Ulster University
Ulster University

رتبه

Ulster University Ranking

60

موقعیت جغرافیایی

Ulster University Location

Northern Ireland

Ulster University

رتبه

University Ranking

60

موقعیت جغرافیایی

Img

Northern Ireland

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Ulster, Northern Ireland
رسمی 1984
درصد دانشجویان بین المللی 6.1%
مشهور برای کارآفرینی. علوم اجتماعی
شهریه بین المللی £13,240
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Ulster, Northern Ireland
رسمی 1984
درصد دانشجویان بین المللی 6.1%
مشهور برای کارآفرینی. علوم اجتماعی
شهریه بین المللی £13,240

بررسی اجمالی

دانشگاه اولستر در ایرلند شمالی دارای چهار پردیس در بلالاست، کالیرین، کالج مگی و اردستان استون و پنجمین مجتمع مجازی، پردیس اول، آنلاین است. هر محوطه دانشگاه دارای سیستم آموزشی متفاوتی است، به این معنی که دانش آموزان به طور کلی تمام وقت خود را در یک دانشگاه صرف یک سایت واحد می کنند . بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی بین المللی از بیش از ۵۰ کشور در حال حاضر ثبت نام کرده اند.بیش از ۹۰٪ فارغ التحصیلان اولستر شش ماه بعد از تکمیل دوره تحصیلی خود می توانند در سطح عالی تحصیل کنند و یا در حرفه خود مشغول بکار شوند.بیش از ۴۰۰۰ دانش آموز موفق به انجام دوره های آموزش الکترونیکی در دانشگاه اولستر شده اند. آموزش عالی تایمز دانشگاه اولستر را در لیست ۱۰۰ دانشگاه برتر زیر رتبه ۵۰ معرفی کرده و این دانشگاه را  در فهرست  ۱۰۰  دانشگاه مدرن برجسته  سطح جهانی طبقه بندی کرده اند.

 Ulster University London Campus

این دانشگاه در مرکز لندن واقع شده است و به تازگی با بازسازی جدید ، بهترین خدمات را برای دانش آموزان ارائه می کند.دوره های آمادگی زبان انگلیسی، دوره های پایه بین المللی، کارشناسی، کارشناسی ارشد،  بازرگانی بین المللی ، کارشناسی حسابداری ، امور مالی و کارشناسی ارشد بازاریابی در دانشگاه لندن ارائه می کند. تحصیل در دانشگاه اولستر دانشگاه لندن دانشجویان بین المللی را قادر می سازد تا بینش منحصر به فردی را در مورد اینکه چگونه یکی از محبوب ترین و متنوع ترین شهرهای جهان کار می کند، فراهم می کند. لندن به عنوان مرکز مالی جهان محسوب می شود و موقعیت اقتصادی قوی آن برای بسیاری از فرصت های شغلی در طول تحصیل را امکان پذیر می کند.

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

مشاوره و پشتیبانی تحصیلی رایگان در طول تحصیل برای دانشجویان ارائه میشود و همچنین دانشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی برگزار می کند.

 

رتبه بندی

رتبه بندی اولستر برای سال ۲۰۱۹:

رتبه شصت در راهنمای the Times University Guide

رتبه پنجاه و نه در راهنمای the Guardian University Guide 

به دنبال چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ۷۲٪ از پژوهش های ارائه شده توسط اولستر به عنوان "جهانی برجسته" و "عالی بین المللی" طبقه بندی شده اند.

محل اقامت

دانشگاه  دارای اتاق و سوئیت های فردی و گروهی با تمامی امکانات رفاهی می باشند وهمچنین اقامت دانشجویان سال اول برای اولین سال تحصیل از سوی دانشگاه تضمین می شود تیم مشاورین دانشگاه ،دانشجویان را در زمینه اقامت پشتیبانی می کنند

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه اولستر دارای چهار دانشکده اصلی است: بلفاست، اردنستون، کلراین و مگی، و همچنین دو دانشگاه کوچک در بیرمنگام و لندن. محوطه دانشگاه بلفاست بخشی از بخش پر جنب و جوش کلیسای جامع شهر است که مرکز فرهنگی و آموزشی شهر است. این منطقه بخشی از یک صحنه هنری پویا است و دانشگاه در بسیاری از جشنواره های سالانه از جمله جشنواره هنر و طراحی اولستر میزبان  این جشنواره ها می شود.پردیس اردنستون در شمال بلفاست واقع شده است و جاذبه اصلی برای کسانی است قصد زندگی در شهر را دارند، می باشد و می توانند به دانشگاه از طریق راه آهن، اتوبوس و تاکسی سفر کنند. کلرین واقع در کنار رودخانه بان، بزرگترین و شلوغ ترین شهر در ساحل کوزویی در ایرلند شمالی است و برای دانش آموزانی که علاقه مند به فعالیت های در فضای باز هستند، انتخاب خوبی می تواند باشد.

 

 

 

فارغ التحصیلان

  • Gary Lightbody (آهنگساز)
  • Omid Djalili (کمدین)
  • Willie Doherty (هنرمند)
  • Roberta Carol Blackman-Woods (MP)
علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool