University of Leeds
University of Leeds

رتبه

University of Leeds Ranking

13

موقعیت جغرافیایی

University of Leeds Location

North England

University of Leeds

رتبه

University Ranking

13

موقعیت جغرافیایی

Img

North England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Leeds, England
رسمی 1904
درصد دانشجویان بین المللی 11.7%
مشهور برای بازاریابی .مهندسی. مدیریت فروش
شهریه بین المللی £15,000-19,250
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Leeds, England
رسمی 1904
درصد دانشجویان بین المللی 11.7%
مشهور برای بازاریابی .مهندسی. مدیریت فروش
شهریه بین المللی £15,000-19,250

بررسی اجمالی

دانشگاه لیدز، که در سال ۱۹۰۴ تاسیس شده است، شهرت بین المللی برای برتری در زمینه تدریس و تحقیق دارد و بخشی از گروه معتبر راسل گروهی از دانشگاه های تحقیقاتی میباشد

لیدز یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور است که ۳۳۰۰۰ دانش آموز از بیش از ۱۴۰ کشور در این دانشگاه ثبت نام کرده اند. محل تحصیل دانشجویان لیدز بیش از ۹۸ هکتار با  فاصله یک مایل از مرکز شهر است.

دانشگاه دارای امکانات ورزشی ،آموزشی کتابخانه میباشد

The Edge ، stage@leeds

دانشگاه لیدز گسترده ترین دوره های تحصیلی در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد،زبان انگلیسی ، دوره های ۱ ساله پایه بین المللی و دکترا ارائه می دهد. دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه لیدز از مقاطع مورد احترام بین المللی است و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد می توانند در مواضع نفوذی در سراسر جهان قرار بگیرند.

دانشگاه لیدز با  استاندار طلایی در ابتکار ارزیابی اتحادیه دانشجویی با بیش از ۳۰۰ باشگاه و جوامع مختلف فرصت های اجتماعی برای دانشجویان فراهم می کند

 

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه لیدز یک دانشگاه بین المللی با بیش از ۵۰۰۰ دانشجوی بین المللی از بیش از ۱۴۰ کشور ایت. دفتر بین المللی دانشگاه، اطلاعات و مشاوره های لازم را برای کمک به دانشجویان برای زندگی و تحصیل در دانشگاه لیدز را ارائع می کند. رویدادهای منظم، ملاقات دانش آموزان با فارغ التحصیلان و سفیران بین المللی، به شما در برقراری ارتباط با افراد و فرهنگ های جدید از سراسر جهان کمک خواهد کرد.

ساختارهای حمایت از دانشجویان بین المللی شامل مربیان خصوصی در طول تحصیل، مرکز مشاوره دانشجویی و مجموعه کامل امکانات بهداشتی در دانشگاه لیدز توسط پزشکان، پرستاران و دندانپزشکان نیز برای دانشجویان موجود است.

 

رتبه بندی

 

رتبه بندی دانشگاه لیدز برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۱۳ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۱۱ در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه ۹۳ در راهنمای the QS World University Rankings

به دنبال چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، دانشگاه لیدز جایگاه خود را به عنوان موسسه تحقیقاتی برتر در انگلستان حفظ کرده است. بیش از ۸۰٪ از تحقیقات ارائه شده به عنوان "پیشرو در جهان" یا "بین المللی عالی" طبقه بندی شده است. لیدز رتبه نخست را در میان دانشگاه های شرکت راسل گروه برای یادگیری و دوم برای حمایت دانشجویان کسب کرده است.

رشته های برتر دانشگاه لیدز:

 مدیریت مالی و حسابداری
هنر و طراحی
مدیریت بازاریابی
مهندسی شیمی
مهندسی برق و الکترونیک
زبان انگلیسی
بازاریابی
مهندسی مکانیک

 

محل اقامت

دانشگاه لیدز، یکی از بزرگترین دانشگاه های انگلستان، دارای امکانات متنوع برای سلیقه ها و بودجه های مختلف است. دانشگاه لیدز آپارتمان های مدرن ، خوابگاه ، اتاق های ویژه و آپارتمان های استودیویی برای دانشجویان ارائه می دهد .

دانشگاه لیدز اقامت دانشجویان کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی که از تاریخ مهلت درخواست پذیرش می کنند، تضمین می کنند. پروفیل های خوابگاه، عکس ها و قیمت ها را می توان در وب سایت لیدز مشاهده کرد

موقعیت جغرافیایی

لیدز یک شهر بزرگ در یورکشایر، شمال انگلستان است و فقط دو ساعت تا لندن با قطار فاصله دارد. این شهر برای ورزش، موسیقی و جاذبه های فرهنگی آن، از جمله موزه ها، شب زنده داری و خرید مشهور است. لیدز یکی از سه شهر برتر انگلستان برای خرید و فروش میباشد که دارای طیف وسیعی از مغازه ها و فروشگاه ها با توجه به سلیقه های مختلف است.در خارج از شهر ، دروازه یورکشایرز با مناظر زیبا انتخاب  خوبی برای از تفریحات ها در فضای باز در تعطیلات است.

دسترسی دانشگاه لیدز به دو فرودگاه اصلی - منچستر و لیدز برادفورد دسترسی به دیگر نقاط جهان را برای دانشجویان آسانتر کرده و دانشجویان میتوانند به فاصله دو ساعت با قطار به لندن سفر کنند.

 

فارغ التحصیلان

 • Alistair Brownlee MBE  (ورزشکار المپیک)
 • Alistair McGowan  (امپرسیونیسم و بازیگر)
 • Piers Sellers, OBE  (فضانورد ناسا)
 • Jacqui Oatley (مفسر ورزشی)
 • Wole Soyinka ( برنده جایزه نوبل در نمایش نامه نویسی)
 • Steve Bell and Kipper Williams   (کاریکاتوریست)
 • Bekele Geleta  (مدیر کل فدراسیون صلیب سرخ و حلال احمر)
 • Liz Kershaw (مجری رادیو)

You might also be interested in...

دانشگاه منچستر بهترین دانشگاه انگلستان برای تأثیرات اجتماعی

رتبه بندی های تأثیرگذاری دانشگاه آموزش عالی ۲۰۲۰ بار با تأثیرات اجتماعی و زیست محیطی دانشگاه منچستر برترین ها در انگلیس نشان داده شده است. Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool