University of Winchester
University of Winchester

رتبه

University of Winchester Ranking

98

موقعیت جغرافیایی

University of Winchester Location

South England

University of Winchester University of Winchester

رتبه

University Ranking

98

موقعیت جغرافیایی

Img

South England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Winchester, England
رسمی 1840
درصد دانشجویان بین المللی 7.2%
مشهور برای هنر.مدیریت بازرگانی.ورزش
شهریه بین المللی £11,600
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Winchester, England
رسمی 1840
درصد دانشجویان بین المللی 7.2%
مشهور برای هنر.مدیریت بازرگانی.ورزش
شهریه بین المللی £11,600

بررسی اجمالی

دانشگاه وینچستر در نزدیکی ساحل جنوبی انگلیس در منظره ی جنوبی داین واقع شده است. یک شهر کلیسای جامع می باشد. وینچستر در سال ۲۰۰۸ به صورت رسمی یکی از دانشگاه های برتر انگلستان شناخته شد و در حال حاضر حدود ۷۵۰۰ دانشجو در این دانشگاه ثبت نام کرده است.پس از بررسی دانشجویان ملی، وینچستر برای رضایت دانشجویی رتبه چهارم را در انگلستان به خود اختصاص داد. رشته تحصیلی دانشجویان سال آخر، رضایت کلی ۱۰۰٪ در مطالعات آمریکا، باستان شناسی، مدیریت بازرگانی،رقص، طراحی رسانه های دیجیتال، توسعه رسانه های دیجیتال، مطالعات تحصیلی (دوران کودکی)، مدیریت رویداد، انجمن بهداشت و مطالعات اجتماعی ، تاریخ و جهان قرون وسطی، تاریخ و جهان مدرن، تولید رسانه، مطالعات رسانه ای، و سیاست و مطالعات جهانی. را نیز دربر دارد.فرهنگ دانشگاه غیر رسمی است و تأکید بر ایجاد یک جامعه حمایتی برای دانش آموزان از طریق ترویج کسب و کارهای راه اندازی و کارآفرینی اجتماعی و حمایت شخصی در مطالعه و زندگی دانشجویی دارد. وینچستر در سالهای اخیر شاهد رشد چشمگیری بوده است و  برنده جایزه در انجمنه ای دانشجویی در انگلستان شده است که به یکی از بهترین رتبه بندی ها در بررسی ملی دانشجویان می باشد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانش آموزان بین المللی به خدمات ویژه ای دسترسی دارند که شامل مشاوره قبل از ورود  به دانشگاه و یک برنامه الحاقی بین المللی که شامل خدمات انتقال دانشجویان از فرودگاه به محل اقامتشان و مشاوره آموزشی ، تحصیل و فرهنگ در انگلستان می شود. مشاوران ،پشتیبانی دانشجویی برای کمک به مسائل شخصی و تحصیلی را برای دانشجویان انجام می دهند . این دانشگاه همچنین از طریق اتحادیه دانشجویی سازماندهی می شود که هدف آن کمک به ادغام دانش آموزان بین المللی در زندگی وینچستر است. 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه وینچستر برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۹۸  در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۹۶  در راهنمای the Guardian University Guide 

پس از چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ۸۲ درصد از تحقیقات ارائه شده دانشگاه وینچستر به عنوان "کیفیت بین المللی" رتبه بندی شده اند. 

محل اقامت

دانشگاه وینچستر، اقامت دانش آموزان بین المللی را در اقامتگاه های دانشگاه تضمین می کند. اقامتگاه های دانشگاه در محوطه دانشگاه و یا بصورتمسکن خصوصی اجاره ای ارائه می شوند. در مجموع تقریبا ۱۵۰۰ در اقامتگاه های دانشگاه وجود دارد. به طور کلی پردیش دانشجویی یا آپارتمان های کوچک با ظرفیت شش دانش آموز با آشپزخان مشترک نیز برای دانشجویان قابل دسترس است. 

موقعیت جغرافیایی

محوطه دانشگاه وینچستر در فاصله یک کیلومتری مرکز شهر وینچستر، یک ساعت تا لندن قرار دارد. این شهر کلیسای باستانی است که توسط آلفرد بزرگ انتخاب شده که پایتخت پادشاهی واسکس بوده است. اسطوره آرتوریه  با قلعه حاوی میز گرد افسانه ای پادشاه آرتور می باشد. در حال حاضر این شهر دارای منظره فرهنگی قوی، به ویژه میراث ادبی می باشد. .

You might also be interested in...

اعطای جوایز برای نامزدهای دانشگاه آموزش تایمز ۲۰۱۷

اعطای جوایزتحصیلی ۲۰۱۷ Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool