Teesside University
Teesside University

رتبه

Teesside University Ranking

85

موقعیت جغرافیایی

Teesside University Location

North England

Teesside University

رتبه

University Ranking

85

موقعیت جغرافیایی

Img

North England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Middlesbrough, England
رسمی 1992
درصد دانشجویان بین المللی 4%
مشهور برای طراحی بازی. مهندسی.پرستاری
شهریه بین المللی £10,750
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Middlesbrough, England
رسمی 1992
درصد دانشجویان بین المللی 4%
مشهور برای طراحی بازی. مهندسی.پرستاری
شهریه بین المللی £10,750

بررسی اجمالی

این دانشگاه در سال ۱۹۹۲ به عنوان دانشگاه رسمی در انگلستان معرفی شد . این دانشگاه در شمال انگلستان در میدلزبورو واقع شده است. ۲۰۰۰۰ دانشجوی پرستاری در حال حاضر  در این دانشگاه ثبت نام کرده اند. این دانشگاه اولین مدرک مدرن را از سوی  آموزش عالی تایمز دریافت کرده است. از سال ۱۹۹۲، نه جایزه تحصیلی ملی را برای برتری در کیفیت تدریس نیز دریافت کرده است. دانشگاه تساید در سال ۲۰۱۳ جایزه سالگرد ملکه را برای برجستگی در زمینه سرمایه گذاری و مشارکت تجاری دریافت کرده استاین دانشگاه در حوزه علوم پزشکی، ورزش، طراحی ، انیمیشن  وکامپیوتری بسیار قوی است. بسیاری از رشته های تحصیلی این دانشگاه توسط سازمان های حرفه ای مورد تایید قرار می باشند. دانشگاه از فارغ التحصیلان در استخدام برای حداقل دو سال بعد از فارغ التحصیلی درخواست می نماید و در بسیاری از دوره ها ، اشتغال به عنوان بخشی از دوره تحصیلی دانشجویان می باشد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه سرویس خوش آمدگویی برای دانشجویان بین المللی که از خارج از کشور می آیند، انجام می دهد و یک برنامه جهت گیری نیز برای آشنایی بیشتر دانشجویان با دانشگاه ارائه می دهد. مذاکرات و کارگاه های آموزشی با مقامات محلی و دانشگاهی و همچنین جلسات با مشاوران دانشجویان بین المللی، در طول سال برای پشتیبانی دانشجویان انجام خواهد شد.دوره های آمادگی زبان انگلیسی برای دانش آموزانی که می خواهند سطح زبان انگلیسی خود را بهبود بخشند وجود دارد و همچنین کافی نت انگلیسی زبان انگلیسی غیر رسمی که توسط دانش آموزان کنونی اجرا می شود، در دسترس است.

رتبه بندی

رتبه بندی سال  ۲۰۱۹ دانشگاه Teesside :

رتبه هشتاد و پنج در راهنمای the Times University Guide

رتبه هفتاد در راهنمای the Guardian University Guide 

چارچوب تعالی تحقیقات سال ۲۰۱۴ نشان داد که این دانشگاه تاثیری بالایی در تحقیقات داشت.میزات تاثیر تحقیقات در موضوعات سیاست های اجتماعی، تاریخچه و تحویل سلامت متفقین ۱۰۰٪ و تدارکات عمومی مهندسی  ۹۰٪ به عنوان تحقیقات برجسته و قابل توجهی بوده اند.

محل اقامت

خوابگاه این دانشگاه دارای ۱۱۰۰ اتاق خصوصی و گروهی با تمامی امکانات رفاهی برای دانشجویان موجود است  و زندگی در اقامتگاه های این دانشگاه بسیار مقرون بصرفه می باشد. همچنین اقامت دانشجویان سال اول کارشناسی و کارشناسی ارشد  از سوی دانشگاه تضمین می شود 

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه در میدلزبورو واقع در شمال یورکشایر وااقع شده است. سرمایه گذاری های چند میلیون دلاری در مرکز شهر و محوطه دانشگاه ،محیطی هیجان انگیز را برای دانش آموزان امروز فراهم کرده است و گسترش اخیر دانشگاه های مجاور باعث افزایش بازگشایی  کافه و رستوران های دانشجویی شده است. این شهر دارای جاذبه های فرهنگی متعددی از جمله موسسه هنر مدرن میدلزبورو است.فرودگاه دورام تیز (۲۰ کیلومتر) و فرودگاه بین المللی نیوکاسل (کمتر از ۸۰ کیلومتر) متصل به خطوط پروازهای لندن و آمستردام می باشد و به عنوان دروازه ای به دو منطقه انگلیسی نورتومریا و نورت یورکشیر می باشد   .

You might also be interested in...

اعطای جوایز برای نامزدهای دانشگاه آموزش تایمز ۲۰۱۷

اعطای جوایزتحصیلی ۲۰۱۷ Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool