Durham University

Rank 7
موقعیت جغرافیایی Durham, England
رسمی 1832
International Students 30%
مشهور برای روانشناسی. فناوری اطلاعات. زبان انگلیسی
شهریه بین المللی £22,000-35,000
Key Information
Location Durham, England
Established 1832
Famous Courses روانشناسی. فناوری اطلاعات. زبان انگلیسی
International Fees £22,000-35,000

بررسی اجمالی

دانشگاه دورهام یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در دورهام ، انگلیس است که در سال ۱۸۳۷ تاسیس شده است. به عنوان یک دانشگاه دانشگاهی ، وظایف اصلی آن بین گروه های دانشگاهی دانشگاه و ۱۷ کالج آن تقسیم شده است. به طور کلی ، گروه ها تحقیقاتی را انجام می دهند و به دانشجویان آموزش می دهند ، در حالی که دانشکده ها مسئول امور داخلی و رفاه آنها هستند.

این دانشگاه عضو گروه معتبر راسل از دانشگاه های تحقیقاتی انگلیس است و در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد ، در حال حاضر در رتبه ۸۶ QS World Rankings 2021 قرار دارد. دورهام همچنین به دلیل برتری در دانشگاه ، وضعیت طلای چارچوب تعالی تدریس را دریافت کرده است. ارائه آموزش ، یادگیری و نتایج مداوم برجسته برای دانشجویان.

دورهام دارای ۲۵ بخش دانشگاهی است که ۱۹ مورد از آنها در ۱۰۰ دانشگاه برتر قرار دارند. دانشگاه بیش از ۲۰۰ برنامه کارشناسی و ۱۹۰ برنامه تحصیلات تکمیلی را تحت ۴  دانشکده ارائه می دهد - هنرها و علوم انسانی ؛ کسب و کار؛ علوم اجتماعی و مهندسی و علوم. دانشکده بازرگانی دارای اعتبار سه گانه است و برنامه MBA در رتبه دوم جهانی در جهان برای ارزش پول مانند رتبه بندی Financial Times قرار دارد.

دورهام یک شهر میراث جهانی است و قلعه و کلیسای جامع دانشگاه به عنوان میراث جهانی یونسکو تعیین شده است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

این دانشگاه در ابتدای ترم خدمات رایگان مربیگری را از فرودگاه نیوکاسل با تیم خوش آمدگویی برای راهنمایی دانشجویان در فرودگاه ارائه می دهد. قبل از شروع ترم ، دفتر بین المللی میزبان یک برنامه القایی است ، شامل جلساتی در مورد مهارت های مطالعه ، گرایش و مهارت های زبان انگلیسی.

دورهام تیم قدرتمندی برای اشتغال و شغل دارد و طبق رتبه بندی QS در 40 دانشگاه برتر جهان برای اعتبار کارفرمایان قرار دارد. فراتر از مدرک تحصیلی شما دوره های مختلفی از فرصت ها و تجربیات را ارائه می دهد که می تواند به شما کمک کند تا مهارتهای قابل انتقال حسادت لازم برای هر شغل آینده را توسعه داده و توسعه دهید. تجربیات شما در دانشگاه دورهام به شما کمک می کند مهارت های اساسی در کار تیمی ، حل مسئله ، ارتباطات ، مذاکره و رهبری را ایجاد کنید.

طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی عمومی ، از جمله پشتیبانی مالی دانشجویی ، خدمات دانشگاه دورهام برای دانشجویان دارای معلولیت و مهد کودک دانشگاه وجود دارد. کتابخانه ها در سراسر دانشگاه با اوقات فراگیر باز کردن ، هفت روز در هفته واقع شده اند. سرویس فناوری اطلاعات با بیش از ۱۲۰۰ رایانه شخصی در کلاسها و مکانهای دسترسی آزاد ، خدمات شبکه ای را در هر دو دانشگاه ارائه می دهد.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه دورهام برای سال ۲۰۲۱:

- رتبه ۶ در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۴ در راهنمای the Guardian University Guide 

- رتبه ۸۶ در راهنمای the QS World University Rankings

- رتبه ۱۴۹ در راهنمای the Times Higher Education World University Rankings 2021

۸۳٪ از دانشگاه دورهام ارسال شده در چارچوب تعالی پژوهشی ۲۰۱۴ "عالی بین المللی" یا "جهان پیشرو" طبقه بندی شده است. مناطق دارای قدرت خاص شامل انسان شناسی ، باستان شناسی ، شیمی ، کلاسیک ، آموزش ، انگلیسی ، حقوق ، موسیقی ، فیزیک و الهیات است.

محل اقامت

سیستم کالج طیف وسیعی از گزینه های اقامت را برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. کالج های دانشگاه دورهام فعالیت ها و امکاناتی را برای تحصیل ، ورزش ، هنر ، معاشرت ، آرامش و رفاه فراهم می کنند. به طور کلی ، دانشجویان برای اولین بار در کالج خود زندگی می کنند ، در سال دوم به خانه های خصوصی نقل مکان می کنند و سپس برای سال آخر تحصیل خود می توانند به سالن های کالج برگردند.

کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه دورهام در سال اول تحصیل در کالج یا جامعه ای که پیشنهادی از آن دریافت کرده اند ، محل اقامت آنها تضمین شده است. تقریباً تمام کالج های دانشگاه دورهام با امکانات عالی برای مطالعه ، معاشرت و ورزش ، محل اقامت کاملاً مناسب را فراهم می کنند. طبیعت صمیمی تر زندگی در کالج منتخب شما باعث ایجاد حس اجتماع می شود ، به علاوه شانس خارق العاده ای برای نقشی در سازمان و مسئولیت های منطقه دارد.

دورهام در شمال شرقی انگلیس واقع شده است ، و یکی از زیبا ترین شهرهای انگلستان است. کلیسای جامع و قلعه قرن یازدهم که یک میراث جهانی است ، در افق آسمان مسلط است. دورهام دارای طیف وسیعی از فروشگاه ها و رستوران ها است که هر روز یک بازار سرپوشیده و بازار بسیار بزرگتری در فضای باز دارد. پردیس ملکه در 20 مایلی دورام ، در استاکتون واقع شده است. روزانه بین دو پردیس سرویس اتوبوس رایگان انجام می شود.
دورهام نسبتاً کوچک است و تمام دپارتمان ها ، کالج ها و امکانات دانشگاه در فاصله پیاده روی یکدیگر قرار دارند. به همین ترتیب اگر دانشجویان در خوابگاه های دانشگاه در پردیس کوئین زندگی کنند ، ساختمان های دانشگاهی در فاصله 5 دقیقه پیاده روی قرار دارند

موقعیت جغرافیایی

دورهام در شمال شرقی انگلیس واقع شده است ، و یکی از زیبا ترین شهرهای انگلستان است. کلیسای جامع و قلعه قرن یازدهم که یک میراث جهانی است ، در افق آسمان مسلط است. دورهام دارای طیف وسیعی از فروشگاه ها و رستوران ها است که هر روز یک بازار سرپوشیده و بازار بسیار بزرگتری در فضای باز دارد. پردیس ملکه در ۲۰ مایلی دورام ، در استاکتون واقع شده است. روزانه بین دو پردیس سرویس اتوبوس رایگان انجام می شود.

دورهام نسبتاً کوچک است و تمام دپارتمان ها ، کالج ها و امکانات دانشگاه در فاصله پیاده روی یکدیگر قرار دارند. به همین ترتیب اگر دانشجویان در خوابگاه های دانشگاه در پردیس کوئین زندگی کنند ، ساختمان های دانشگاهی در فاصله ۵ دقیقه پیاده روی قرار دارند

فارغ التحصیلان

 فارغ التحصیلان نامدار دانشگاه دورهام:

 • Tim Smit ( Eden بنیانگذار پروژه)
 • David Sproxton ( Aardman Animations از بنیانگذاران)
 • Andrew Strauss (بازیکن کیریکت)
 • Justin Welby ( Canterbury اسقف اعظم)
 • Sir George Malcolm Brown (زمین شناس)

You might also be interested in

دانشگاه های بریتانیا در رتبه بندی شهرت جهانی آموزش عالی تایمز در سال 2023

رتبه‌بندی شهرت جهانی آموزش عالی تایمز در سال 2023، 20 دانشگاه بریتانیا را نشان می‌دهد و تأکید مجدد این کشور بر آموزش برجسته است.Read more

پنج دانشگاه برتر انگلستان برای تحصیل در رشته مهندسی صنایع

مهندسی صنایع ترکیبی از مهارت‌های فنی و اصول مدیریتی را ارائه می‌دهد و آن را به یک رشته تحصیلی همه کاره تبدیل می‌کند.Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen