University of Lincoln

Rank 55
موقعیت جغرافیایی Lincoln, England
رسمی 2001
International Students 7.7%
مشهور برای مهندسی، روزنامه نگاری، رفتار حیوانی
شهریه بین المللی £14,900-16,600
Key Information
Location Lincoln, England
Established 2001
Famous Courses مهندسی، روزنامه نگاری، رفتار حیوانی
International Fees £14,900-16,600

بررسی اجمالی

از زمان اعلیحضرت ملکه اولین ساختمان دانشگاه لینکلن در پردیس استخر برایفورد ، این دانشگاه از بیش از 90،000 دانشجو از 135 کشور استقبال کرده است. امروز ، لینکلن در 150 دانشگاه برتر جهان در Times Higher Education (THE) Young University Rankings 2020 رتبه بندی شده است و همچنین در The Times and Sunday Times Good University Guide 2021 به عنوان دانشگاه مدرن سال نامگذاری شد.

دانشگاه لینکلن دانشجویان را در قلب هر کاری که انجام می دهند قرار داده و از شهرت تدریس نوآورانه برخوردار است ، به طور کلی در کلاس QS Stars در سال 2020 و طلای ، بالاترین استاندارد ممکن ، در تعالی تدریس ملی ، نمره پنج ستاره را کسب کرده است. چارچوب (TEF) 2017.

شما به عنوان دانشجو در دانشگاه لینکلن در یکی از شهرهای بزرگ اروپا زندگی خواهید کرد که قدمت آن به 300 هزار سال قبل باز می گردد. در کنار بقایای میراث رومی لینکلن ، این شهر همچنین تعدادی از بناهای تاریخی و بناهای تاریخی را در خود جای داده است ، از جمله کلیسای جامع لینکلن که در سال 1072 ساخته شد و زمانی بلندترین ساختمان در جهان بود. این شهر همچنین محل قلعه لینکلن است که تقریباً 1000 سال است که آسمان شهر را زیر نظر دارد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

ما به عنوان یک دانشجو در دانشگاه لینکلن ، هدف ما این است که شما را با فرصت های مختلفی برای تعامل با صنعت و توسعه مهارت های آماده شغل ، برای آینده شغلی خود آماده کنیم. این دانشگاه مفتخر است که مشارکت های نوآورانه ای را با طیف وسیعی از سازمان ها ایجاد کرده است ، و فرصت های پیشرفته ای برای تجربه کار ، شبکه سازی و دسترسی به آخرین روند صنعت را برای دانشجویان فراهم می کند.

در دانشگاه لینکلن ، ما فرصت های مختلفی را برای کمک به شما در پرورش مهارت ها و ویژگی هایی که کارفرمایان به دنبال آن هستند ، ارائه می دهیم. به عنوان مثال ، تعدادی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش داده شده ما این فرصت را برای درخواست شرکت در کار یا کار در صنعت فراهم می کنند. همچنین ممکن است فرصت هایی برای شنیدن سخنرانان مهمان و شرکت در سفرهای میدانی برای کمک به شما در گسترش دانش وجود داشته باشد

A Great Student Experience 

اتحادیه دانشجویان ما (SU) می تواند به شما کمک کند تا اوقات خود را در لینکلن به یک تجربه واقعا فراموش نشدنی تبدیل کنید.
SU توسط رهبران دانشجویی اداره می شود ، در حالی که منافع علمی شما را نمایندگی می کند ، برای اعضای جامعه دانشجویی ما طیف وسیعی از فرصت ها و پشتیبانی را ارائه می دهد.

عضویت در یک باشگاه یا جامعه می تواند یک روش عالی برای ایجاد دوستان جدید ، ایجاد پیوندهایی باشد که می توانند مادام العمر باشند. SU به طور سنتی بیش از 100 باشگاه و جوامع مختلف ورزشی را ارائه می دهد که هرکسی می تواند به آن بپیوندد. این گروه ها از گروه های دانشگاهی مانند انجمن های علوم کامپیوتر و حقوق گرفته تا باشگاه های کمتر سنتی مانند انجمن های هری پاتر و Pokemon Go متغیر هستند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه لینکلن برای سال ۲۰۲۱ :

- رتبه ۴۵ردر راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۵۲ در راهنمای the Guardian University Guide

در فهرست ۱۵۰ دانشگاه برتر در راهنمای  Times Higher Education’s World Young University Rankings 2020 

۹۶ درصد از آخرین فارغ التحصیلان لینکلن شش ماه پس از اتمام دوره خود با بیش از ۸۰ درصد نقش در سطح فارغ التحصیلان مشغول کار یا تحصیل بیشتر بودند (مقصد ترک شدگان از نظرسنجی آموزش عالی 2016/17 ، منتشر شده در ژوئیه 2018). لینکلن در فهرست  ۵۰ دانشگاه برتر انگلستان قرار دارد که در راهنمای دانشگاه تایمز 2021 رتبه ۴۵ در انگلستان (از ۱۳۵ ) را دارد. 

محل اقامت

در قلب مرکز شهر لینکلن، اکثر دانشجویان دانشگاه در اقامتگاه بریفورد که در نزدیکی مرکز شهر قرار دارند،سکونت کنند.شهر دانشجویی شامل خوابگاه در محوطه دانشگاه که از دو مجتمع مسکونی ساخته شده است: . این دانشگاه همچنین طیف وسیعی از سالن های اقامت و گزینه های مسکن مشترک را برای دانش آموزان جدید و دائمی که تصمیم به زندگی در خارج از محوطه دانشگاه دارند، مدیریت می کند.

Court Lincoln and Cygnet Wharf

موقعیت جغرافیایی

لینکلن مکانی عالی برای زندگی ، تحصیل و کار است و توسط The Telegraph به عنوان یکی از 20 شهر برتر انگلیس در سال 2017 معرفی شد. در سال 2016 ، توسط برنامه Eden Project's Big Lunch و کسانی که در اینجا زندگی می کنند ، لینکلن به عنوان دوستانه ترین مکان در انگلیس نامگذاری شد. به تازگی ، طبق راهنمای The Times Good University 2020 ، لینکلن به عنوان یکی از ارزان ترین شهرهای دانشجویی در انگلیس نامگذاری شده است.

شاید فکر نکنید که شهرستان لینکلنشایر را می شناسید ، اما ساکنان ما به شکل دادن تاریخ فراتر از مرزهای آن کمک کرده اند. به عنوان نمونه ، سر آیزاک نیوتن فیزیکدان و ریاضیدان مشهور در سال 1642 در دهکده Wincsthorpe-by-Colsterworth در لینکلن شایر متولد شد. لینکلن شایر همچنین زادگاه اولین نخست وزیر زن انگلیس ، مارگارت تاچر ، و خانه شاعر آلفرد تنیسون بود.

با بیش از 2000 سال سابقه ، از شهر لینکلن به عنوان مکان فیلمبرداری در تعدادی از مجموعه های تلویزیونی و فیلم های دوره ای مانند داونتون ابی ، کد داوینچی و پادشاه استفاده شده است.

در کنار این تاریخ و حومه جذاب ، شهرستان لینکلن شایر به دلیل غذاهای منطقه ای مانند سوسیس لینکلن شایر مشهور است و با پیاده روی در حومه های شهر لینکلن شایر و سفر به ساحل انگلیس در Cleethorpes و Skegness در نزدیکی ، چیزهای زیادی برای دیدن و انجام وجود دارد.

You might also be interested in

ده دانشگاه برتر انگلستان برای تحصیل در رشته فارماکولوژی

مدرک فارماکولوژی به شما درک درستی از عملکرد بیولوژیکی داروها و سایر مولکول های زیستی در سطوح بافتی، سلولی و زیر سلولی و استفاده از آنها در داروها برای…Read more

 پنج دانشگاه برتر انگلستان در رشته شیمی

تحصیل شیمی در دانشگاه های انگلستان شما را به دانش و مهارت های مورد نیاز برای تحقق حرفه ای هیجان انگیز در تحقیق و توسعه مجهز می کند.Read more

افزایش تعداد دانشگاه های انگلستان برای پرداخت هزینه های قرنطینه دانشجویان بین المللی

تعداد فزاینده ای از دانشگاه های انگلستان پیش از ورود سپتامبر 2021 به دانشجویان بین المللی پشتیبانی بودجه قرنطینه ارائه می دهند.Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen