Heriot-Watt University
Heriot-Watt University

رتبه

Heriot-Watt University Ranking

35

موقعیت جغرافیایی

Heriot-Watt University Location

Scotland

Heriot-Watt University

رتبه

University Ranking

35

موقعیت جغرافیایی

Img

Scotland

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Edinburgh, Scotland
رسمی 1821
درصد دانشجویان بین المللی 20.6%
مشهور برای بازاریابی .مهندسی .هنر و طراحی
شهریه بین المللی £13,500-17,440
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Edinburgh, Scotland
رسمی 1821
درصد دانشجویان بین المللی 20.6%
مشهور برای بازاریابی .مهندسی .هنر و طراحی
شهریه بین المللی £13,500-17,440

بررسی اجمالی

دانشگاه هریوت وات هشتمین سالمندترین موسسه آموزش عالی در انگلستان است و در سال ۱۸۲۱ به عنوان دانشکده ادینبورگ، اولین مؤسسه مکانیک جهان و مدرسه هنرهای معاصر شناخته شد. در سال ۱۹۶۶، دانشگاه سلطنتی به عنوان یک دانشگاه رسمس معرفی شد. بیش از یک سوم دانشجویان دانشگاه محله هریوت وات ۷۰۰۰ نفر از خارج از انگلستان هستند و این تمرکز بین المللی نیز توسط ۱۰۰۰۰ دانش آموز از ۱۵۰ کشور مختلف در سراسر جهان که در برنامه های بین المللی آن است، نشان داده شده است.این دانشگاه دارای چندین دانشکده است که یکی از آنها  در اسکاتلند ، مالزی و دوبی هستند. جایزه ای از شورای توسعه و صنعت اسکاتلندی را به دلیل تمرکز بین المللی خود به دست آورده است و همچنین بازدهی بالایی در علوم فیزیک، ریاضی، بازرگانی ، مدیریت، مهندسی و محیط زیست دارد. این دانشگاه برنده جایزه بین المللی دانشگاه سال ۲۰۱۸ نیز شده است.بیش از ۹۵٪ از التحصیلان درجه اول هریوت وات در شش ماه پس از فارغ التحصیلی می توانند در حرفه مربوطه خو مشغول  بکار شده و یا در سطح عالی به تحصیل کنند.دانشگاه هریوت وات رتبه اول را در اسکاتلند برای بالاترین حقوق و دستمزد توسط دانشگاه تایمز آموزش عالی دارد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

راهنمایی و حمایت از دانشجویان بین المللی توسط دفتر مشاوره دانشجویان بین المللی دانشگاه هریوت وات صورت می گیرد. آنها می توانند با مشاوره های عملی مانند ایجاد یک حساب بانکی بریتانیا، رانندگی در انگلستان، ثبت نام با پلیس برای تجدید روادید، ترتیبات سفر محلی، جزئیات سفارتخانه ها و کنسولگری ها در ادینبورگ و خیلی بیشتر کمک کنند. راهنمای دانشجویان بین المللی نیز اطلاعات مفید قبل از خروج را نیز در اختیار دانشجویان قرارد می دهد.دفتر مشاوره دانشجویان بین المللی همچنین در ابتدای هر ترم رویدادهای خوش آمد گویی برای دانشجویان ورودی جدید انجام می دهد.

 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه هریوت وات برای سال ۲۰۱۹:

رتبه سی و پنج در راهنمای the Times University Guide

رتبه سی و پنج در راهنمای CUG

رتبه سیصد و دو در راهنمای the QS World University Rankings

دانشگاه هریوت وات برنده جایزه برای تحصیلات عالی فارغ التحصیل شد و ۸۰٪ دانشجویان شش ماه پس از خروج فارغ اتحصیلی می توانند در حرفه مربوطه خود مشغول بکار شوند. پس از چارچوب تحقیقاتی ۲-۱۴، هریوت وات در مقایسه با آخرین رتبه بندی از رده ۴۰ به رده ۳۳ ارتقا یافت. دانشگاه  هریوت وات رتبه ۲۲ را در بریتانیا و رتبه سوم را در اسکاتلند دارد.

محل اقامت

دانشگاه هریوت وات تمامی امکانات اقامتی را برای دانشجویان ارائه می کند و دانشجویان را در یافتن مکان مورد نظر یاری می کنند.خوابگاههای دانشگاه هریت وات دارای ۱۶۰۰ اتاق میباشد و همچنین سوئیت و اتاق های فردی و گروهی نیز برای دانشجویانی که می خواهند بصورت مستقل زندگی کنند نیز قابل دسترس میباشد

 

موقعیت جغرافیایی

هریوت وات دارای شش پردیس عمومی است: پردیس ادینبورگ، پردیس مرزهای اسکاتلند در گالشیل، پردیس دبی در دانشگاه علمی دبی، پردیس اورکنی در استرومنی در شمال اسکاتلند و پردیس پوتراجایا در مالزی برای دانشجویان مدیریت ارشد بازرگانی.محوطه اصلی دانشگاه، در حومه ادینبورگ یکی از مدرن ترین در انگلستان است.لینک های سفر با دانشگاه های مرزهای اسکاتلند و هریوت وات بسیار عالی هستند. ادینبورگ پایتخت اسکاتلند است، بنابراین لینک های سفر ملی و بین المللی به خوبی توسعه یافته اند.پردیس مرزهای اسکاتلند درگلشیلز، یک بازار جذاب، فقط یک ساعت تا جنوب جاده ادینبورگ قرار دارد. این شهر در حال رشد همچنان به عنوان یک مرکز عمده مالی، تجاری، فرهنگی و گردشگری اروپا محسوب می شود.

فارغ التحصیلان

Adam Crozier – CEO ITV ( در سال ۱۹۸۴ BA رئیس سازمان)
Richard Tait   (کارشناس علوم کامپیوتر در سال۱۹۸۶)
Tammy Kane (کارشناس علوم کامپیوتر و موسس برچسب کریستو فرکین)
Irvine Welsh ( نویسنده )

You might also be interested in...

بهترین دانشگاههای اسکاتلند

دانشگاه های اسکاتلند از بالاترین میزان رضایت دانشجویان برای تحصیل در انگلستان برخوردار هستند  Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool