University of Warwick

Rank 9
موقعیت جغرافیایی Coventry, England
رسمی 1965
International Students 35%
مشهور برای اقتصاد.مطالعات بین المللی  
شهریه بین المللی £21,220-27,060
Key Information
Location Coventry, England
Established 1965
Famous Courses اقتصاد.مطالعات بین المللی  
International Fees £21,220-27,060

بررسی اجمالی

دانشگاه وارویک یک دانشگاه پردیس بریتانیایی است که در حومه کاونتری واقع شده است و به عنوان یکی از مسسات برجسته کشور شناخته می شود. دانشگاه وارویک در سال 1965 تأسیس شد و در حال حاضر بیش از ۲۸۰۰۰ دانشجو از ۱۴۷ کشور ثبت نام کرده اند و با وجود سن نسبتاً کم ، در بین دانشگاه های تحقیقاتی انگلستان در رتبه هفتم قرار دارد (Research Excellence Framework (REF) ، 2014 ، جدیدترین بریتانیا- ارزیابی گسترده)

دانشگاه وارویک از دانشکده هنر تشکیل شده است. دانشکده علوم ، پزشکی و مهندسی ؛ و دانشکده علوم اجتماعی وارویک به تازگی بهترین دانشگاه در بریتانیا از نظر کیفیت تدریس و نایب قهرمان دانشگاه سال رتبه بندی شده است (راهنمای دانشگاه تایمز و ساندی تایمز خوب 2022). وارویک همچنین رتبه ششم دانشگاه های مورد هدف برترین کارفرمایان فارغ التحصیل انگلستان را دارد (The Graduate Market in 2021، High Fliers Research Ltd.)

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه وارویک که دارای بیش از ۹۵۰۰۰ دانشجو از ۱۴۷ کشور مختلف است ، خدماتی برنده جایزه را قبل و در طول تحصیل به دانشجویان ارائه می دهد. گزارشات قبل از عزیمت ، مشاوره مهاجرت و برنامه های جهت گیری برای اطمینان از آمادگی خوب دانشجویان برای زندگی در دانشگاه طراحی شده است.

The Careers Team

وارویک دارای آژانس استخدام خود است که به دانشجویان کمک می کند تا در محوطه دانشگاه یا با شرکت های محلی ، کاری مناسب و موقت پیدا کنند ، که مناسب تحصیل آنها باشد. تیم مشاغل طیف وسیعی از اطلاعات ، راهنمایی ها و منابع را برای حمایت از تصمیم گیری شغلی شما ارائه می دهد ، در حالی که دانش آموزان این فرصت را خواهند داشت که با نمایشگاه های مشاغل و ارائه کارفرمایان با طیف وسیعی از شرکت ها ملاقات کنند. دسترسی به انواع زیادی از کتابهای مرجع و منابع الکترونیکی در مورد برنامه ریزی شغلی ، و مشاوره های ارزشمند در زمینه برنامه و مصاحبه نیز در دسترس است.

رتبه بندی

نایب قهرمانی دانشگاه سال (The Times و Sunday Times Good University Guide 2022)
دانشگاه سال کیفیت آموزش (The Times و Sunday Times Good University Guide 2022)
رتبه ششم در انگلستان (The Times و Sunday Times Good University Guide 2022)
رتبه ششم در انگلستان (راهنمای دانشگاه گاردین 2022)
رتبه ۶۱ در سطح جهانی (رتبه بندی QS World University 2022)

وارویک به طور مداوم در همه جداول اصلی لیگ انگلستان از رتبه بالایی برخوردار است و با برخی از بهترین دانشگاه های جهان موافقت نامه های معتبر مبادله دانشگاهی دارد. این دانشگاه به عنوان یکی از برجسته ترین دانشگاه های تحقیقاتی انگلستان شناخته می شود ، با جدیدترین چارچوب تعالی پژوهشی در سال 2014 ، 87 درصد از تحقیقات ارائه شده توسط وارویک به عنوان "پیشرو در جهان" یا "بین المللی عالی" رتبه بندی شده است.

برتری تدریس دانشگاه با نتایج تمرین ارزیابی آموزش QAA برجسته می شود. با 22 مورد از 24 حوزه موضوعی که دارای رتبه عالی هستند. فیلم و تلویزیون ، تحقیقات باغبانی ، ریاضیات ، فرانسوی و ایتالیایی در وارویک از جمله موضوعات برتر در هر دانشگاه در انگلستان بودند.

محل اقامت

دانشگاه وارویک دارای یکی از بزرگترین اقامتگاه های دانشگاهی در انگلستان است که چیزی را متناسب با نیازها و بودجه هر کس دارد. شما می توانید در آپارتمان ها یا سالن های محل سکونت ، با حمام اختصاصی یا حمام مشترک زندگی کنید و تعداد محدودی از اقامتگاه همجنس گرایان نیز در دسترس است.

تمام اتاق خواب های دانشگاهی مجرد با استاندارد بالایی مجهز شده اند ، به آشپزخانه های مجهز مشترک دسترسی دارند و مجهز به نقطه شبکه ای هستند که دسترسی سریع و رایگان به اینترنت را امکان پذیر می کند. همه دانشجویان سال اول کارشناسی و کارشناسی ارشد بین المللی دارای اسکان در محوطه دانشگاه هستند ، در صورتی که درخواست آنها قبل از مهلت منتشر شده دریافت شود.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه وارویک در قلب انگلستان ، در حاشیه شهر چند فرهنگی کاونتری و مرز وارویک شایر واقع شده است. این مکان به این معنی است که یک طرف محوطه دانشگاه با یک شهر شلوغ مدرن روبرو است در حالی که طرف دیگر مشرف به حومه زیبای انگلیسی است. کاونتری هشتمین شهر بزرگ انگلستان است و خریدهای عالی ، رستوران ها و تفریحات شبانه را ارائه می دهد. گذشته قرون وسطایی آن را می توان در ساختمانهای اصلی باقی مانده خود مشاهده کرد ، در حالی که شهرت امروزی آن در کلیسای جامع جدید و مدرن آن به چشم می خورد.

پردیس دانشگاه وارویک انواع امکانات و خدمات روزانه را برای دانشجویان فراهم می کند. مناطق اطراف میدان و ساختمان اتحادیه دانشجویان مرکز خریدهای اصلی هستند ، جایی که می توانید سوپر مارکت ، بانک ، اداره پست ، داروخانه و کتابفروشی پیدا کنید. موقعیت مکانی اصلی وارویک به این معنی است که از طریق جاده ای ، ریلی و هوایی به راحتی قابل دسترسی است: فرودگاه بین المللی بیرمنگام تنها 20 دقیقه از محوطه دانشگاه و لندن تنها 65 دقیقه با قطار از ایستگاه اصلی راه آهن کاونتری فاصله دارد.

You might also be interested in

ده دوره برتر حقوق کیفری در دانشگاه های انگلستان

چه علاقه مند به درک پرونده های جنایی باشید و چه می خواهید از طریق تخصص حقوقی تغییری در جامعه ایجاد کنید، تحصیل در رشته حقوق جزا شما را در مسیر شغل رویایی…Read more

راهنمای دانشجویان کنیایی برای تحصیل در انگلستان

اگر اهل کنیا هستید و علاقه مند به تحقق جاه طلبی های خود هستید، تحصیل در دانشگاه بریتانیا شما را در مسیر درستی برای رسیدن به رویاهایتان قرار می دهد.Read more

تحصیل در انگلستان به عنوان دانشجوی پاکستانی

درباره نحوه زندگی دانشجویان پاکستانی در بریتانیا بیشتر بدانید.Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen