University of Hertfordshire
University of Hertfordshire

رتبه

University of Hertfordshire  Ranking

88

موقعیت جغرافیایی

University of Hertfordshire  Location

South England

University of Hertfordshire

رتبه

University Ranking

88

موقعیت جغرافیایی

Img

South England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

University of Hertfordshire

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Hatfield, England
رسمی 1952
درصد دانشجویان بین المللی 13.5%
مشهور برای پرستاری.مهندسی.تاریخ
شهریه بین المللی £12,000
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Hatfield, England
رسمی 1952
درصد دانشجویان بین المللی 13.5%
مشهور برای پرستاری.مهندسی.تاریخ
شهریه بین المللی £12,000

بررسی اجمالی

دانشگاه هرتفوردشایر یک دانشگاه مدرن است که در هاتفیلد ، ایالت هرتفوردشایر و در ۳۵ کیلومتری شمال لندن واقع شده است. بیش از ۲۵۰۰۰ دانش آموز از ۹۰ کشور مختلف در این دانشگاه ثبت نام کرده است.

دانشگاه هرتفوردشایر برنده جایزه دانشگاه گاردین برای تجربه دانشجویان در سال ۲۰۱۵ شد ، بیش از ۹۵.۲ درصد از دانشجویان ،شش ماه پس از فارغ التحصیلی می توانند در حرفه مربوطه مشغول بکار شده و یا در مقاطع عالی تحصیل  کنند.این دانشگاه دارای ارتباطات قوی با صنعت است . تیم انگلیسی فرمول یک ،حداقل یک فارغ التحصیل هرتفوردشایر دارد.هرتفوردشایر دوره های تحصیلی در زمینه علوم بهداشتی ، علوم پیشرو و علوم پزشکی ارائه می دهد و خدمات و فرصت های شغلی و تحصیلی برای فارغ التحصیلان در زمینه های اشتغال و شغلی ایجاد می کند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

تیم مشاورین دانشگاه، دانشجویان را درامور بانکی ، ویزا و دانشجویی پشتیبانی می کنند و همچنین دانشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی برگزار می کند و دانشجویانی که نیاز به گذراندن دوره های زبان انگلیسی دارند می توانند در این کلاسها شرکت کنند

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه هرتفوردشایر برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۸۸ در راهنمای the Times University Guide

رتبه۹۲  در راهنمای the Guardian University Guide

دانشگاه هرتفوردشایر همچنان یکی از ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان است که کمتر از ۵۰ سال قدمت دارد و در حال حاضر در فهرست دانشگاه های جوان انگلستان رتبه ۷۱ را دارد . در آخرین چارچوب تحقیقاتی، ۹۰ درصد از تحقیقات ارائه شده به عنوان کیفیت بین المللی محسوب می شوند که اولین بار درتاریخ  انگلستان از لحاظ تاثیرگذاری رتبه بندی می شود. ۵۷٪ از تحقیقات هرتفوردشایر به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین در سطح بین المللی محسوب می شود.

محل اقامت

اقامت دانشجویان سال اول به مدت ۱ سال از سوی دانشگاه تضمین می شود و خوابگاه ها دارای تمامی امکانات رفاهی می باشند و همچنین دانشجویان بعد از ۱ سال می توانند اقامت خود را تمدید کنند و یا توسط مشاورین ما در زمینه مسکن، محل اقامت دلخواه خود را در نزدیکی دانشگاه بیابند

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه هرتفوردشایر تنها ۲۵ دقیقه از لندن  فاصله دارد و در  حومه زیبای شمال پایتخت واقع شده است. دانشگاه هرتفوردشایر دو دانشگاه در هاتفیلد دارد که در فاصله  ۱۰ دقیقه ای از یکدیگر قرا دارند و از طریق مسیرهای دوچرخه و اتوبوس شاتل  بهم متصل می شوند. هاتفیلد یک شهر تقریبا ۳۰۰۰۰۰ نفر در ایالت هرتفوردشایر است و برای چندین بار در "انجمن"، یکی از محل های محبوب دانش آموزان محسوب می شود. مرکز شهر کوچک است، اما دسترسی به بازار و رستوران ها بسیار آسان است.

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool