شرایط ورود آکسبریج برای دانشجویان بین المللی

شرایط ورود آکسبریج

اطلاعات در مورد ثبت نام آکسبریج برای دانشجویان بین المللی

شرایط ورود آکسبریج

 شرایط ورود به دانشگاه آکسفورد و کمبریج

 آزمون های دانشگاه های آکسبریج بسیار دشوار میباشد و و برای موفقیت در آزمون ورودی باید الزامات مهم ، سوالات مصاحبه و آزمون های استاندارد برای موفقیت در دانشگاه های آکسبریج را انجام دهند . دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه های آکسبریج باید دو سوأل مهم را پاسخ دهند

  • در چه رشته تحصیلی میخواهید تحصیل کنند؟
  • در کدام دانشگاه میخواهند تحصیل کنند؟

آخرین مهلت ثبت نام برای دانشگاه های آکسبریج تا ۱۵ اکتبر میباشد.

 Oxford

 Cambridge

شرایط ورود برای مقطع کارشناسی برای دانشگاه های آکسبریج

در بسیاری از دانشگاه های انگلستان ممکن است پیشنهادات مشروط براساس مهارت های خاص، استعدادها و یا تجربه قبلی را معیار پذیرش قرار دهند، اما در آکسفورد و کمبریج، توانایی های علمی شما یکی از موارد کلیدی برای پذیرش عدر  باشد.

- دانشگاه آکسفورد

 نمرات بالا برای تمامی رشته های تحصیلی الزامیست

 نمره کل دانشجویان بین المللی ۴۰-۳۸ ونمره بالا در رشته تحصیلی مورد نظر ۷-۶

- دانشگاه کمبریج

 برای تمامی رشته های تحصیلی ( AAA-A*A*A*)نمرات بالا

نمره کل دانشجویان بین المللی ۴۱-۴۰ ونمره بالا در رشته تحصیلی مورد نظر ۷۷۶

بیانیه شخصی آکسبریج

بیانیه شخصی از موارد مهم در دانشگاه های آکسبریج و مصاحبه شخصی شما میباشد و بیانیه شخصی شما برای پذیرش از همه دانشگاههای انگلستان از موارد مهم محسوب میشود . در مصاحبه شخصی خود توانایی و استعدادهای عملی و نظری خود در حرفه و یا رشته تحصیلتان نیز باید اشاره کنید.

بیانیه شخصی شما در طی مصاحبه شما به عنوان یک راهنما توسط آموزگاران پذیرفته شده است، بنابراین اطمینان حاصل کنید که می توانید با اطمینان در مورد موضوع ارائه شده بحث کنید.  داشتن نمرات  بالا در بخش علمی مهم است، اما در مصاحبه نقش مهمی را ایفا نمیکند.

سیستم آموزشی آکسبریج 

سیستم آموزشی آکسبریج یکی از مزیت خاصی آکسبریج است، اما به هیچ وجه مناسب همه دانش آموزان بالقوه نیست. دانش آموزان در آکسفورد و کمبریج در طول دوره تحصیلشان از آموزش بسیار عالی و ملاقات با افراد و کارشناسان مجرب و نامدار برخوردار میشوند. آکسفورد این دوره ها را "آموزش" و  کمبریج آنها را "نظارت" می نامد. دوره های آکسفورد و کمبریج به طور سنتی با ارزیابی رسمی اغلب بر اساس امتحانات متداول صورت میگیرد.

تحصیل در آکسفورد و یا کمبریج

کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد آکسبریج. ترتیب مشاوره رایگان خود در یکی از دفاتر ما در لندن و یا منچستر

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool