University of Leicester
University of Leicester

رتبه

University of Leicester Ranking

38

موقعیت جغرافیایی

University of Leicester Location

Central England

University of Leicester

رتبه

University Ranking

38

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Leicester, England
رسمی 1921
درصد دانشجویان بین المللی 19.6%
مشهور برای تاریخ. فیزیک.نجوم
شهریه بین المللی £14,740-18,855
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Leicester, England
رسمی 1921
درصد دانشجویان بین المللی 19.6%
مشهور برای تاریخ. فیزیک.نجوم
شهریه بین المللی £14,740-18,855

بررسی اجمالی

دانشگاه لستر در شرق میدلندز واقع شده است و در حال حاضر حدود ۲۰۰۰۰ دانش آموز ثبت نام کرده است، که ۱۵۰۰ نفر از آنها بین المللی از بیش از ۸۰ کشور مختلف هستند. دانشگاه لستر یکی از سریعترین دانشگاه های در حال رشد دانشگاه بریتانیا است و در حال حاضر برنامه توسعه مجدد پردیس ۳۰۰ میلیون پوندی را انجام می دهد. دانشگاه لستر در سال ۲۰۰۸ "دانشگاه سال" توسط "تایمز" برگزیده شد و اخیرا به عنوان دونده در همان رده در سال ۲۰۱۴ به پایان رسید.لستر به خوبی از قدرت تحقیق خود شناخته شده است، با گروه باستان شناسی خود به تازگی کشف بقایای ریچارد سومرا انجام دارده است. گروه فیزیک و نجوم ،میزبان بزرگترین مرکز تحقیقاتی فضایی اروپا است و دانشکده مطالعات موزه یکی از بخش های تحقیقاتی در سطح کشور است که دارای بالاترین تحقیقات در زمینه مطالعات موزه در انگلستان است.

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دفاتر بین المللی دانشجویان را در امور تحصیلی ویزا امور بانکی واشتغال یاری میکنند و همچنین دانشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی برگزار میکند و دانشجویانی که نیاز به تقویت سطح زبان انگلیسی خود دارند می توانند در این کلاس ها ها شرکت کنند

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه لستر برای سال ۲۰۱۹:

رتبه سی و شش در راهنمای the Times University Guide

رتبه شصت و سه در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه دویست و بیست و سه در راهنمای the QS World University Rankings

صد و شصت و هفت در راهنمای the Times Higher Education World Rankings

لستر به عنوان یک دانشگاه پیشرو در زمینه تحقیق شناخته می شود و سال تحصیلی بالاترین دانشگاه سال ۲۰۱۸ را به نام "دانشگاه سال" نامگذاری کرد و در سال ۲۰۱۴ به عنوان دونده به پایان رسید. پس از نتایج چشمگیر در چارچوب تحقیقاتی سال ۲۰۰۸، لستر دوباره در نسخه ۲۰۱۴ قرار گرفت و ۷۵ درصد از تحقيقات ارائه شده به صورت بين المللي عالی معرفی شد. 

محل اقامت

دانشگاه لستر دارای خوابگاه و سوئیت های فردی و گروهی  با تمامی امکانات رفاهی میباشد ومهلت ثبت نام برای خوابگاه و سوئیت تا اول سپتامبر است وهمچنین اقامت دانشجویان سال اول برای ۱ سال از سوی دانشگاه تضمین می شود. تیم مشاورین دانشگاه، دانشجویان را در زمینه اقامت یاری خواهند کرد ودانشجویان میتوانند محل سکونت خود را با یاری این تیم بیابند

موقعیت جغرافیایی

لستر با جمعیت ۳۰۰۰۰۰ نفری در قلب انگلستان واقع شده است و فاصله لستر تا لندن ۱ ساعت با قطار است و از شهرهای دیدنی انگلستان بشمار می آید زادگاه ویلیام شکسپیر نیز در این شهر میباشد.تمام ساختمان های آموزشی در عرض چند دقیقه پیاده روی از یکدیگر در دانشگاه کمبریج دانشگاه لستر قرا دارند. ایستگاه قطار لستر در فاصله دور از دانشگاه قرار گرفته است ولی مراکز خرید، مجتمع سینمایی، مغازه ها، کافه ها و رستوران های محلی هم در این نزدیکی یکدیگر هستند. فرودگاه میدلندز نزدیکترین فرودگاه به این شهر است که به ۲۸ نقطه کشور متصل است .ساختمان های دانشگاه لستر بیش از یک قرن از سبک های معماری را نشان می دهد که نشانگر تاریخ و رشد شهر است. اولین ساختمان دانشگاه، فیلدینگ جانسون، از سال ۱۸۳۷ است و نمونه خوبی از معماری دیرینه گرجستان است.بسیاری از ساختمان های اخیر، برندهای معماری برای برتری طراحی شده اند.

 

فارغ التحصیلان

 • Jyrki Katainen (رئیس جمهور فنلاند)
 • Peter Campbell (سر دبیر Chief of Nature)
 • Atifete Jahjaga (رئیس جمهور کوزوو)
 • Martin Löb (ریاضیدان)
 • Bob Parr (Emmy برنده جایزه)
علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool