Nottingham Trent University
Nottingham Trent University

رتبه

Nottingham Trent University Ranking

40

موقعیت جغرافیایی

Nottingham Trent University Location

Central England

Nottingham Trent University

رتبه

University Ranking

40

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

Nottingham Trent University

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Nottingham, England
رسمی 1962
درصد دانشجویان بین المللی 7.7%
مشهور برای هنر وطراحی.معماری.حقوق
شهریه بین المللی £13,450
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Nottingham, England
رسمی 1962
درصد دانشجویان بین المللی 7.7%
مشهور برای هنر وطراحی.معماری.حقوق
شهریه بین المللی £13,450

بررسی اجمالی

دانشگاه ناتینگهام ترنت در سراسر سه پردیس، دو پردیس در ناتینگهام و یک پردیش در خارج از شهر واقع شده است و یکی از بزرگترین دانشگاه های انگلستان بیش از ۲۸۰۰۰  دانشجو در حال حاضر ثبت نام کرده اند. ناتینگهام ترنت ابتدا در سال ۱۸۴۳ تاسیس شده است ولی در سال ۱۹۹۲ به رسمیت شناختن به عنوان دانشگاه شناخته شد . ۹۳٪ از دانش آموزان ناتینگهام در بررسی ملی دانشجویان ، دانشجویان را برای تحصیل در این دانشگاه دعوت می کنند" .دانشگاه ناتینگهام ترنت بهترین برنامه های هنری، طراحی، مد و هنرهای خلاقانه ارائه می کند و یکی از بزرگترین مدارس دولتی در بریتانیا می باشد. این دانشگاه همچنین در ورزش، با عملکرد قوی در لیگ بریتانیا و کالج ورزش، به خوبی عمل می کند. این دانشگاه اخیرا یکی از بزرگترین کمکهای دانشگاهی پس از ۱۹۹۲ را به منظور ادامه کار تشخیص و درمان سرطان  را دریافت کرده است.ناتینگهام ترنت با ۵۰ موسسه دانشگاهی در ۴۰ کشور همکاری می کند و برخی از برنامه ها در دانشگاه نیز فرصتی برای دانشجویان برای تحصیل در خارج از کشور را فراهم می کنند. ۹۳٪ از دانشجویان ناتینگهام ترنت ۶ ماه شش ماه از فارغ التحصیلی می توانند در حرفه مربوطه  مشغول بکار شده و یا در مقاطع عالی ادامه تحصیل کنند.

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دفتر بین المللی دانشگاه ناتینگهام ترنت طیف گسترده ای از خدمات برای دانشجویان بین المللی ارائه می کند. قبل از شروع دوره تحصیلی، خدمات حمل و نقل از فرودگاه های به محل اقامت دانشجویان و یک دوره آمادگی بادگیری زبان انگلیسی ۳۰ تا ۶ برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود.همچنین دانش آموزان می توانند دوره های پایه را برای دوره های کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی بگذرانند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه ناتینگهام برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۴۰ و در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۱۲در راهنمای the Guardian University Guide 

دانشگاه ناتینگهام ترنت در سال ۲۰۱۸ به عنوان "دانشگاه سال" به نام "تایمز تحصیلات عالی" نامگذاری شد و همچنین در راهنمای دانشگاه تایمز و سانتا تایمز "دانشگاه مدرن سال" نامیده شد. این دانشگاه در "جدیدترین تدریس" تعریف شده است.به دنبال چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، ۹۰٪ از تحقیقات ارائه شده توسط ناتینگهام ترنت به عنوان "پیشرو در جهان"، "بین المللی عالی" و "شناخته شده بین المللی" طبقه بندی شده اند. بخش علوم ، مهندسی ، زیست و پزشکی بیشترین بخش این تحقیقات را در بر داشتند.

محل اقامت

دانش آموزان بین المللی حداقل یک سال در محل پذیرش دانشگاه ناتینگهام ترنت می توانند اقامت داشته باشند. ۴۲۰۰ اتاق های دانشجویی در دسترس هستند که در محوطه دانشگاه و یا در نزدیک دانشگاه قرارگرفته اند که اکثر آنها بصورت  آپارتمان، خانه  واتاق خواب های خصوصی با آشپزخانه مشترک هستند، هرچند آپارتمان های استودیویی و اتاق های مشترک نیز در دسترس هستند.هزینه زندگی در ناتینگهام در مقایسه با بسیاری از نقاط دیگر بریتانیا مقرون به صرفه است، به این معنی که با توصیه های دانشگاه می توان مکان اقامتی ارزان و راحت پیدا کرد.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه ناتینگهام ترنت دارای سه محوطه دانشگاه است که در شمال شهر ناتینگهام واقع شده است، دانشکده اصلی مرکز دوره های مدیریت، حقوق، برنامه های علوم اجتماعی و هنر و طراحی می باشد و پردیس کلایتون مرکز های هنر، علوم انسانی، آموزش و پرورش و علوم و فن آوری ناتینگهام می باشد و برکننورست مرکز دانشکده حیوانات، علوم روستایی و محیط زیست و مزرعه لبنی است.فاصله ناتینگهام تقریبا دو ساعت با قطار از لندن است و دانش آموزان ۱۰٪ از جمعیت این شهر را تشکیل می دهند. هزینه های زندگی پایین تر از میانگین ملی است و برای همین منظور یکی از شهرهای مقرون به صرفه برای زندگی بشمار می آید. شهرستان ناتینگهام حال حاضر یکی از شهرهای باا نرخ بالای شغلی در انگلستان است و به عنوان یکی از مراکز تولید در انقلاب صنعتی  است.

 

 

You might also be interested in...

مقطع کارشناسی ارشد آنلاین در دانشگاه های معتبر انگلستان

در حالی که جهان با تغییرات بی سابقه ای روبرو می شود ، تعداد فزاینده ای از دانشجویان بین المللی تحصیلات تکمیلی می توانند به صورت آنلاین مطالعه کنند Read more

پنج دانشگاه برتر سبز در انگلستان ۲۰۱۹

رتبه بندی دانشگاه Green and Planet University بینشی بی نظیر از سبزترین دانشگاه های انگلیس ارائه می دهد. کمی بیشتر درباره پنج سبزترین دانشگاه برتر انگلیس… Read more

رتبه بندی دانشگاهی GreenMetric

دانشگاه آکسفورد  پایدارترین دانشگاه انگلستان در رتبه بندی دانشگاه جهانی گرین متریک ۲۰۱۹ یو ای .   Read more

دانشگاه ناتینگهام ترنت برترین دانشگاه سال ۲۰۱۹

دانشگاه ناتینگهام ترنت بهترین دانشگاه سال ۲۰۱۹ توسط گاردین نامگذاری شد.   Read more

ارزان در انگلستان MBA بهترین دوره های

در انگلستان MBA دوره های  Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool