University of Wolverhampton
University of Wolverhampton

رتبه

University of Wolverhampton Ranking

124

موقعیت جغرافیایی

University of Wolverhampton Location

Central England

University of Wolverhampton University of Wolverhampton

رتبه

University Ranking

124

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

University of Wolverhampton

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Wolverhampton, England
رسمی 1992
مشهور برای پرستاری.بازرگانی. زبان انگلیسی
شهریه بین المللی £10,800-11,500
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Wolverhampton, England
رسمی 1992
مشهور برای پرستاری.بازرگانی. زبان انگلیسی
شهریه بین المللی £10,800-11,500

بررسی اجمالی

دانشگاه ولورهمپتون در سال ۱۹۹۲ تاسیس شده است و در حال حاضر حدود ۲۳۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه  ثبت نام کرده است که ۲۵۰۰۰ نفر از آنها بین المللی هستند. این در چهار محوطه دانشگاه در میدلاندز غرب گسترش یافته است و می تواند ریشه های آن را به سال ۱۸۳۵ برساند، زمانی که قبلا موسسه مکانیک وولهرهمپتون بود.ولورهمپتون دارای یکی از بالاترین نرخ های اشتغال در کشور است (۹۶٪ در کار یا تحصیل در شش ماه پس از فارغ التحصیلی) با پشتیبانی گسترده ای برای کسانی که قصد شروع کار خود را دارند. بر اساس تحقیق اخیر توسط سدکسو ارائه دهنده خدمات اقامت، این دانشگاه نیز چهارمین خوشبینی در انگلستان (از نظر کیفیت آموزش، حمایت و زندگی دانشجویی) رتبه بندی شده است.ولورهمپتون دارای شهرت تاریخی برای تحقیقات کاربردی و نوآوری است، با استفاده از آنچه که در حال حاضر قدیمی ترین سیستم عامل رایانه الکترونیکی ذخیره شده در جهان در سال ۱۹۵۷ است، آغاز شد. این دانشگاه همچنین یکی از اولین مدارک زبان اشاره انگلیس و همچنین مجازی طراحی و تولید واقعیت.در حال حاضر، ولورهمپتون شرکت های مبتنی بر دانش آموز را تشویق می کند و پروژه هایی را ایجاد می کند که برای دانشجویان کارآفرینی ایجاد می شود. دوره های آموزشی منحصر به فرد عبارتند از:کارشناسی خلاق و حرفه ای نوشتن و مطالعات جنگ  که شامل ماژول های روابط بین المللی است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه ولورهمپتون برنامه ابتکاری برای دانشجویان بین المللی جدید را در ابتدای سال اجرا می کند. تمام دانشجویان بین المللی نیز در حین تحصیل به زبان انگلیسی رایگان ارائه می شوند، در حالی که ماژول های اعتباردهنده جداگانه نیز در زبان انگلیسی و آکادمیک در دسترس هستند. هنگامی که وارد دانشگاه می شوید، خدمات دانشجویی می تواند به شما در زندگی دانشگاهی، پیدا کردن کار نیمه وقت، مقررات مهاجرت، سازگاری با زندگی و حمایت از زبان انگلیس کمک کند.

رتبه بندی

  رتبه بندی  سال ۲۰۲۰ دانشگاه Wolverhampton :

رتبه ۱۲۴ در راهنمای  the Times University Guide
رتبه ۱۱۵ در راهنمای the Guardian University Guide

 

محل اقامت

بیش از ۱۶۰۰ اتاق دانشجویی در نزدیکی دانشگاه قابل دسترس است که دانشجویان میتوانند انتخاب کنند وهمچنین تیم مشاوره دانشگاه دانشجویان را در یافتن محل سکونت مورد دلخواهشان یاری میکنند

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه ولورهمپتون در چهار محوطه دانشگاهی در غرب میدلندز و شروشیر واقع شده است. محوطه اصلی شهر در مرکز شهر ولورهمپتون قرار دارد و پارک کمپون در حومه پارک واقع شده است. محوطه سوم در ولسول در فاصله یک مایل از مرکز شهر والسول واقع شده است، در حالی که چهارمین محوطه دانشگاه در تلفورد در محل زمینهای سبز در مزرعه پیورسلی واقع شده است که در فهرست دوم قرن هفدهم قرن بیستم میلادی تلفورد است.

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool