SOAS University of London
SOAS University of London

رتبه

SOAS University of London Ranking

44

موقعیت جغرافیایی

SOAS University of London Location

London

SOAS University of London SOAS University of London

رتبه

University Ranking

44

موقعیت جغرافیایی

Img

London

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1916
درصد دانشجویان بین المللی 53%
مشهور برای مطالعات شرق، آسیا وخاورمیانه
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1916
درصد دانشجویان بین المللی 53%
مشهور برای مطالعات شرق، آسیا وخاورمیانه

بررسی اجمالی

دانشگاه SOAS در لندن که در قلب مرکز لندن قرار دارد ، نهادی است که دانشجویان را به چالش می کشد تا دیدگاه های متعارف را ترغیب کند. SOAS به ویژه در رشته های هنر ، علوم انسانی ، زبان ها ، فرهنگ ها ، حقوق و علوم اجتماعی از منظر جهانی ، به ویژه برای دوره های منحصر به فرد خود در زمینه های آسیا ، آفریقا ، خاور نزدیک و خاورمیانه مشهور است. این دانشگاه در رشته هایی مانند مردم شناسی ، توسعه ، زبان ها ، امور مالی ، حقوق ، سیاست و دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد ارائه می دهد که همگی توسط کارشناسان کلاس جهانی تدریس می شوند.

بیش از ۴۰ ٪ دوره های کارشناسی ارشد سالانه در خارج از کشور ارائه می دهند و به دانشجویان این امکان را می دهد که در فرهنگ و زبان مناطق ویژه ما غوطه ور شوند. حدود ۴۵ ٪ از دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد به زبان دوم می گذرانند و تصمیم می گیرند سال سوم خود را در یکی از دانشگاههای بی شمار شریک SOAS در سراسر آفریقا ، آسیا و خاورمیانه و خاورمیانه گذرانند.

كتابخانه مشهور جهان در SOAS يكي از پنج كتابخانه ملي تحقيقات در انگلستان است كه داراي ۱.۵ ميليون كتاب ، مجله و مطالب مطالعه به ۴۰۰ زبان مختلف است. کتابخانه ما با جذب دانشمندان از سراسر جهان نه تنها ۱.۳ میلیون جلد چاپ شده ، بلکه مجموعه بزرگی از بایگانی ، نسخه های خطی و کتابهای نادر را نیز در خود جای داده است. به عنوان یک دانشجوی SOAS ، استفاده رایگان از کتابخانه دانشگاه لندن در مجلس سنای آمریکا نیز گنگ است.

جایی که شما برای تحصیل انتخاب می کنید ممکن است مسیری را که در طول زندگی طی می کنید تعیین کند. در SOAS ، شما این حق را دارید که سفر خود را تعریف کنید. به عنوان بخشی از مدرسه با دیدگاه جهانی ، مسیرهای متقابل را با دانش آموزان بیش از 135 کشور جهان خواهید دید ، دیدگاه های جدید ، بینش های جدیدی درباره چالش هایی که در سراسر جهان با آن روبرو می شویم ، و یک جهت گیری جدید به دست خواهید آورد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

SOAS با بیش از ۶۰۰۰ دانشجو ، بالاترین نسبت دانشجویان بین المللی را در جهان دارد - و پنج برابر میانگین ملی انگلیس. تحصیل در یک کشور جدید می تواند دلهره آور باشد - اما SOAS می خواهد آن را تا حد امکان لذت بخش کند. یک روز خوش آمدید ، به طور خاص برای دانشجویان بین المللی ، در آغاز ترم پاییز برگزار می شود و پشتیبانی از ورود شما ادامه می یابد.

مشاوره در مورد مهاجرت و ویزا و همچنین امور مالی و مزایا به صورت رایگان و بی طرفانه برای همه دانشجویان ارائه می شود. اتحادیه دانشجویان همچنین دارای یک افسر بین المللی ویژه برای پشتیبانی از شخصی است ، خارج از آنچه که توسط مشاوره و بهزیستی دانشجویی ارائه می شود. دانشجویان بین المللی همچنین عضویت رایگان در خانه دانشجویان بین المللی دارند که محل برگزاری جلسه ، رویدادها و فعالیتهایی را برای دانش آموزان با پیشینه های فرهنگی مختلف فراهم می کند.

برای دانشجویانی که زبان انگلیسی آنها هنوز در حد استاندارد لازم نیست ، SOAS همچنین دوره های تحصیلی انگلیسی را برای دوره های هدفمند علمی ، به مدت چهار تا دوازده هفته قبل از شروع ترم و همچنین پشتیبانی غیر حضوری از زبان انگلیسی ارائه می دهد.

رتبه بندی

به دنبال بررسی ملی دانشجویان ۲۰۱۹ ، ۸۴.۹۵٪ از دانشجویان SOAS از دانشگاه خوشحال بودند ، بسیار بالاتر از میانگین ملی. علاوه بر این ، این دانشگاه در رده بندی های اخیر عملکرد خوبی داشته است:)

 •  در فهرست ۵۰ دانشگاه برتر جهان برای رشته هنر و علوم انسانی در راهنمای کیواس 
 • رتبه ۲۰ برتر اروپا (رتبه بندی دانشگاه جهانی QS ۲۰۲۰)
 • رتبه ۴۴ در راهنمای دانشگاه تایمز ۲۰۲۰
 • رتبه نقره در چارچوب تعلیم و تربیت تعالی ۲۰۱۸
 • رتبه اول در لندن برای تجارت و مدیریت (جدول دانشگاه لیگ نگهبان) جدول ۲۰۲۰)

موضوعات برتر رتبه بندی در QS دانشگاه های جهانی ۲۰۲۰ شامل موارد زیر است:

 • مطالعات توسعه (رتبه ۶ در جهان)
 • انسان شناسی و جامعه شناسی (رتبه ۱۳ در جهان)
 • سیاست (رتبه ۱۸در جهان)
 • تاریخ (رتبه ۴۵ جهان)

محل اقامت

SOAS دارای دو سالن اختصاصی محل اقامت ، ۲۰ دقیقه پیاده روی از محوطه اصلی دانشگاه و دارای گزینه هایی از اتاق های پذیرایی یا خود پذیرایی است. دانشجویان SOAS همچنین می توانند در سالن های بین دانشگاهی لندن اقامت کنند ، جایی که آنها می توانند با دانشجویان سایر مؤسسات دانشگاه لندن درهم آمیخته باشند. SOAS همچنین می تواند دانش آموزان را در یافتن محل اسکان خصوصی اجاره ای کمک کند و برای بررسی قراردادها و پشتیبانی از مسکن آماده است. برای دانشجویان دارای خانواده یا شرکا ، استودیوهای دوستانه خانوادگی و آپارتمان ها در سالن های اقامت SOAS در دسترس هستند.

.

موقعیت جغرافیایی

محوطه اصلی SOAS (میدان راسل) در بلومسبوری ، منطقه ای از مرکز لندن واقع شده است که به خاطر مجموعه های مربع های باغبانی مشهور است و به دلیل ارتباطات ادبی مشهور است. دانشگاه کوشش های چشمگیر و شفاف ، دانشگاه SOAS توسط سایر موسسات مشهور جهان احاطه شده است و در کنار کتابخانه چشمگیر مجلس سنا قرار دارد. فقط ۵ دقیقه پیاده روی تا موزه بریتانیا ، و با داشتن فضای نمایشگاه خود ، گالری برونئی ، SOAS برای دانشجویان مناسب است تا از فرهنگ های فرهنگی لندن کاوش کنند. این محوطه دانشگاه واقع شده و دارای تعداد زیادی قطار ، زیر زمین و اتوبوس در سراسر لندن است.

در محوطه دانشگاه ، اتحادیه رنگارنگ دانشجویی مکان مناسبی برای دیدار با دوستان است - یکی از چندین کافی شاپ SOAS برای یک کافئین ، یا بازدید از پالایشگاه در محل ، که یک غذای جهانی غذای سرد و گرم را برای گرسنه ها ارائه می دهد. دانش آموزان. جوامع و گروه های زیادی برای پیوستن وجود دارند ، از بحث و گفتگو گرفته تا رقصیدن ، فمینیسم تا فیلم - به رادیو SOAS ، یا نسخه ای از روزنامه دانشجویی SOAS Spirit را انتخاب کنید تا با آنچه اتفاق می افتد به روز شوید.

فارغ التحصیلان

در سال ۱۹۱۶ ، مأموریت بنیانگذار دانشگاه در درجه اول آموزش مربیان انگلیس برای پست های خارج از کشور در امپراتوری بود. اکنون تعداد بیشماری از روسای ایالتی ، وزیران دولت ، قاضی دیوان عالی کشور و فعالان حقوق مدنی در میان فارغ التحصیلان این کشور قرار دارد.

 • موسیقیدان ، نویسنده و فعال حقوق مدنی, Paul Robeson
 • نخست وزیر پیشین ترکیه , Bülent Ecevit
 • نماینده انگلیس, Catherine West
 • کمدین تلویزیون, Dom Joly
 • مدیر of V&A East, Gus Casely-Hayford
 • مدیر قبلی BBC News, James Harding
 • بازیکن ملی پوش راگبی انگلیس, Maro Itoje
 • رئیس جمهور پیشین غنا, John Atta Mills

 

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool