University of Birmingham

Rank 22
موقعیت جغرافیایی Birmingham, England
رسمی 1900
International Students 20%
مشهور برای رشته های مهندسی .اقتصاد. پزشکی
شهریه بین المللی £21,000-28,530
Key Information
Location Birmingham, England
Established 1900
Famous Courses رشته های مهندسی .اقتصاد. پزشکی
International Fees £21,000-28,530

بررسی اجمالی

دانشگاه بیرمنگام یک دانشگاه زیبا با آجر قرمز است ، با یک پردیس سبز و برگ ، در شهر بیرمنگام واقع در فاصله کمی بیش از ۱۵۰ کیلومتری شمال لندن واقع شده است.

بیرمنگام در سال 1900 تأسیس شد ، بیش از یک قرن است که ذهن های بزرگ را به چالش می کشد و توسعه می دهد. با مشخصه های سنتی از نوآوری ، تحقیقات در دانشگاه زمینه جدیدی را ایجاد کرده ، مرزهای دانش را پیش برده و بر زندگی مردم تأثیر گذاشته است. دانشگاه بیرمنگام که یکی از اعضای بنیانگذار گروه راسل و دانشگاه 21 است ، یک موسسه آموزشی معتبر و برجسته در جهان است که سطح فوق العاده بالایی از آموزش را ارائه می دهد.

بیرمنگام به دلیل تولید فارغ التحصیلان بسیار استخدام کننده و موفق مشهور است. در 21-20-2020 ، ما به عنوان هدفمندترین دانشگاه انگلستان برای کارفرمایان برتر کشور که به دنبال استخدام فارغ التحصیلان هستند (رتبه فارغ التحصیلان در سال 2021) ، رتبه اول را داریم ، که نشان دهنده تعهد آنها به شما و آینده شما است. این دانشگاه همچنین 5 میلیون پوند در خدمات شغلی فارغ التحصیل خود سرمایه گذاری کرده است و به فارغ التحصیلان موفق راهنمایی و کمک هزینه تحصیلی برای حمایت از تجربه کار و کارآموزی در انگلیس و خارج از کشور ارائه می شود. به دانشجویان بین المللی انواع رویدادهای خاص متناسب ، از جمله کارگاه های مربیگری و مهارت در موضوعاتی مانند مهارت های شبکه ای ، استراتژی های جستجوی کار و کاریابی فراتر از انگلستان ارائه می شود.

در بیرمنگام شما بخشی از جامعه متنوعی خواهید بود که در یک محوطه دانشگاه الهام گرفته شده است و پر جنب و جوش ترین شهر چند فرهنگی انگلستان را در آستان خود خواهید داشت. بیرمنگام دومین شهر بزرگ انگلیس است که دارای امکانات درجه یک فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی است. این یک شهر پر رونق است که ترکیب گسترده قومی منطقه را در بر می گیرد. این دانشگاه که در محوطه پارک خیره کننده ۲۵۰ هکتاری پارک قرار دارد ، محیطی امن و دوستانه با امکانات عالی از جمله مرکز ورزشی ، کافه ها و رستوران ها ، مغازه ها و بانک های بزرگ را ارائه می دهد. این دانشگاه در حال حاضر بیش از ۳۴۰۰۰ دانشجو دارد که از این تعداد حدود ۱۰ هزار نفر بین المللی از تقریباً ۱۵۰ کشور هستند. موقعیت مکانی بیرمنگام در انگلستان به این معنی است که پیمایش آسان است و فرودگاه بین المللی بیرمنگام خدمات زیادی را در سراسر جهان ارائه می دهد.

علاوه بر پردیس انگلستان ، که بیش از ۱۰۰ سال پیش تاسیس شد ، دانشگاه بیرمنگام دانشگاه دبی خود را راه اندازی کرد ، که در سپتامبر 2018 افتتاح شد ، تبدیل به اولین ۱۰۰ دانشگاه برتر جهانی و دانشگاه راسل گروه برای ساخت پردیس در دبی شد. دانشگاه ما این فرصت را به دست می آورد تا در یکی از پویاترین و هیجان انگیزترین شهرهای جهان تحصیلات دانشگاهی در سطح جهانی انگلیس را بدست آورید. از طرف وزارت آموزش و پرورش امارات متحده عربی از طریق کمیسیون اعتبار سنجی علمی (CAA) ، به دانشگاه بیرمنگام دبی مجوز اولیه سازمانی اعطا شده است ، که کیفیت تجربه آموزشی ما را تحقق می بخشد ، دانش آموزان را برای دستیابی به بالاترین پتانسیل خود کشانده و به چالش می کشد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

مرکز پشتیبانی دانشجویی دانشگاه بیرمنگام دانشجویان را در امور تحصیلی کمک و مشاوره می کند. تیم های مشاوران حرفه ای آموزش دیده می توانند هر مشکلی را که ممکن است دانشجویان  تجربه کنند پشتیبانی می کنند. تیم دانشجویی بین المللی همچنین مشاوره ای آموزش دیده و اختصاصی را برای دانشجویان بین المللی که درخواست های مربوط به مهاجرت ، کار در انگلستان ، خدمات بهداشتی ، مالی ، پشتیبانی شخصی و دانشگاهی را دارند ارائه می دهد.

کلیه خدمات رایگان است.

این دانشگاه یک سرویس حمل و نقل از فرودگاه  به دانشگاه  ارائه می دهد و یک هفته بین المللی خوش آمدگویی را برای دانشجویان جدید بین المللی برای آشنایی با یکدیگر و دانشگاه برگزار می کند. در طول مدت زمان ، کلاس های زبان انگلیسی نیز به صورت رایگان در دسترس است.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه بیرمنگام  برای سال ۲۰۲۱:

- رتبه ۱۹ در راهنمای the Times University
- رتبه ۲۱ در راهنمای the Guardian University
- رتبه ۸۷ در راهنمای  the QS World University
 - رتبه ۱۰۷ در راهنمای the Times Higher Education World University

چارچوب پژوهش  عالی ۲۰۱۴ دانشگاه بیرمنگام بیش از ۸۷٪ از تحقیقات خود را در موضوعات تاریخ, آموزش , شیمی , مهندسی و روانشناسی ارائه کرد

 

 

محل اقامت

دانشجویان بین المللی برای حداقل سال اول تحصیل خود در دانشگاه محل اقامت دانشگاه بیرمنگام تضمین شده اند. ممکن است در صورت تمایل دانشجویان بتوانند در کل زمان اقامت خود در انگلیس در خوابگاه اقامت داشته باشند.

محل اقامت دانشجویی به شما امکان می دهد از استقلال جدید خود در محیطی امن ، پذیرا و خوش مشرب لذت ببرید. جامعه جهانی یک محیط زندگی منحصر به فرد است ، که متفکرانه برای کمک به شما در ایجاد دوستی و معاشرت با دانشجویان شبیه انگلستان و دانشجویان بین المللی طراحی شده است. همچنین محل اقامت خصوصی اجاره ای زیادی در نزدیکی دانشگاه بیرمنگام وجود دارد و تیم زندگی دانشگاه به بررسی این گزینه برای ارائه بهترین مشاوره مسکن به دانشجویان در طول مدت حضور در بیرمنگام کمک می کند.

موقعیت جغرافیایی

پردیس اصلی دانشگاه بیرمنگام در Edgbaston است ، جایی که بیشتر امکانات آموزشی و سایر امکانات در آن واقع شده است. جادار و جذاب با چمنزارها ، درختان و دریاچه ، اولین دانشگاه دانشگاه در انگلستان و دانشگاه سنتی "آجر قرمز" بود. محوطه دانشگاه Selly Oak در یک باغ زیبا واقع شده است که با اتوبوس کوتاه از پردیس اصلی فاصله دارد.

شکلات Cadbury’s ، The Bullring ، Peaky Blinders ، the Balti - همه چیز مترادف با شهر است. با این حال بیرمنگام بیش از این چیزهای زیادی برای ارائه دارد. بیرمنگام به عنوان یکی از شهرهای اصلی پیشگام ، به دیگ ذوب خرید ، غذا و نوشیدنی ، زندگی شبانه ، ورزش ، فرهنگ و صنعت تبدیل شده است.

بیرمنگام یک شهر مهم اروپایی است و محل زندگی برخی از معماری های دیدنی ویکتوریایی و معاصر و همچنین مکان هایی برای هنر ، موسیقی ، تئاتر و ورزش ، زندگی شبانه عالی ، خرید عالی و غذا خوردن ، از جمله مرکز Bullring معروف در جهان است. این شهر همچنین از احاطه در حومه زیبا بهره مند است.

موقعیت آن در مرکز انگلستان آن را به یک پایگاه مناسب تبدیل می کند که از آن می توانید انگلستان و اروپا را جستجو کنید. این شهر با جاده و راه آهن کمتر از دو ساعت با لندن فاصله دارد و فرودگاه بین المللی خود را دارد. وارویک ، استراتفورد ، منطقه پیک و ولز نیز در مسافتی آسان قرار دارند.

دانشجویان بین المللی برای حداقل سال اول تحصیل خود در دانشگاه محل اقامت دانشگاه بیرمنگام تضمین شده اند. ممکن است در صورت تمایل دانشجویان بتوانند در کل زمان اقامت خود در انگلیس در خوابگاه اقامت داشته باشند.
محل اقامت دانشجویی به شما امکان می دهد از استقلال جدید خود در محیطی امن ، پذیرا و خوش مشرب لذت ببرید. جامعه جهانی یک محیط زندگی منحصر به فرد است ، که متفکرانه برای کمک به شما در ایجاد دوستی و معاشرت با دانشجویان شبیه انگلستان و دانشجویان بین المللی طراحی شده است. همچنین محل اقامت خصوصی اجاره ای زیادی در نزدیکی دانشگاه بیرمنگام وجود دارد و تیم زندگی دانشگاه به بررسی این گزینه برای ارائه بهترین مشاوره مسکن به دانشجویان در طول مدت حضور در بیرمنگام کمک می کند.

فارغ التحصیلان

 • Geoffrey Ma Tao-li (رئیس دیوان عالی دادگاه هنگ کنگ)
 • David Gill (مدیر اجرایی منچشتر یونایتد)
 • Chris Addison (کمدین)
 • Tim Curry (نوازنده وبازیگر)

You might also be interested in

پنج دلیل برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در انگلستان

تحصیل در رشته دندانپزشکی در انگلستان به دانشجویان بستری استثنایی برای رشد علمی و شخصی ارائه می دهد.Read more

آموزش عالی تایمز بهترین دانشگاه های جوان انگلستان را اعلام کرد

آموزش عالی تایمز بهترین دانشگاه های جوان انگلستان را اعلام کردRead more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen