University of Portsmouth
University of Portsmouth

رتبه

University of Portsmouth Ranking

56

موقعیت جغرافیایی

University of Portsmouth Location

South England

University of Portsmouth

رتبه

University Ranking

56

موقعیت جغرافیایی

Img

South England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Portsmouth, England
رسمی 1869
درصد دانشجویان بین المللی 14.8%
مشهور برای تکنولوژی.بازرگانی.علوم
شهریه بین المللی £13,900-15,900
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Portsmouth, England
رسمی 1869
درصد دانشجویان بین المللی 14.8%
مشهور برای تکنولوژی.بازرگانی.علوم
شهریه بین المللی £13,900-15,900

بررسی اجمالی

دانشگاه پورتسموث در سواحل جنوبی انگلستان در ۱۲۰ کیلومتری جنوب غربی لندن واقع شده است. بیش از ۲۴۰۰۰ دانش آموز در این دانشگاه ثبت نام کرده اند، که ۴۰۰۰ آنها بین المللی هستند.پورتسموث یک دانشگاه مدرن چند رشته ای است که دوره های کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و تحقیقاتی را در سراسر پنج دانشکده ارائه می دهد. بیشتر دوره های کارشناسی شامل یک سال کارآموزی می شود. دانشگاه پورتسموث در حال حاضر در (راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۱۹)  در لیست ۲۵ دانشگاه برتر انگلستان رتبه بندی شده است و یکی از دانشگاه های برتر انگلستان برای رضایت دانشجویان و تحصیلات عالی فارغ التحصیل شده است.دوره های محبوی دانشگاه پورتسموث عبارتند از: زمین شناسی، علوم زمین و محیط زیست، داروسازی و علوم ورزشی، روانشناسی و اپتومتری ، مدیریت ارشد بازرگانی ، مهندسی نفت، مهندسی مکانیک، مهندسی نرم افزار، محاسبات و علوم رایانه، قانون، جرم شناسی و عدالت کیفری، مطالعات قانونی، روابط بین الملل، روزنامه نگاری، اداره عمومی، معماری، توسعه املاک و مدیریت املاک و مستغلات است. همچنین مجموعه کامل از دوره های بازرگانی، اقتصاد، حسابداری، امور مالی، مدیریت منابع انسانی و قانون نیز برای دانشجویان ارائه می کند.این دانشگاه در ماه سپتامبر برای دوره های مهندسی و بازرگانی در رشته های کارشناسی ارشد یارانه ارائه می کند.این دانشگاه همچنین با کالج بین المللی پورتسموث - نویتس همکاری می کند و دوره های بنیادی، دوره بین المللی سال اول و دوره های پیش دانشگاهی ارائه می دهند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه پورتسموث دوره های آمادگی زبان انگلیسی برای دانش آموزانی که برای سطوح تحصیلی دانشگاهی درخواست کرده اند، ارائه می دهد. پورتسموث همچنین در طول مدت تحصیل دانشجویان بین المللی  با ارائه کلاس هاس های انگلیسی اطمینان حاصل کنند که دانشجویان  کامل تسلط در بخش نوشتاری، نوشتن مقالات و گزارش ها و ارائه سخنرانی ها ، مباحث شامل نوشتن مقاله، گرامر ، آکادمیک و تفکر انتقادی را دارشته باشند. تمام کلاسهای زبان انگلیسی برای دانشجویان سال اول رایگان هستند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه پورتسموت برای سال ۲۰۱۹:

رتبه بیست و یک در راهنمای the Times University Guide

رتبه چهل و هشت در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه پنجاه و یک در راهنمای the QS World University Rankings

ورتسموث برنده جایزه چارچوب تعالی تدریس ۲۰۱۷ شد و در سطح بین المللی رتبه ۹۸ در رتبه بندی  ۵۰  را در لیست دانشگاههای مدرن بین المللی ۲۰۱۷  در رتبه بندی دانشگاه برتر جهانی در سال ۲۰۱۷  در لیست ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان توسط رتبه بندی شد. پورتسموث شهر یکی از مقرون به صرفه ترین شهرهای انگلستان برای دانش آموزان در فهرست زندگی دانشجویی ۲۰۱۶ معرفی شد.به دنبال چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ۸۹ درصد از تحقیقات پورتسموث در فیزیک و ۹۰ درصد از تحقیقات در حرفه های پزشکی متفقین (به عنوان مثال دندانپزشکی، پرستاری و داروسازی) به عنوان پیشرو در سطح جهانی یا بین المللی شناخته شده است.

محل اقامت

اقامت دانشجویان بین المللی در طول اولین دوره تحصیلشان از سوی دانشگاه تضمین می شود. خوابگاه های اقامتی با بیش از ۵۰۰۰ اتاق  و مسکن خصوصی (عمدتا در قالب آپارتمان مشترک و خانه ها یا مسکن با یک خانواده محلی) برای اجاره در سراسر شهر برای دانشجویان موجود است.

موقعیت جغرافیایی

پورتسموث تنها جزیره ای از انگلستان است که در سواحل جنوبی انگلستان واقع شده است و در فاصله ۹۰ دقیقه از لندن از طریق قطار قرار دارد. پورتسموث، واقع در سولنت، در مقابل جزیره وایت و پورتو است که دارای ۲۴۰ هزار نفر جمعیت که ۲۴ هزار آن دانشجو هستند. دانشگاه پورتسموث،مکان ساحلی برای لذت بردن از سواحل ، باغ های عمومی و ورزش در تمام طول سال است. پورتسموث دارای میراث دریایی قوی و خانه نیروی دریایی سلطنتی است .پورتسموث شهری امن و دوستانه با حمل و نقل بسیار عالی است. به دلیل موقعیت آن، پورتسموث یک دروازه به قاره و شهرهای دیگر انگلستان است. فرودگاه های لندن هیترو و گاتویک ۷۰ دقیقه تا شهر فاصله دارند و فاصله فرودگاه ساوتهمپتون تا شهر ۲۰ دقیقه است. پورتسموث بندر اصلی کشتی است، لینک ها برای جزیره وایت فرانسه و اسپانیا در دسترس هستند.

شرکت های جهانی که در پورتسموث شعبه دارند عبارتند از:

BAE Systems. EADS Astrium. VT Shipbuilding

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool