University of Sussex

Rank 48
موقعیت جغرافیایی Brighton, England
رسمی 1961
International Students 35%
مشهور برای مطالعات توسعه.مردم شناسی.تاریخ.انگلیسی.جغرافیا
شهریه بین المللی £16,750-19,200
Key Information
Location Brighton, England
Established 1961
Famous Courses مطالعات توسعه.مردم شناسی.تاریخ.انگلیسی.جغرافیا
International Fees £16,750-19,200

بررسی اجمالی

دانشگاه ساسکس در سال ۱۹۶۱ تاسیس شده است و در برایتون ، ساحل جنوبی انگلستان واقع شده است. در حال حاضر حدود ۱۸۰۰۰ دانش آموز از بیش از ۱۲۰ کشور در این کشور ثبت نام کرده اند و دانشگاه کمک مالی به عنوان بخشی از حمایت دانشجویان و برنامه های تحصیلی خود را برای دانشجویان ارائه می دهد. دانشگاه ساسکس تنها دانشگاه انگلستان است که در پارک ملی واقع شده است.دانشگاه ساسکس یکی از بهترین دانشگاه جهان می باشد  که رتبه ۱۶۱ را در جهان  سطح جهانی دارد و تعدادی از رشته های تحصیلی این دانشگاه در سطح  ۱۰۰ جهانی شناخته شده اند که شامل رشته های بازرگانی، اقتصاد، علوم اجتماعی، روانشناسی و حقوق می باشند.در بررسی ملی دانشجویان سال ۲۰۱۸، رضایت دانشجویی  دانشگاه ساسکس ۸۲ درصد بوده وبرتون یکی از شادی ترین شهر انگلستان برای دانش آموزان رتبه بندی شده است، بیش از ۹۳ درصد از دانشجویان دانشگاه ساسکس و دانشگاه برایتون با آموزش و زندگی شهری رضایت دارند. طیف گسترده ای از بورسیه های تحصیلی در ساسکس برای دانشجویان در تمام رشته های تحصیلی وجود دارد. لیست کامل را در اینجا مشاهده کنید.تحقیقات نیروی اصلی ساسکس، برندگان جایزه نوبل و همکاران انجمن سلطنتی و آکادمی بریتانیا می باشند. این دانشگاه بازسازی پردیس اصلی را به اتمام رسانده است و امکانات بیشتری را در اختیار دانشجویان رو به رشد قرار داده است. سرمایه گذاری های اخیر، توسعه پروفیل تحقیقاتی ساسکس از جمله افتتاح موسسات مطالعات علمی، فساد و مطالعات خاورمیانه. تأثیر پژوهش دانشگاه ساسکس رتبه ۴ را در انگلستان دارد.

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی جدید، یک راهنما برای مشاوره قبل از خروج از کشور خود ، سرویس رایگان دریافت از فرودگاه لندن هیتروور و یک برنامه از رویدادها در ابتدای سال را ارائه می کند. دوره های آمادگی زبان انگلیسی حداکثر جلسه 10 هفته برای دانش آموزانی که هنوزنیاز به تقویت مهارت زبان انگلیسی خود برای ورود به دانشگاه را دارند، قابل دسترس است.پشتیبانی علمی اداره بین المللی و تحصیل در خارج از کشور دانشگاه ، برای دانشجویان دوره های رایگان که شامل یادداشت برداری، بخش نوشتاری علمی، ارجاع و دوره های عمومی و آکادمیک انگلیسی  نیز ارائع می کند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه ساسکس برای سال ۲۰۲۱ :

- رتبه ۴۴ در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۵۹ در راهنمای the Guardian University Guide 

- رتبه ۲۴۶ در راهنمای the QS World University Rankings

- رتبه ۱۶۰ در راهنمای  the Times Higher Education World University 

به دنبال چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ۷۵٪ از فعالیت های تحقیقاتی ساسکس، "جهان پیشرو" و "بین المللی عالی" بوده است.رشته های تحصیلی تاریخ، زبان انگلیسی، جغرافیا و روانشناسی از رشته های برتر دانشگاه ساسکس می باشند.ساسکس در جدول های لیگ برتر جهانی رتبه بندی شده است و در چارچوب تعالی تدریس ۲۰۱۷ جایزه سیلور به این دانشگاه اهدا شد. این دانشگاه برای بخش بسیار بالایی از دانش آموزان ساسکس از تمامی زمینه هایی که دوره تحصیلی خود را تکمیل می کنند و اشتغال و یا در مقطع عالی تحصیل می کنند، ستایش کرده است. رضایت دانشجویان ساسکس را بیش از ۸۲٪ را برآورده می کنند.

 رتبه بندی جهانی ۲۰۱۹ ساسکس در رشته های تحصیلی زیر رتبه بندی شده است:

 در جهان برای بازرگانی و اقتصادرتبه ۶۰
در جهان برای علوم اجتماعی رتبه ۵۴
در جهان برای روانشناسی رتبه ۸۹
در جهان برای حقوق رتبه ۸۶


 

محل اقامت

  در حال حاضر ۵۵۰۰ اتاق دانشجویی برای دانشجویان موجود است که بیشتر آنها در محوطه دانشگاه با برخی از این خانه های دانشجویی در برایتون قرار دارند. اتاقهای فردی و مشترک نیز در خارج از محوطه دانشگاه موجود می باشند که با سرویس اتوبوسرانی منظم به داخل و خارج از محوطه دانشگاه رفت و آمد را برای دانشجویان آسان می کند و اتحادیه دانشجویی دانشگاه نیز می تواند به دانش آموزان در زمینه مسکن شخصی اجاره ای نیز  کمک کند.

موقعیت جغرافیایی

برتون با یک سیاره ی به نام "یکی از جواهرات انگلستان" که با یک فضای آرام و دوستانه پر جنب و جوش و جهانی است، توصیف شده است. یکی از محبوب ترین شهرهای ساحلی در بریتانیا، به خاطر "شب زنده داری و صحنه های اجتماعی" آن به عنوان "لندن توسط دریا" شناخته می شود. ارتباط تاریخی با هنر به این معناست که برتون دارای گالری های زیاد، تئاتر ها و سینماها، و همچنین رستوران های زیادی از هر جای خارج از لندن است. هر سال  بریتون  میزبان جشنواره برایتون (بزرگترین جشنواره هنری انگلستان) می شود که فیلم، تئاتر، رقص، کمدی، ادبیات، موسیقی، نمایش خیابانی و هنر را به ارمغان می آورد.دانشگاه دسترسی آسان از لندن و فرودگاه های بزرگ بین المللی در گاتویک و هیترو را دارد.

فارغ التحصیلان

Ian McEwan (هنرمند)
Frankie Boyle (کمدین)
Rebeca Grynspan (دبیر سابق سازمان ملل)
Ian Cullimore (از دانشمندان در زمینه کامپیوتر)
A. C. Grayling (فیلسوف)

You might also be interested in

دانشگاه ساسکس 5 هزار پوند به دانشجویان واکسینه شده اهدا می کند

دانشگاه ساسکس به دانشجویانی که ثابت کنند واکسیناسیون آنها کاملاً واکسینه شده است ، برای افزایش جذب ضربه ، جوایز نقدی اهدا می کند.Read more

دانشکده پزشکی برایتون و ساسکس بهترین دانشگاه جوان انگلستان

دانشکده پزشکی برایتون و ساسکس با رتبه بندی دانشگاه های دانشگاه Times Higher Education Young 2021 بهترین دانشگاه جوان انگلستان شناخته شده است.Read more

دانشکده بازرگانی ساسکس در فهرست ۱۰ دانشگاه برتر تجارت و اقتصادی در انگلستان قرار گرفت

پس از انتشار رتبه بندی دانشگاه جهانی Times Higher Education World University 2021 ، دانشکده بازرگانی دانشگاه ساسکس در میان ۱۰ دانشگاه برتر تجارت و اقتصاد…Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen