University of Sunderland
University of Sunderland

رتبه

University of Sunderland  Ranking

109

موقعیت جغرافیایی

University of Sunderland  Location

North England

University of Sunderland University of Sunderland

رتبه

University Ranking

109

موقعیت جغرافیایی

Img

North England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Sunderland, England
رسمی 1992
درصد دانشجویان بین المللی 40%
مشهور برای داروسازی. بازاریابی. آموزش
شهریه بین المللی £10,750
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Sunderland, England
رسمی 1992
درصد دانشجویان بین المللی 40%
مشهور برای داروسازی. بازاریابی. آموزش
شهریه بین المللی £10,750

بررسی اجمالی

دانشگاه ساندرلند در سال ۱۹۰۱ به عنوان دانشکده فنی ساندرلند تاسیس شد و در سال ۱۹۹۲ به عنوان دانشگاه رسمی در انگلستان معرفی شد. این دانشگاه دارای چهار دانشکده می باشد: دو دانشگاه ساندرلند در ساحل شمال شرقی انگلستان، یکی در لندن واقع شده است که برای آموزش تجارت، گردشگری و پرستاری شهرت دارد و توسعه  بخش جدید در هنگ کنگ را نیز انجام داده است. در سال ۲۰۱۸، این دانشگاه به عنوان یکی از تنها پنج دانشکده پزشکی جدید در انگلستان نامگذاری شده است که به منظور حل اختلافات منطقوی در زمینه آموزش پزشکی در سراسر انگلستان و گسترش دسترسی به حرفه پزشکی تاسیس شده است. گروه اول دانش آموزان می توانند در سپتامبر ۲۰۱۹ به مدرسه پزشکی بپیوندند.دانشگاه ساندرلند دارای ارتباطات نزدیک با کسب و کار و صنعت و همچنین یک رابطه نزدیک با بسیاری از شرکت های برجسته آبی چیپ است. بسیاری از کارآموزی در این بخش ها صورت میگیرد، چون این دانشگاه ارتباطات قوی در زمینه مهندسی و رسانه ها دارد.در بازخوردهای خود از چارچوب تعالی تعلیم و تربیت، سهم قابل ملاحظه ای که شرکای تجاری و صنعتی برای برنامه محتوا ارائه می دهند، برجسته شده است.ارتباط با صنعت بخش مهمی از رویکرد دانشگاه است، هر هیئت علمی دارای همکاران تجاری مشترک خود برای تاثیر گذاری بر محتوای برنامه، همکاری در تحقیق یا دوره کارآموزی، سخنرانی های مهمانانه یا فرصت های کاری برای دانشجویان و فارغ التحصیلان می باشند.پیشرفت های اخیر با سازمان هایی از جمله اتحادیه خودروسازی شمال شرق، کاترپیلار، پلیت ساندرلند و اداره امنیت ملی ، اسکادران پزشکی ارتش، رقص شهر، بی بی سی و شورای هنر انگلستان دارد.

دانشگاه ساندرلند در لندن
دانشگاه ساندرلند در لندن واقع در قناری کاناری، قلب مهمترین مرکز مالی اروپا، اکنون بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد از سراسر جهان را در اختیار دارد. این محوطه دارای آموزش و پرورش جهانی و امکانات و زیرساخت های پیشرفته ای است که تجربه دانشجویی را برای دانش آموزان فراهم می کند.

 University of Sunderland in London 

طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه ساندرلند در لندن از جمله:

- بازرگانی، مدیریت و امور مالی
- مهندسی و مدیریت پروژه
- گردشگری
- پرستاری و سلامت
- انگلیسی برای آمادگی هدف علمی
- MBA در زمینه امور مالی، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی و مدیریت زنجیره تامین نیز ارائه داده می شود.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه دوره های آمادگی زبان انگلیسی برای دانشجویان ارائه می دهد. دانشگاه ساندرلند همچنین سرویس رایگان را برای دانش آموزانی که به فرودگاه نیوکاسل می آیند را در اختیار آنها قرار می دهد. دانشکده همچنین یک برنامه الحاق یک هفته برای دانش آموزان جدید ارائه  می کند وتعدادی از احزاب خوشایندی برای تازه واردان را سازماندهی می کند.

رتبه بندی

رتبه بندی ۲۰۲۰ دانشگاه Sunderland :

رتبه ۱۰۹  در راهنمای the Times University Guide 
رتبه ۹۸ در راهنمای the Guardian University Guide 

پس از چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ده رشته تحصیلی دانشگاه ساندرلند، ۴ * در تحقیقات برجسته جهان را به خود اختصاص دادند.

محل اقامت

ساندرلند دارای پنج سالن اقامتی است و  اقامت تمام دانشجویان سال اول در محل پذیرش دانشگاه تضمین می شود. بیش از ۲۰۰۰ اتاق در دسترس با گزینه های مختلف وجود دارد. اتاق ها در یک آپارتمان با یک آشپزخانه مشترک  می باشند.تمام سالن ها آشپزخانه و امکانات خشکشویی دارند و همچنین بیمه خصوصی اموال در اجاره و یک سرویس اتوبوس دانشگاه آزاد که هر دو دانشگاه را به یکدیگر متصل می کند را شامل می شود.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه ساندرلند دارای سه محوطه دانشگاهی است: دو دانشکده در ساندرلند و دانشکده دیگر در لندن  قرار دارند که شهرت جهانی برای آموزش تجارت، گردشگری و رشته های پرستاری دارند. ساندرلند یک شهر با ترکیبی از معماری گرجستان، ادواردین و ویکتوریا است و یک پیاده روی کوتاه به سواحل شنی است.به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای شمال شرقی، آن دارای بسیاری از بارها و کلیساهای بزرگ است و یک توقف معمول برای گروه های توریستی است. ساندرلند همچنین باشگاه های ورزشی متعددی مانند ساندرلند و امکانات ورزشی از جمله استخرهای شنا استاندارد المپیک، مرکز اسکیپ خشک و یکی از بزرگترین دیوارهای صعود در بریتانیا می باشد. ساندرلند حدود ساعت چهار با قطار تا لندن فاصله دارد.

You might also be interested in...

دوره های تحصیلی جدید Sunderland

 در سال ۲۰۱۹ Sunderland دوره های تحصیلی دانشگاه  Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool