University of Roehampton
University of Roehampton

رتبه

University of Roehampton Ranking

69

موقعیت جغرافیایی

University of Roehampton Location

London

University of Roehampton University of Roehampton

رتبه

University Ranking

69

موقعیت جغرافیایی

Img

London

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1841
درصد دانشجویان بین المللی 8.5%
مشهور برای فیلم. عکاسی. روزنامه نگاری. رقص. درام. انگلیسی و نویسندگی خلاق 
شهریه بین المللی £13,125
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1841
درصد دانشجویان بین المللی 8.5%
مشهور برای فیلم. عکاسی. روزنامه نگاری. رقص. درام. انگلیسی و نویسندگی خلاق 
شهریه بین المللی £13,125

بررسی اجمالی

دانشگاه با پردیس بزرگ پارک در جنوب غربی لندن واقع شده است. این دانشگاه در سال ۲۰۰۴ به یک دانشگاه مستقل تبدیل شد، اما در قرن ۱۹ با چهار کالج آموزشی تاسیس شد. این کالج ها بصورت جداگانه فعالیت دارند. این دانشگاه دارای بیش از ۸۰۰۰ دانشجو از ۱۱۰ کشور مختلف است. راهنمای ۲۰۱۸ کامل دانشگاهی، این دانشگاه را به عنوان بهترین دانشگاه مدرن در لندن معرفی کرد.با توجه به تاریخ این دانشگاه، آموزش و تدریس این دانشگاه یکی از قدرتمندترین ها در جهان است. همچنین در رشته های رقص، انسانشناسی، زیست شناسی، برنامه های درام و ادبیات انگلیسی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مؤسسه آموزش عالی سوئیس دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهمان نوازی برای دانشجویان را  ارائه می دهد و دانشگاه نیز اخیرا شروع به ارائه دوره های آنلاین در دوره های بازرگانی و پزشکی کرده است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

تیم  دانشجویی دانشگاه سرویس خوش آمدگویی  را از فرودگاه لندن هیترو و انتقال دانشجویان به محل اقامتشان را انجام می دهد. هفته برگزاری برای دانشجویان جدید  برای سازماندهی تحصیلی نیز صورت می گیرد. دانش آموزان با مشاوره شخصی خود میتوانند در مسائل علمی و شخصی مشاوره کنند.همچنین دوره های زبان انگلیسی نیز در طول سال برای دانشجویان بین المللی قابل دسترس هستند. 

رتبه بندی

رتبه بندی ۲۰۲۰ دانشگاه Roehampto  :

رتبه ۶۹  در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۱۰۳  در راهنمای the Guardian University Guide 

در جدیدترین چارچوب تحقیقاتی، ۶۶ درصد از تحقیقات این دانشگاه به عنوان "جهان پیشرو" و یا "بین المللی بسیار عالی" طبقه بندی شده است. رشته رقص از رشته های تحصیلیبرتر این دانشگاه و سومین رتبه برتر دانشگاه در لندن برای کیفیت تحقیق در آموزش و پرورش است و چهارمین دانشگاه برتر برای انگلیسی ها می باشد. 

 

محل اقامت

همه دانشجویان سال اول دانشجویان در محل اقامتگاه دانشگاه رئوهمپتون میتوانند سکونت داشته باشند. در هر چهار کالج مختلف، ۱۵۰۰ اتاق در پردیسبا یک اتاق پذیرایی و یک حمام اختصاصی می باشند. اکثر این اقامتگاه ها برای دانشجویان سال اول طراحی شده است ولی دانشگاه ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی را در زمینه اقامت یاری میکند. دانشگاه همچنین می تواند برای دانش آموزانی که مایل به زندگی در منزل خصوصی  و یا نزدیک به مرکز لندن هستند، کمک کند.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه در جنوب غرب لندن واقع شده است. پردیس دانشگاه در نزدیکی ریچموند پارک و پوتنی و در چند مایلی مرکز لندن قرا دارند. همچنین دسترسی سریع به خطوط راه آهن ، سفر به دیگر نقاط شهررا آسانتر می کند. در راهنمای کامل دانشگاه ۲۰۱۸ این دانشگاه، مدرن ترین دانشگاه در لندن معرفی شد. 

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool