University of Surrey
University of Surrey

رتبه

University of Surrey Ranking

23

موقعیت جغرافیایی

University of Surrey Location

South England

University of Surrey University of Surrey

رتبه

University Ranking

23

موقعیت جغرافیایی

Img

South England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Guildford, England
رسمی 1966
درصد دانشجویان بین المللی 21.9%
مشهور برای روانشناسی.مهندسی.جامعه شناسی
شهریه بین المللی £15,800-20,500
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Guildford, England
رسمی 1966
درصد دانشجویان بین المللی 21.9%
مشهور برای روانشناسی.مهندسی.جامعه شناسی
شهریه بین المللی £15,800-20,500

بررسی اجمالی

دانشگاه سورری که در جنوب غرب لندن قرار دارد ، در سال ۲۰۱۶ در دانشگاه تایمز و ساندرج تایمز به عنوان دانشگاه سال نامگذاری شده است. و یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان میباشدحدود ۱۵۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه ثبت نام کرده اند .سوری همچنین علاوه بر نام دانشگاه سال در دیگر زمینه های علمی نیز پیشرفت کرده است. نتایج استثنایی در رضایت دانشجویان، افزایش استانداردهای ورودی و میزان اشتغال بالا از دیگر پیشرفت های دانشگاه سوری می باشند. راهنمای تایمز و ساندی ، دانشگاه سوری را به عنوان یکی از "نوآورانه ترین دانشگاه ها در انگلستان معرفی کردند. کاهش وابستگی خود به بودجه دولت، سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیون پوند برای توسعه محوطه دانشگاه و راه اندازی  سرمایه گذاری مشترک با کشور چین از دیگر فعالیت های دانشگاه سوری می باشد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

تیم اداره بین المللی دانشگاه سوری دانشجویان بین المللی را طول دوره تحصیل پشتیبانی می کند. خدمات رسمی و دیدار در طول روز انتخاب شده در هترو و گاتویک طی ماه سپتامبر، برنامه های گشت و گذار در طول هفته خوش آمدی نیز برای دانشجویان ورودی جدید برگزار می شود .

گروه مطالعات زبان و ترجمه دانشگاه از سال ۱۹۸۲ دوره های انگلیسی برای دانشجویان بین المللی ارائه می کند. دوره های آمادگی زبان انگلیسی و برنامه پشتیبانی زبان انگلیسی از دیگر خدمات دانشگا سوری می باشد

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه سوری برای سال ۲۰۱۹:

رتبه بیست و سه در راهنمای the Times University Guide

رتبه بیست و یک در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه دویست و چهل و هشت در راهنمای the QS World University Rankings

پس از چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ۷۸ درصد از تحقیقات پژوهشی دانشگاه سوری در رتبه بندی جهانی "بین المللی عالی" قرار گرفتند. دانشگاه سوری رتبه اول  را برای علوم پزشکی، مهندسی الکترونیک و مهمانداری و گردشگری و رتبه ۲۰ را در رشته اقتصاد و جامعه شناسی در انگلستان دارد.

محل اقامت

تسهیلات برای همه دانشجویان سال اول و ادامه تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور از سوی دانشگاه تضمین می شود. آپارتمان های دانشجویی با تمامی امکانات در محوطه دانشگاه موجود است. بیش از ۵۰٪ از اتاق ها دارای امکانات و  رایگان و نامحدود هستند.از دیگر گزینه های اقامتی در انگلستان زندیگی با خانواده های انگلیسی است .

خارج از محوطه دانشگاه، سوئیت های متنوعی در منطقه گیلدفورد وجود دارد که به صورت خصوصی و یا از طریق طرح مدیریت دانشگاه سوری انجام می شود.

 

موقعیت جغرافیایی

  دانشگاه اصلی سوری در استیج هیل واقع شده است

دانشگاه دوم، در پارک مانور، در نزدیکی مرکز با  امکانات عالی، ساختمان های دانشگاهی و امکانات ورزشی واقع شده است. فاصله این دانشگاه تا لندن ۹۰ دقیقه با قطار است و دسترسی آسان به فرودگاههای گاتویک و هیترو نیز وجود دارد.

محوطه های منظره ای که محوطه دانشگاه اصلی را تشکیل می دهند، یک منطقه اختصاصی زیبایی طبیعی  با جاذبه های کلاسیک از قبیل جعبه هیل  است که محیطی مناسب برای پیاده روی یا دوچرخه سواری است.

فارغ التحصیلان

  • Jeremy Kyle (گوینده)
  • Jim Abbiss (آهنگساز)
  • Sir Alec Issigonis (طراح)
  • E. F. Schumacher (اقتصاددان)

You might also be interested in...

بهترین مدرک زبان مدرن در انگلستان

اهمیت زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی در جهان Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool