Aston University

Rank 38
موقعیت جغرافیایی Birmingham, England
رسمی 1895
International Students 20%
مشهور برای فرصت های شغلی. مبادله تحصیلی و اشتغال .بازرگانی و مدیریت.کارآفرینی.اپتومتری. داروسازی
شهریه بین المللی £14,500-23,500
Key Information
Location Birmingham, England
Established 1895
Famous Courses فرصت های شغلی. مبادله تحصیلی و اشتغال .بازرگانی و مدیریت.کارآفرینی.اپتومتری. داروسازی
International Fees £14,500-23,500

بررسی اجمالی

 دانشگاه آستون دانشگاهی با نشاط ، استقبال و جهانی مستقر در دانشگاه واقع در مرکز بیرمنگام ، دومین شهر بزرگ انگلستان است. در سال ۱۸۹۵ تاسیس شد و در ۱۹۶۶ منشور سلطنتی را از ملکه الیزابت دوم به عنوان دانشگاه دریافت کرد. این دانشگاه پنج مدرسه (تجارت ، مهندسی و علوم کاربردی ، زبانها و علوم اجتماعی علوم بهداشتی و بهداشتی و دانشکده پزشکی) را در خود جای داده است که برنامه های بنیادی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و برنامه های تحقیقاتی را ارائه می دهند. آستون بیش از ۱۱۰۰۰ دانشجوی کارشناسی و بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی کارشناسی ارشد از بیش از ۱۲۰ کشور دارد.

استون به طور مداوم در جدول های مختلف لیگ بین المللی در رده های بالایی قرار دارد. در چارچوب تعالی پژوهشی ۲۰۱۴ (REF) ، 78٪ از تحقیقات ارسالی به عنوان "جهان پیشرو" یا "شناخته شده بین المللی" ارزیابی شد. از دیگر نکات برجسته می توان به قرار گرفتن در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر "عصر طلایی" جهان (رتبه بندی دانشگاه جهانی Times Higher Education World Rankings 2017) ، 200 برتر جهان (رتبه بندی اشتغال به کار فارغ التحصیلان QS 2018) و ۲۰۰ رتبه برتر اروپا (Times Higher Education University European University) اشاره کرد. رتبه بندی 2018).

هر دوره کارشناسی را که می خوانید ، می توانید فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی ، ماندارین یا عربی را بخوانید در حالی که در Aston هستید ، یا به عنوان یک ماژول اختیاری در برنامه مدرک خود یا به صورت فوق برنامه. این دانشگاه بیش از ۳۰ مدرک افتخار مشترک ارائه می دهد که به شما امکان می دهد دو موضوع جداگانه را تا سطح افتخارات بخوانید اما به روشی که دو حوزه دانشگاهی را ادغام کند.

برای دانشجویان بین المللی که به داخل شهر پرواز می کنند ، فرودگاه بیرمنگام ۲۰ دقیقه با قطار از ایستگاه خیابان جدید بیرمنگام و لندن ۹۰ دقیقه با قطار یا دو ساعت رانندگی فاصله دارد. پردیس چند فرهنگی ما فقط ۱۰ دقیقه با مراکز خرید و تفریحی اصلی شهر فاصله دارد. Mercer Quality of Living Report 2015 شهر بیرمنگام را به عنوان بالاترین کیفیت زندگی در بین شهرهای دیگر انگلستان در خارج از پایتخت قرار داده است. دانشگاه آستون در سال 2010 از نظر کیفیت زندگی دانشجویان رتبه اول را کسب کرد ، در حالی که FHM و Virgin Student آن را در میان دوستانه ترین دانشگاه های کشور قرار دادند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

برنامه های ابتکاری بین المللی در آغاز هر سال برای ارائه اطلاعات و حمایت از دانشجویان بین المللی جدید اجرا می شود. تیم پشتیبانی دانشجویی را در ابتدای هر سال تحصیلی در فرودگاه بیرمنگام در زمان تعیین شده با دانشجویان ملاقات کنند و به آنها در تطابق با فرهنگ و تجربیات جدید در بریتانیا کمک کنند.گروهی از مشاوران و کارشناسان رفاهی دانشجویان بین المللی که در زمینه ویزا و مهاجرت تخصص دارند در طول سال خدمات مربوطه را برای دانشجویان ارائه می دهند و دانشجویان نیز توسط معلم شخصی برای هدایت آنها در هر موضوع علمی در طول تحصیل خودنیز پشتیبانی می شوند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه آستون برای سال ۲۰۲۱ :

- رتبه ۴۳ در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۳۰ در راهنمای the Guardian University Guide 

پنج امتیاز برای تعالی در تدریس، قابلیت استخدام، نوآوری، امکانات، مشارکت و بین المللی شدن سال ۲۰۱۷-۲۰۱۶

- رضایت بیش از ۸۴ درصدی دانشجویان در بررسی ملی دانشجویان ۲۰۱۸ 
 - ۲۰۱۷ رتبه دوم در انگلستان برای افزایش حقوق فارغ التحصیلان .اکونومیست، بر اساس داده های تحصیلی طولی آموزش داده
- درصد اشتغال بیش از ۸۲ درصدی در راهنمای Times / Sunday Times University

برجسته ترین رشته های دانشگاه آستون عبارتند از:

رتبه ۸۵ در رشته بازرگانی و اقتصاد در راهنمای (Times of Education 2018)
میزان درآمد فارغ التحصیلان دانشگاه آستون بیش از ۷۷۳۸ پوند  ۵سال پس از فارغ التحصیلی بر اساسThe Economis   

۲۰۱۹ رتبه بندی رشته تحصیلی کی اس برای دوره های کلیدی:

- ۲۰۱۹ در فهرست ۱۰۰ دانشگاه برتر برای رشته بازرگانی و مدیریت مطالعات
- در فهرست ۲۰۰ دانشگاه برتر برای رشته حسابداری و مالی
- - در فهرست ۲۵۰ دانشگاه برتر برای رشته زبان شناسی و حسابداری و مالی
 - هشت رشته تحصیلی آستون رتبه ۳۰ را در اروپا و ۲ رشته تحصیلی آن در فهرست در ۲۰ برتر جهان در رتبه بندی  ۲۰۱۸ شده است.

دانشکده بازرگانی یکی از ۱٪ از دانشکده های بازرگانی در جهان است که اعتبار نامه های سه گانه را از اعتبارات مورد نیاز بین المللی را داراست.
برنامه توسعه حرفه ای یک ماژول یکپارچه است که در تمام برنامه های کارشناسی ارشد در مدرسه بازرگانی آستون اجرا می شود و بر توسعه حرفه ای و قابلیت های استخدامی تمرکز دارد. این مدرک ،دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت های کلیدی که در طول سال کسب می کنید، شناسایی، توسعه و اعمال شود. دانش آموزان دارای چهار جریان مختلف در ترم آخر هستند - تحصیل در خارج از کشور، بر اساس جربه کار، شبیه سازی کسب و کار در محوطه دانشگاه و یا کار به عنوان بخشی از یک تیم برای توسعه یک ایده کسب و کار و ایجاد یک طرح کسب و کار برای نشان دادن پتانسیل تجاری سرمایه گذاری خود صورت می گیرد .

 اعتبارات ۳ گانه بین المللی (AACSB، AMBA، EQUIS)

محل اقامت

دانشگاه آستون مسکن پردیس دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و اروپایی دانشجویان سال اول تضمین می کند و در سال های بعد می توانند برای در پردیس دانشگاه نیز اقامت داشته باشند.محوطه دانشگاه آستون در مرکز بیرمنگام قرار دارد و دارای ۳۰۰۰ اتاق دانشجویی است که پنج دقیقه پیاده از ساختمان های اصلی دانشگاه به مرکز بیرمنگام هستند. آپارتمان ها با امکانات عالی با ظرفیت ۵ تا ۱۲ دانش آموز می باشند. امکانات دانشگاهی شامل سالن های تلویزیون ماهواره ای، کتابخانه ۲۴ ساعته ، کافی نت ها، بارها و رستوران ها است. آموزگاران و نگهبانان اقامت برای حمایت از دانش آموزان نیز در این پردیس ها حضور دارند.

موقعیت جغرافیایی

محوطه دانشگاه آستون در مرکز بیرمنگام، "شهر دوم بریتانیا" واقع شده است. بیرمنگام یک شهر پر جنب و جوش و چند فرهنگی است که جمعیت آن حدود ۱.۲ میلیون نفر است. در حال حاضر میزبان بزرگترین تئاتر در خارج از لندن با هنر پرنفوذ، موسیقی و صحنه ادبی است. بیرمنگام دارای برنامه های شبانه عالی و جشن هایی از بزرگترین نمایشگاه روز سنت پاتریک در خارج از دوبلین که بزرگترین بازار کریسمس در داخل بریتانیا است. 

فارغ التحصیلان

 

 فارغ التحصیلان نامدار در رشته سیاست: 

Keith Bradley, Baron Bradley (سیاستمدار)
Robert Walter (سیاستمدار)
Simon D’Ujanga (وزیر امور خارجه اوگاندا)
Anthony Cheung (وزیر حمل و نقل و مسکن هنگ گنگ) 

در رشته بازرگانی:

Phil Popham (مدیر عملیاتی Jaguar ،Land Rover )
Angela Beesley Starling ( از بنیانگذاران Wikia )
Mark Wright (مدیر اجرایی Jaguar ، Land Rover )
Ravi Kant (  نایب رئیس موتور درهند TATA )

در رشته رسانه:

Laura Jones (خبرنگار BBC)
Ivan Noble (خبرنگار BBC)
Kate Walsh (مجری تلویزیون)

You might also be interested in

چرا در رشته مدیریت ارشد بازرگانی در منابع انسانی در انگلستان تحصیل کنید؟

تحصیل در مدیریت منابع انسانی در انگلستان به دلیل دانشگاه های معتبر این کشور، مدارک معتبر جهانی و فرصت های شبکه گسترده می تواند مزیت رقابتی ایجاد کند.Read more

تحصیل در دانشگاه بازرگانی استون

دانشگاه استون ترکیب کاملی از تدریس برنده جایزه ، امکانات در سطح جهانی و یک تجربه بین المللی خارق العاده بین المللی را ارائه می دهد.Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen