Birkbeck, University of London

موقعیت جغرافیایی Central London, England
رسمی 1823
International Students 9.5%
مشهور برای هنر و بشریت ، روانشناسی ، حقوق
شهریه بین المللی £17,620-23,220
Key Information
Location Central London, England
Established 1823
Famous Courses هنر و بشریت ، روانشناسی ، حقوق
International Fees £17,620-23,220

بررسی اجمالی

 

بیرکبک افتخار دارد که در ۳۵۰ دانشگاه برتر تحقیقاتی جهان قرار دارد. بیشتر دانشجویان بین المللی به دلیل شهرت داشتن به عنوان یک موسسه تحقیق و تدریس در سطح جهانی مستقر در مرکز لندن ، تصمیم به تحصیل با بیرکبک می گیرند.

جایزه بیرکبک مدارک دانشگاهی لندن که در سطح جهانی شناخته شده است - نشان از کیفیت و برتری است. فارغ التحصیلان و کارمندان دانشگاه لندن شامل ۷۴ نفر برنده جایزه نوبل ، ۵۲ رئیس جمهور و نخست وزیر ، و تعداد زیادی از افراد درخشان بین المللی هستند. بیرکبک ۱۰۰ سال پیش به دانشگاه لندن پیوست و در سال ۲۰۲۳ ، ۲۰۰ سال از ارائه آموزش عالی را جشن خواهد گرفت.

دانشجویان بیش از ۱۲۰ کشور در این دانشگاه تحصیل می کنند ، بنابراین خودتان را با دانشجویان مشتاق متعهد از همه سوابق ، مشاغل و فرهنگ ها ، در سنین ۱۸ تا ۸۰ به علاوه محاصره خواهید کرد. تدریس منحصر به فرد عصر به این معنی است که می توانید در کنار کارگران لندن تحصیل کنید و در طول روز کارآموزی یا کار نیمه وقت را دنبال کنید. این نه تنها به شما در تأمین بودجه تحصیل کمک می کند بلکه به معنای آن است که می توانید فرصت های شغلی را کشف کرده و چشم انداز شغلی خود را نیز تقویت کنید. شما می توانید از یک سرویس استخدام حرفه ای ، Talent ، که با برخی از کارفرمایان برتر انگلستان همکاری می کند ، استفاده کنید تا به دانشجویان Birkbeck کمک کند تا تجربه کاری مرتبط را پیدا کرده و در یک بازار کار رقابتی پیشروی کنند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه برکبک سمینار و دوره های بین المللی برگزار میکند وهمچنین دانشجویان را در شرکت در دیگر دوره های بین المللی در دیگر نقاط دنیا یاری میکند و در هفته اول هر سال سمینارهایی در ارتباط با مهارت ها و برنامه های ماهیانه و سالیانه  برای دانشجویان برگزار میکند 

 

رتبه بندی

در چهارچوب تعالی تحقیقات سال ۲۰۱۴ ، ۷۳ ٪ از تحقیقات بركبك از نظر جهانی یا بین المللی بسیار عالی رتبه بندی شدند. نیمی از ارسال های Birkbeck در میان ۲۰ کشور برتر قرار گرفت و علوم روانشناسی رتبه پنجم در انگلستان ، سیستم های زمین و علوم زیست محیطی ششم و علوم زیست شناسی یازدهم بود. در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS ۲۰۲۰ ، بیرکبک در رتبه ۳۲۸ جهان قرار دارد.

با توجه به موضوع ، این دانشگاه در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا به زبان های انگلیسی و فلسفه و در بین ۲۰۰ دانشگاه برتر تاریخ ، روانشناسی و هنر و علوم انسانی در رده بندی قرار گرفته است. در رده بندی دانشگاه های جهانی آموزش عالی تایمز ۲۰۱۹ ، بیرکبک در رتبه ۳۵۰ بیش از هزار دانشگاه برتر قرار دارد. برای چشم انداز بین المللی ، دانشگاه بر اساس کارمندان ، دانشجویان و همکاری های پژوهشی در ۱۰ ٪ برتر دانشگاه های فهرست شده رتبه بندی می شود.

محل اقامت

دانشجویان بین المللی از تخصیص اتاق در سالن های اقامتی از یک برنامه تضمینی بهره مند می شوند. اکثر سالن ها در بلومسبوری ، دقایقی با دانشکده واقع شده اند و طیف گسترده ای از گزینه ها را از استودیوی پذیرایی گرفته تا خود پذیرایی ارائه می دهند.

اگر ترجیح می دهید در اقامتگاه های اجاره ای خصوصی در لندن زندگی کنید ، به خدمات مسکن حرفه ای دانشگاه لندن دسترسی خواهید داشت که می تواند به شما در یافتن بهترین نوع محل اقامت برای شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به bbk.ac.uk/accommodation. مراجعه کنید.

موقعیت جغرافیایی

هیچ جایی بهتر از لندن برای مطالعه وجود ندارد. محوطه اصلی دانشگاه در بلومسبوری ، مرکز لندن ، یک منطقه شلوغ و محور دانشجویی است که محل زندگی تعدادی از دانشگاه ها و کالج های دانشگاه لندن است. این دانشگاه دارای کافه ها ، کافی شاپ ها و بار خود است و همچنین یک سینما برنده جایزه در میدان 43 گوردون که نمایش های رایگان را ارائه می دهد.

بیركبك همچنین در یكی از بزرگترین غلظت كتابخانه ها در جهان - از جمله كتابخانه انگلیس و كتابخانه مجلس سنا - واقع شده است و آنها نیز كتابخانه تازه بازسازی شده خود را با منابع بسیار غنی و كاملاً متشكل از خود دارند. موزه های معروف جهان - از جمله موزه بریتانیا و گالری ملی ، در مجاورت آن قرار دارند ، در حالی که West End ، Soho ، Covent Garden و King's Cross در آستان B بیرکبک هستند ، بنابراین می توانید از فروشگاه های معروف لندن ، رستوران ها ، رستوران ها ، بارها ، تئاترها و کلوپ ها. هر آنچه لندن ارائه کرده است برای لذت بردن شما در اینجاست.

بیشتر تدریس در پردیس اصلی در بلومزوری صورت می گیرد ، اما برخی از برنامه ها در پردیس دانشگاه در Stratford East London ارائه می شود ، یک مرکز ابتکاری و پرانرژی برای کارآفرینان و خلاقیت. هر دو پردیس از امکانات عالی ، پیوندهای حمل و نقل و خدمات پشتیبانی برخوردار هستند.

You might also be interested in

Birkbeck بورسیه کارشناسی ارشد بازاریابی بین المللی را اعلام کرد

Birkbeck، دانشگاه لندن یک بورسیه تحصیلی ویژه برای دانشجویان بازاریابی بین المللی به ارزش ۵۹۰۰ پوند اعلام کرده است.Read more

Birkbeck بورس های تحصیلی بین المللی برتر را برای ورود در سپتامبر 2021 اعلام کرد

دانشگاه بیرکبک تعداد محدودی بورسیه تحصیلی را به دانشجویان بین المللی که در دوره پاییز ۲۰۲۱ در یک دوره تمام وقت دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد تدریس می…Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen