University of Portsmouth
University of Portsmouth

رتبه

University of Portsmouth Ranking

56

موقعیت جغرافیایی

University of Portsmouth Location

South England

University of Portsmouth University of Portsmouth

رتبه

University Ranking

56

موقعیت جغرافیایی

Img

South England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Portsmouth, England
رسمی 1869
درصد دانشجویان بین المللی 21%
مشهور برای فناوری دریایی ، روانشناسی ، هنر و طراحی
شهریه بین المللی £14,300-16,400
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Portsmouth, England
رسمی 1869
درصد دانشجویان بین المللی 21%
مشهور برای فناوری دریایی ، روانشناسی ، هنر و طراحی
شهریه بین المللی £14,300-16,400

بررسی اجمالی

دانشگاه پورتسموث یکی از بزرگترین دانشگاههای انگلیس است که بیش از ۲۳۰۰۰ دانشجو از جمله حدود ۲۰۰۰ دانشجوی بین المللی از بیش از ۱۰۰ کشور جهان ثبت نام کرده اند. این می تواند ریشه های خود را به مدرسه پیمایش پلیموت ، که در سال ۱۸۶۲ تأسیس شد و رسماً در سال ۱۹۹۲ به طور کامل به دانشگاه اعطا شد .

پورتسموث در سال ۲۰۱۲ به دلیل شهرت جهانی در زمینه تحصیلات و تحقیقات دریایی و دریایی جایزه ملکه سالگرد را به دست آورد و ۱۱ موضوع اخیراً برای رضایت دانش آموزان در بین ده کشور برتر انگلیس قرار گرفت. این شهر همچنین برای مکانهای مقرون به صرفه برای تحصیل در رده یازدهم انگلیس قرار دارد. بیش از ۱۲۰۰۰ دانش آموز پلیموت در هر سال از مکان ها و یادگیری مبتنی بر کار بهره مند می شوند.

در حال حاضر تنها دانشگاه پس از سال ۱۹۹۲ است که دانشکده پزشکی خود را دارد و با سایر دانشگاه ها و موسسات جنوب غربی همکاری های محکمی دارد. در سال های اخیر بخش های مختلفی پیشرفت کرده اند ، به ویژه کتابخانه و اتحادیه دانشجویی ، دانشکده های بهداشت ، آموزش و پرورش و جامعه و علوم دریایی. برنامه های دانشگاه پلیموت در علوم کامپیوتر ، مهندسی عمران ، جغرافیا و علوم زیست محیطی و هنر و طراحی نیز در سطح ملی بسیار بالا قرار دارد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه پورتسموث دوره های آمادگی زبان انگلیسی برای دانش آموزانی که برای سطوح تحصیلی دانشگاهی درخواست کرده اند، ارائه می دهد. پورتسموث همچنین در طول مدت تحصیل دانشجویان بین المللی  با ارائه کلاس هاس های انگلیسی اطمینان حاصل کنند که دانشجویان  کامل تسلط در بخش نوشتاری، نوشتن مقالات و گزارش ها و ارائه سخنرانی ها ، مباحث شامل نوشتن مقاله، گرامر ، آکادمیک و تفکر انتقادی را دارشته باشند. تمام کلاسهای زبان انگلیسی برای دانشجویان سال اول رایگان هستند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه پورتسموت برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۷۶ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۶۰ در راهنمای the Guardian University Guide 

مطابق با جدیدترین لیگ گرین پیپل اند پلنت ، دانشگاه پلیموت طبق ۴۰دانشگاه برتر مدرن جهان مطابق با آموزش عالی تایمز رتبه ۵۰ را از ۱۰۰ و همچنین دانشگاه برتر بریتانیا در انگلیس قرار دارد.

چارچوب تعالی تحقیقات سال ۲۰۱۴ دانشگاه را به عنوان ۵۰ موسسه تحقیقاتی برتر بریتانیا طبقه بندی کرد و بازده در پزشکی بالینی بالاتر از خانه هایی مانند آکسفورد ، کمبریج و یو سی ال قرار گرفت. تقریباً دو سوم تحقیقات به عنوان "پیشرو در جهان" یا "کیفیت بین المللی" طبقه بندی شده اند.

محل اقامت

تمام دانشجویان جدید برای سال اول تحصیل خود در محل اسکان دانشگاه تضمین می شوند. شش سالن در محوطه دانشگاه وجود دارد که دارای شش پردیس دیگر است. بیشتر اتاق ها دارای اتاق های اختصاصی هستند و در بین آپارتمان های ۳ تا ۱۱ نفر با آشپزخانه مشترک قرار دارند. بسیاری از سالن ها نیز دارای آپارتمان های استودیویی هستند و همگی با فاصله زیاد از محوطه اصلی دانشگاه و مرکز شهر واقع شده اند.

موقعیت جغرافیایی

این دانشگاه شهری در ساحل جنوبی انگلیس است که دارای سابقه طولانی به عنوان یک بندر و کشتی سازی است و هم اکنون میزبان بزرگترین پایگاه دریایی در اروپای غربی است. سرگرمی در مرکز شهر بسیاری از باشگاه ها ، کافه ها ، رستوران ها و تئاترها را در خود جای داده است و موقعیت ساحلی این شهر نیز این مکان را برای فرودگاه های آبی از جمله گشت و گذار در ماه های تابستان و قایقرانی بسیار محبوب کرده است.

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool