SOAS University of London
SOAS University of London

رتبه

SOAS University of London Ranking

44

موقعیت جغرافیایی

SOAS University of London Location

London

SOAS University of London SOAS University of London

رتبه

University Ranking

44

موقعیت جغرافیایی

Img

London

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1916
درصد دانشجویان بین المللی 27.1%
مشهور برای مطالعات شرق، آسیا وخاورمیانه
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1916
درصد دانشجویان بین المللی 27.1%
مشهور برای مطالعات شرق، آسیا وخاورمیانه

بررسی اجمالی

این دانشگاه در سال ۱۹۱۶ تأسیس شده است و از جمله دانشگاه های برتر انگلستان در زمینه مطالعات آسیا و خاورمیانه، فرهنگ وحقوق، علوم انسانی وعلوم اجتماعی می باشد و در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ دانشجو از ۱۳۰ کشور مختلف دنیا در این دانشگاه ثبت نام کرده اند.قابل توجه است که علاوه بر تعداد تقریبا یکسان دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، یکی از بالاترین میزان دانشجویان بین المللی در جهان است. درصد سطح رضایت دانشجویان از این دانشگاه بیش از ۹۸ درصد میباشد وبیش از ۷۰ در صد دانشجویان با نمران بالایی از این دانشگاه فارغ التحصیل میشوند و دانشجویان میتوانند یکسال از دوره تحصیل خود را  در یکی از کشورهای آسیایی آفریقایی بگذرانند .همچنین ۴۵ درصد از دانشجویان کارشناسی در طی تحصیل خود زبان دوم  نیز فرا می گیرند .بیش از ۳۵۰ دوره کارشناسی ،نزدیک به ۲۰۰ دوره های کارشناسی ارشد، و برنامه های دکتری و تحقیقاتی  در هر بخش دانشگاهی موجود است.مأموریت تاسیس این دانشگاه در درجه اول برای آموزش مدرسان بریتانیایی برای ارسال خارج از کشور در سراسر امپراتوری بود. در حال حاضر، شمار بسیاری از سران دولت، وزیران دولت، قضات دیوان عالی و جایزه نوبل در میان فارغ التحصیلان این دانشگاه هستند. بیش از ۴۰٪ دوره ها ،یک سال در خارج از کشور در یکی از دانشگاه های شاروالطبیعه در سراسر آفریقا و آسیا برگزار می شود . کتابخانه دانشگاه یکی از پنج کتابخانه ملی تحقیقاتی در انگلستان است که شامل ۱۵۰۰۰۰۰ کتاب، مجلات و منابع مطالعه در ۴۰۰ زبان مختلف جهان است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی عضویت رایگان در خانه دانشجویان بین المللی دارند که مکان ملاقات، رویدادها و فعالیت ها را برای دانشجویانی از زمینه های فرهنگی مختلف فراهم می کند. یک روز خوش آمدید در ابتدای دوره پاییز برگزار می شود و پشتیبانی از رسیدن شما ادامه می یابد. اتحادیه دانشجویان دارای یک تیم بین المللی اختصاصی برای حمایت شخصی توسط مشاوره دانشجویی و سلامت است. همچنین دوره آمادگی زبان انگلیسی ، دوره های آموزشی آکادمیک و پشتیبانی زبان انگلیسی نیز ارائه می دهد.
 

رتبه بندی

رتبه بندی سال ۲۰۱۹ دانشگاه SOAS University of London :

رتبه پنجاه و سه در راهنمای the Times University Guide 
 رتبه پنجاه و هشت در راهنمای the Guardian University Guide

این دانشگاه در حال حاضر جزء ۵ دانشگاه برتر انگلستان میباشد که با وجود داشتن موسسه تخصصی در مقایسه با بسیاری از دانشگاه های دیگر،  پیشرفت چشمگیری در جدول لیگ انگلستان دارد. به دنبال چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، رشته موسیقی این دانشگاه، رتبه پنجم را در انگلستان کسب کرده است، رشته تاریخ ،هنر و باستان شناسی به طور چشمگیری افزایش یافته است که در جدول لیگ، از رتبه هفدهم به رتبه هشتم (از ۲۵) افزایش پیدا کرده است. 

محل اقامت

این دانشگاه دارای ۲ سالن اقامتی بزرگ با تمامی امکانات رفاهی میباشد و فاصله آن از دانشگاه ۲۰ دقیقه میباشد همچنین دانشجویان میتوانند در خوابگاه دانشگاه لندن که دارای ۱۷۰ اتاق میباشد سکونت داشته باشند

موقعیت جغرافیایی

محوطه اصلی (میدان راسل) در بلومزبری واقع شده است، منطقه ای از مرکز لندن که در قرن هفدهم و هجدهم توسط خانواده راسل ساخته شده است به یک منطقه مسکونی مد روز تبدیل شده است. این مجموعه به دلیل مجموعه ای از محوطه های باغی شناخته شده است و به عنوان یکی از زیباترین مناطق مرکزی لندن شناخته می شود و همچنین از ارتباطات ادبی خود مانند گروه بلومزبری و بیمارستان های متعدد و موسسات دانشگاهی مشهور است. دومین پردیس میدان ایزلینگتون قرار دارد.

فارغ التحصیلان

 • Aung San Suu Kyi (برنده جایزه صلح نوبل و عضو پارلمان برمه)
 • David Warren (سفیر بریتانیا در ژاپن)
 • Jung Chang (نویسنده و مورخ)
 • Bernard Lewis (مستشرق)
 • Paul Robeson (موسیقی دان. نویسنده. فعال مدنی)
علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool