چگونه نظرسنجی دانشجویان ملی به راهنمایی دانشجویان کمک می کند

نظرسنجی ملی دانشجویان بینش ارزشمندی در مورد کیفیت دوره های ارائه شده توسط دانشگاه ها و کالج ها در سراسر انگلستان، ولز، ایرلند شمالی و اسکاتلند ارائه می…Read more

چگونه نظرسنجی دانشجویی ملی به راهنمایی دانش آموزان کمک می کند

نظرسنجی ملی دانشجویان بینش ارزشمندی در مورد کیفیت دوره های ارائه شده توسط دانشگاه ها و کالج ها در سراسر انگلستان، ولز، ایرلند شمالی و اسکاتلند ارائه می…Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen