London Metropolitan University

Rank 100
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 2002
International Students 10.8%
مشهور برای بازرگانی. رسانه. هنر و طراحی
شهریه بین المللی £13,200-14,500
Key Information
Location London, England
Established 2002
Famous Courses بازرگانی. رسانه. هنر و طراحی
International Fees £13,200-14,500

بررسی اجمالی

دانشگاه متروپولیتن لندن دانشجویان را در مرکز هر کاری که انجام می دهند قرار می دهد. دانشگاه مفتخر به یک جامعه پر جنب و جوش ، چند فرهنگی و اجتماعی متنوع است و از متقاضیان فارغ از سن و پیشینه استقبال می کند. بیشتر دوره ها در لندن میت به صورت تمام وقت و پاره وقت به منظور رفع نیازهای شما ارائه می شود.با تمرکز لندن میت در کیفیت تدریس ، این امر در بالاترین مؤسسات معتبر پایتخت برای آموزش تعالی قرار گرفته است. این دانشگاه در رده های راهنمای تعالی دانشگاه راهنمای ساندی تایمز گود ۲۰۱۶  از دانشگاه های امپریال کالج لندن ، کالج کینگ لندن ، کالج دانشگاه لندن ، ملکه ماری و دانشکده اقتصاد لندن قرار گرفته است.دانشگاه پیوندهای محکمی در صنعت برقرار می کند تا اطمینان حاصل کند که در حین یادگیری ، تجربه حرفه ای حیاتی کسب خواهید کرد ، البته دوره هایی با دقت طراحی شده اند تا روندها و شیوه های صنعت جدید و نوظهور را بگنجانند.دانشگاه واقع در مرکز لندن ، دارای سه دانشگاه است و از شش مدرسه تشکیل شده است. دانشکده هنر ، معماری و طراحی کاس در آلدگیت ، دانشکده تجارت و حقوق در مورگات؛ و مدارس محاسبات و رسانه های دیجیتال ، علوم انسانی ، مشاغل اجتماعی و علوم اجتماعی در هالووی.

طیف گسترده ای از بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی نیز موجود است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دفتر بین المللی و برنامه های بین المللی مشاوره ، مشاوره و پشتیبانی را به دانشجویان بین المللی در مورد همه نوع مسائل مربوط به مراقبت از کودک و معلولیت تا مهاجرت و عبادت مذهبی ارائه می دهد. پشتیبانی بین المللی موجود در  از جامع ترین کشور است و جوایز برتری را کسب کرده است. لندن میت:

به دانشجویان کمک کنید تا مکانهای شغلی و فرصتهای شغلی پاره وقت را پیدا کنند و این امکان را به شما می دهند که ضمن مطالعه ، تجربه صنعت ارزنده ای کسب کنید
از طریق یک برنامه کارآموزی فارغ التحصیل دانشگاه هر ساله تقریباً ۳۰ کارورزی پرداخت می شود که در سراسر بخش ها فعالیت می کنند. کارورزان در سازمانهایی مانند گوگل و نیکلودین به کار خود ادامه داده اند
تمام دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد یک فرصت یادگیری مبتنی بر کار تضمین شده است ، که به سمت تحصیل شما است

 

امکانات دانشگاه متروپولیتن لندن
هنر
دانشکده هنر ، معماری و طراحی سر جان کاس (کس) به طیف وسیعی از امکانات تخصصی مانند اتاقهای تاریک مجهز شده است. کارگاه های چوب ، فلز و پلاستیک؛ و متروپولیتن آثار - یک مرکز تولید دیجیتال است. یک استودیوی ضبط نیز وجود دارد که دانشجویان رسانه و موسیقی بر روی پروژه های زنده برای مشتری های خارجی و ایستگاه تلویزیونی داخلی ما ، کاس تی وی کار می کنند.

بازرگانی
در طبقه تجاری شبیه سازی شده بلومبرگ، به یک بانک اطلاعاتی عظیم از اطلاعات شرکت ، اخبار ، قیمت ابزار مالی و تجزیه و تحلیل ارزش سنجی در زمان واقعی و همچنین بنک اسکپ مشهور جهان دسترسی خواهید داشت.

محاسبه
اگر محاسبات را مطالعه می کنید ، به برخی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های سیسکو در لندن ، از جمله آزمایشگاه تخصصی برنامه نویسی بازی ها و آزمایشگاه برنامه های کاربردی موبایل دسترسی خواهید داشت. دانشجویان برتر حتی روی پروژه های واقعی و پولی کار می کنند ، وب سایت ها و انیمیشن هایی را برای مشتریانی مانند تایم آنلاین ، کمیک رلیف  و ای ام آی رکوردر تهیه می کنند.

روزنامه نگاری
دانشکده علوم اجتماعی دارای ۱۰۰۰۰پوند اتاق خبر است که توسط سردبیر سابق گاردین  ، آلن روسبریدگر رونمایی شد. ۴۰ رایانه مجهز به جدیدترین نرم افزار طراحی ، تلویزیون های با صفحه نمایش بزرگ و یک موبایل تری کسترو همچنین مجموعه های تفسیری و چند رسانه ای وجود دارد.

قانون
از سالن تمسخر در این آموزش استفاده شد که به دانشجویان ایونا بوئشت ، دانشجوی حقوق لندن ، در مسابقات جام معتبر لیدی الیور مونتینگ در سال ۲۰۱۴ کمک کرد. یک حوض ، یک جعبه شاهد و یک گالری عمومی وجود دارد ، بنابراین می توانید با یک محیط دادگاه آشنا شوید و خود را تقویت کنید. مهارتهای ارائه

علوم پایه
یک مرکز علمی ۳۰ میلیون پوندی یکی از بزرگترین آزمایشگاه های اروپا است که شامل ۲۸۰ ایستگاه کاری و آزمایشگاه های تخصصی برای تحقیقات بافت بافت ، تحقیقات ویروس های موجود در هوا و یک اتاق رزونانس مغناطیسی هسته ای است. همچنین امکاناتی برای مطالعه ورزش درمانی ، فیزیولوژی تغذیه ای و فلبوتومی وجود دارد.

اتحادیه دانشجویی
ملاقات با افراد جدید و تلاش برای چیزهای جدید به اندازه بخشی از تجربه های دانشگاه به اندازه سخنرانی ها است. محل دانشجویی ، د راکت ، میزبان طیف گسترده ای از رویدادها از قبیل شب های کلوپ ، جیغ ها و شب های فیلم و همچنین سرو قهوه و پانینیس های نان تست شده است. با داشتن میزهای استخر ، صفحه های پلاسما ، پلی استیشن ۴ ، سیستم صوتی عالی و یک باغ حیاط ، مکان بسیار خوبی برای استراحت است.

 

رتبه بندی

 •  در سال ۲۰۲۱ the Times University Guide رتبه ۱۲۵ در راهنمای 
 • در سال ۲۰۲۱ the Guardian University Guide رتبه ۱۱۸ در راهنمای 

دانشگاه همچنین دارای یک فرهنگ تحقیقاتی قوی است. بیش از دو سوم از تحقیقات ارائه شده به جدیدترین تمرین ارزیابی تحقیقات به نظر می رسد "شناخته شده بین المللی" ، "عالی بین المللی" یا "پیشرو در جهان" باشد. بسیاری از این محققان خبره نیز همانند کارفرمایان و متخصصان با تجربه گسترده در دنیای واقعی سخنرانی خواهند کرد.

لندن میت در رتبه بندی دانشگاه های جوان آموزش عالی تایمز در بین بهترین دانشگاه های مدرن جهان و بهترین موسسه "هزاره" در انگلستان برگزیده شده است
بیش از ۹۳٪ از دانشجویان ما طی شش ماه مشغول به کار هستند یا در دوره تحصیل بیشتری قرار می گیرند بر اساس نظرسنجی آموزش عالی ۱۵-۲۰۱۴
لندن میت بیشتر از میانگین دانشگاه ، دارای بورسیه های آکادمی آموزش عالی است

محل اقامت

دانشگاه متروپولیتن لندن دارای سه سالن اقامتگاه اصلی است و هنگام اختصاص مسکن به دانشجویان بین المللی اولویت می دهد. یک گزینه محبوب ، به ویژه در بین دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی ، اقامتگاه است ، جایی که شما در کنار یک خانواده انگلیسی قرار خواهید گرفت و به شما در بهبود مهارت های زبان انگلیسی کمک می کند. دفتر اسکان دانشگاه همچنین با ارائه اطلاعات در مورد هتل ها ، خوابگاه ها و تختخواب و صبحانه می تواند در اقامت کوتاه مدت کمک کند.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه متروپولیتن لندن در مرکز برخی از جالب ترین مناطق واقع در لندن قرار دارد. از حومه های برگدار شهر لحظات ایسلینگتون از محوطه دانشگاه هالووی لذت ببرید ، یا فضای خلاقانه آجر لاین را در نزدیکی ساختمان های آلدگیت خیس کنید. کسانی که مستقر در مورگات هستند ، از دلالان و سهامداران وکلا که در قلب شهر کار می کنند ، الهام می گیرند.خارج از سخنرانی ها و مطالعه ، دانشجویان از زندگی شبانه در شب در لندن ، پارک های رویال زیبا ، غذاهای ارزان در برکسیت ، موسیقی زنده در کمدن و موزه ها ، گالری ها و تئاترهای مختلف در سراسر شهر بهره می گیرند.

فارغ التحصیلان

 • Otumfuo Nana Osei Tutu II, King of the Ashanti
 • Henry Irving, the first English Stage actor to be awarded a knighthood
 • Kate Hooey, MP
 • Mayor of London Sadiq Khan
 • Comedian Vic Reeves
 • Singer Sinead O’Connor
 • Actor Noel Clarke
 • Cobra Beer founder Lord Bilimoria

دانش آموختگان در ۶۷ شرکت در سراسر جهان در شرکت هایی از جمله بی بی سی ، ، بانک انگلیس ، الکساندر مک کوئین و موزه بریتانیا به کار خود ادامه داده اند .

You might also be interested in

پنج دانشگاه برتر مدیریت کسب و کار مد در انگلستان

با تحصیل  در دوره مدیریت کسب و کار مد در انگلستان، به یک متخصص تجارت در صنعت مد تبدیل شوید.Read more

پنج دوره برتر در رشته مدیریت مد در انگلستان

با تحصیل در دوره مدیریت مد در انگلستان، به یک متخصص تجارت در صنعت مد تبدیل شوید.Read more

بهترین دانشگاه های مد در لندن برای دانشجویان بین المللی

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در دانشگاه مد لندن ، شما یک فرصت منحصر به فرد برای کشف و انتخاب ترجیحات خود با پیشرفت خواهید داشت.Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen