London South Bank University
London South Bank University

رتبه

London South Bank University Ranking

86

موقعیت جغرافیایی

London South Bank University Location

London

London South Bank University

رتبه

University Ranking

86

موقعیت جغرافیایی

Img

London

اضافه کردن به علاقه مندی ها

London South Bank University

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1892
درصد دانشجویان بین المللی 7.7%
مشهور برای مهندسی. حسابداری. علوم
شهریه بین المللی £13,125-14,800
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1892
درصد دانشجویان بین المللی 7.7%
مشهور برای مهندسی. حسابداری. علوم
شهریه بین المللی £13,125-14,800

بررسی اجمالی

این دانشگاه در سال ۱۸۹۲ تاسیس شد و در سال ۱۹۹۲ بعنوان دانشگاه رسمی و بین المللی در انگلستان شناخته شد این دانشگاه به آموزش عملی واشتغال دانشجویان تمرکز بالایی دارد.در حال بیش از ۱۵۰۰ دانشجو از بیش از ۱۳۰ کشور مختلف دنیا در این دانشگاه ثبت نام کرده انداین دانشگاه جزء ۱۰ دانشگاه برتر انگلستان در زمینه اشتغال و حقوق فارغ التحصیلان است و فارغ التحصیلان این دانشگاه شش ماه بعد از اتمام دوره تحصیلی خود از حقوق بالایی برخوردار خواهند شد.

دانشگاه لندن جنوب بانک همچنین طیف گسترده ای از بورس تحصیلی و تخفیف برای دانشجویان بین المللی را ارائه می دهد، از جمله کمک هزینه تحصیلی ملی، تخفیف برای فارغ التحصیلان و تخفیف ۵٪ برای پرداخت هزینه تحصیل دراوایل سال ارائه می کند 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه لندن جنوب بانک قبل از ورود، سرویس خوش آمدگویی از فرودگاه برای دانشجویان بین المللی انجام می دهد .دانشگاه لندن جنوب بانک دارای مرکز مراقبت های بهداشتی است و مداوم سلامت و ایمنی همه دانش آموزان را انجام می دهد.

رتبه بندی

رتبه ۸۶ در راهنمای در سال ۲۰۲۰ the Times University Guide 
رتبه ۶۸ در راهنمای  در سال ۲۰۲۰the Guardian University Guide 

پس از چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، بانک لندن جنوبی به عنوان یکی از سه دانشگاه برتر مدرن در لندن معرفی شد پس از ۷۳٪ از تحقیقات خود در بالاترین امتیاز ۴ * یا ۳ * قرار گرفت. در سال ۲۰۱۷، دانشگاه لندن به عنوان دانشگاه سال تحصیلات تکمیلی به نام دانشگاه تایمز نامگذاری شد.

محل اقامت

مسکن دانشجویی دانشگاه رتبه پنجم را در سطح ملی و بهترین در لندن توسط رتبه بندی دانشجویان رتبه بندی شده است. دانشگاه دارای ۴ خوابگاه اقامتی با ۱۴۰۰ تخت برای دانشجویان موجود است. دانشگاه اقامت دانشجویان بین المللی  سال اول را که درخواست خود را در مهلت مقرر انجام داده اند را تضمین می کند. خدمات اقامت همچنین قادر به کمک به دانش آموزان در یافتن مکان های اجاره ای خصوصی در لندن و اطراف آن هستند.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه لندن جنوب بانک دانشگاه در جنوب وارک در جنوب تامس واقع شده است. واترلو و پل لندن نزدیکترین ایستگاه ها برای دانشگاه هستند. ارتباطات حمل و نقل قوی زندگی شبانه در لندن را بسیار آسان می کند  و دانشجویان می توانند به راحتی به دیگر نقاط شهر سفر کنند.

 

فارغ التحصیلان

  • Frank Aubach (نقاش)
  • Russell Lissack ( نوازنده)
  • Umer Rashid (بازیکن کریکت)
  • Greg Searle (پاروزن المپیک)

You might also be interested in...

اطلاعات لازم در مورد تحصیل در رشته حقوق در انگلستان

اگر دانشجوی بین المللی هستید که یک مدرک کارشناسی غیر قانونی را گذرانده اید اما مایل به تبدیل شدن به یک وکیل ، وکالت یا وکالت هستید ، باید یک دوره تبدیل… Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool